Komentari na vest

KRAJ: Čelsi mirno čeka revanš, Vlahović će morati da pogura Juve u Torinu

K

Kiki87

pre preko 4 godine

Ovaj juventus nema uopste vezni red. Nema niko da iznese loptu.
w

wd

pre preko 4 godine

Sem gola Vlahovica,Juventus je mnogo los.Sredina,Quadrado,kriminal...
Z

Zeljeznik

pre preko 4 godine

Ovaj Juventus ima sredinu vezni red u rangu osrednjeg kluba iz tipa Portugala.... Odgovornom tvrdim da bi Zdjelar i Ivanić bili korisniji i učinkovitiji na terenu nego ova 3. nesretnika.
S

Spiritus movens

pre preko 4 godine

Ljudi moji ja dosadne utakmice Celzi - Lil. Godinama unazad svaka utakmice LS manje-vise ista. Pravi pravcati industrijski fudbal. LE je ako nista drugo ono barem raznovrsnija, ne igraju uvek jedne te iste ekipe. Inace, sve cestitke nasem Vlahovicu na golu.
G

Gost999

pre preko 4 godine

U pravu si, bas se nekidan raspravljam sa burazom.. Zanimljivije je dosta, ima vise novih ekipa, novih rezultata i sl.. U LS je sve uvijek isto godinama, vise dozlogrdilo stalno gledati Real i Pariz, City Liverpul i takve utakmice. Mogu zamisliti kakva ce sutra tragedija od fudbala biti Atm i Man Utd..
t

toooo srbineeee

pre preko 4 godine

Bravo majstore i to desnom. Ne mogu da verujem da ovdje ima nekih kojima je krivo…strasno Samo gas Dusane srbine
I

Iks Tb

pre preko 4 godine

Dušan Silni Vlahović!!!
G

Gostims

pre preko 4 godine

ova igra juventusa je uzas dali 1 gol i odmah bunker

bojke

pre preko 4 godine

Igraju ljudi bez pola tima, imaju pet igraca na klupi sto je toliko cudno pogotovu ako se zna kako alegri postavlja ove utakmice
k

koncentrisan je

pre preko 4 godine

1000 %...a ova dvojica iz viljareala, sto ga cuvaju tzv. tuga, ..
M

Mora da igra u repki

pre preko 4 godine

Najbolji srpski napadač! Vlahović pa 100 mesta prazno pa ostali nek se poređaju kako im volja.
m

mi

pre preko 4 godine

ZVERKA

Bojan Lordinho

pre preko 4 godine

Tek prvi u LS od 900 koliko ce dati ukupno u svim takmicenjima u karijeri!!!Samo zdravlje i Dule Zlatna kopacka,kakav Mbappe,kakvi brazilci sine...osvajamo Qatar!!! Naravno uz svu salu,zelja iz mene prica! Bravissimo Vlaho,bravo sine! Pozz svima
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Partizanovo dete sa druge planete!
S

SRRRBIN

pre preko 4 godine

Altinino dete
M

Montevideo > Doha

pre preko 4 godine

Car Dušan Silni zajedno sa Piksijem i još 22 orla sa stručnim štabom sa gosodom Ljubinkom Drulovićem i Goranom Djorovicem vode nas do prve Boginje u istoriji!
Л

Ложач

pre preko 4 godine

Ау сунце ти пољубим, јел реално ово, не знам дал си луђи ти ил ови што ти налупаше плусеве! Свако нормалан би волео да освојимо Богињу, али свако нормалан зна како смо пролазили после сваког ложења!
Z

Zeljeznik

pre preko 4 godine

DUĆAAAAA MAJSTOREEEEEE!
R

Rubikova kocka

pre preko 4 godine

Živi bili pa vidjeli, odučiće ih Viljareal od fudbala, al zbog Vlahovića nadam se da grijesim!