Komentari na vest

KRAJ: Crvena zvezda - Čukarički 3:0 (VIDEO)

l

linoleum

pre preko 4 godine

dobro je ovo igramo protiv druge ekipe u Srbiji,gromadu ne racunam jer kad dodje evropa sve se vidi da su sklanjali..podrska.moja ocena 5 -u nizu
G

Gost021

pre preko 4 godine

A zašto nisu igrali Pićini i Živković večeras, zna li se šta..?? Bitno da je "mister" u dogovoru sa upravom odlučio da pošalju Lučića i Mustafu na pozajmice, a ovamo kuka kako nam nedostaje brzina.. Verovatno su mu je doneli Pićini i Rišario.. A izmene, neću da komentarišem.. U utakmici kada nismo mogli da spojimo tri tečna dodavanja, on ubaci Srnića umesto Kange..??? No comment..
1

10!!

pre preko 4 godine

10 igrača sa stranim pasošima, alal vera za stub. Borjan, Pičini, Dragović, Ivanic,Falko, Motika, Kanga, Sanogo, Ohi, Živković. Terza trvdi Fss protiv zvezde neće nikoga za reprezentaciju da zove..
N

Nenad1246

pre preko 4 godine

Motika i Zivkovic mogu za Srbiju da igraju. Na kraju,krajeve moze nam se.
l

lister

pre preko 4 godine

Mister: odlična igra. axaxa

Norwegianviking

pre preko 4 godine

HOCE MO ROBERT PROSINECKI, ON BI SA OVOM EKIPOM NAPRAVIO CUDO
T

Tomix

pre preko 4 godine

Dzabe nam, Partizan ce da pobedi sve do kraja, jedino nisu dominantni na derbiju, protiv Flore i protiv Anartozisa
G

General Stanojevic doktor

pre preko 4 godine

Titula slavice se titula,Partizan je sampion peva cela Srbija i Kosovo i Metohija ⚫⚪🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸
G

Grob

pre preko 4 godine

Cuveno sudi... ovaj zvezdino prolece
G

Gostkkkkk

pre preko 4 godine

Minakovic - Cukaricki ---- 2-0
R

Rajko car

pre preko 4 godine

Izvinjavam se Misteru nad misterima,vrhunskom strucnjaku,ali jedno pitanje.Da li bi kojim slucajem mozda nekad mogli da vidimo napad po desnoj strani ili makar samo jedan centarsut u sezoni??
N

Nekako s proleća

pre preko 4 godine

Pavkov,Pankov,Falkov

Lazar Czv

pre preko 4 godine

Voleo bih da ne osvojimo titulu samo da ova prevara Stankovic ne ostane u Zvezdi. Koji je to prevarant

da

pre preko 4 godine

Zivkovic asistent Ohi gol !
F

Figueroa

pre preko 4 godine

I sad kad cujem cuvenu "misterovu" izjavu da su momci bili "fenomenalni" dodje mi da povratim...
z

zivkovic

pre preko 4 godine

bogu plakati...znaci evo neka je i asistencija njegova kod drugog gola decko je za amaterski fudbal...
N

Nikola021

pre preko 4 godine

Ali koliko su birali desnog beka i doveli "jaceg" od Gobeljica i Gajica.Najjaca uprava sa najjacom skauting sluzbom.
V

VALJAK VERITAS

pre preko 4 godine

SASA ILIC TRENER !? TO SE ZNALO.
S

Spiritus movens

pre preko 4 godine

Dragoviiiiic 3:0 :)
T

TNT

pre preko 4 godine

Čemu služi Borjnu kapitenska traka? Dragoviću traka pod hitno, pod danas.
A

Aaaa

pre preko 4 godine

Živković=igrač manje
S

Slaba odbrana

pre preko 4 godine

https://youtu.be/946mMXDc3pM
K

Kurir Jovica

pre preko 4 godine

daj jedan vinjak za klupu Cuke
W

Web Queen

pre preko 4 godine

Ovde ni Siti ni Real ne bi bili orvaci koliko se pomaže državnoj mezimici užas od lige i države
S

Spiritus movens

pre preko 4 godine

Ohiiiiiiiiiiiiiiii 2:0 :)
N

Nikola021

pre preko 4 godine

Oni sa 10 igraca na terenu,a mi sa 9.Izvedes Kangu da udje Srnic,A Risairo..Sta reci..
K

Kradjaveka

pre preko 4 godine

Decko dobio prvi zuti i napolje Rezija pokusava da opravda kako je dobio u 1/2 prilikom protesta ali to je dobio Sapic Ovo je necuveno
c

crnaovca

pre preko 4 godine

Kad ce neki penal ili crveni karton za drzavnu mezimicu?
J

Jaoo

pre preko 4 godine

Senić mora da igra!
S

Srnić

pre preko 4 godine

Srnić

07.08.16

pre preko 4 godine

Evo ga i Srnic magiko....
N

Nekako s proleća

pre preko 4 godine

Jel ovaj sudija zaposlen negde u SD Crvena zwezda?
v

vokri kapiten

pre preko 4 godine

Mijailovicu drugi zuti za start nad Kangom????????
M

MOT

pre preko 4 godine

Kad je tesko crveni hahahahahhahahaha koja komedija.
N

Nenad1246

pre preko 4 godine

A jel nije bio?
M

MOT

pre preko 4 godine

Nenad1246@ Pa naravno da nije hahahahaha
G

Gost Djape

pre preko 4 godine

Eto Flasi Ilicu nije jasno zasto je njegov mesar dobio crveni. Jako ne agresivna nego gruba igra od steane Cuke. Je..ga ipak je zakleti partizanovac na njenoj klupi.
l

lool

pre preko 4 godine

Partizan daje 4 u rupi
z

zoran92

pre preko 4 godine

Kod tvoje mame u rupi
@

@lool

pre preko 4 godine

Nece ni na zagrevanju 4 puta pogoditi gol...
Z

Zaim

pre preko 4 godine

Sa ovim igracima Veliki Zuti bi pravio cuda.Mister igra kukavicki i ganja neku siguricu.Tesko mi do titule.
R

Realnost

pre preko 4 godine

Sa ovim igracima bi ispao iz kvalifikacija. Covek je trener luzer, ma koliko ga kao igraca voleo.
K

Katastrofa zvana Mister

pre preko 4 godine

I ovaj misli sa Srnicem i ovakvom igrom da dobije 16 utakmica do kraja ahahahahaha
K

Kole77

pre preko 4 godine

Da li je Zvezda ispoštovala pravilo o bonusima? Koliko vidim samo Eraković celu tekmu. Registruje se za Čuku 3:0 tekma.

07.08.16

pre preko 4 godine

Veze ti nemas,niti pratis stvari....
N

Nenad1246

pre preko 4 godine

A kolko bi ti?
I

Izdaja U Tem Denveru

pre preko 4 godine

Aj sto ne znas pravila, al onda barem prvo pogledaj svoj klubcic. Sa kolko ste vi bonusa danas igrali? Ako ide 3-0 za cuku, jel treba onda i za radnicki?
s

shhhhh

pre preko 4 godine

Pravilo je promenjeno i na snazi je da tokom cele utakmice mora da bude jedan igrač, umesto do sada minimum dva u prvom poluvremenu. Grobarska tuga je pregolema i došla je do toga da ih na stadionu ima 500, a na mozzart komentarima 5000 😂😂
G

Grobardelija

pre preko 4 godine

To pravilo za koje kazete da je promenjeno počinje da važi od sledece sezone. Tako da je sada moralo biti dva bonusa
V

Voip

pre preko 4 godine

Sporo, mlako i bezidejno taman u skladu sa pesmama sa severa.
G

Gost997

pre preko 4 godine

Mislim da bi dete u vrticu do sad shvatilo ali ne i Stankovic, covek sve radi isto kao jesenas samo jos i gore. Ne razumem ja njega, ko gleda utakmicu znao o cemu pricam
G

Gost13

pre preko 4 godine

Stankoviću lepo da se uruči zahvalnica i ćao. I treba da budu zvižduci da tribina. Ej puna klupa mladih igrača on ubacuje Živkovića i Srnića.
R

Raul Bobadilla

pre preko 4 godine

Najgore od svega je sto ce Zivkovicu biti upisana asistencija kad se ritnuo kao konj kod drugog gola
g

glupan i tupan

pre preko 4 godine

Ovaj lister nije normalan. čuva 1:0 rezultat koji je dobio na poklon.
д

д.г.

pre preko 4 godine

Ево улази Срнић да повеже редове.
M

Mister sarlatan

pre preko 4 godine

Neverovatno dosadna utakmica. Od kada je ubacio Zivkovica , apsolutno nista se ne desava na protivnickoj polivini, bezidejno i dosadno. I onda se cude zasto nema publike. Jos samo da ubaci Srnica i dozivljaj je potpun.
c

cccc

pre preko 4 godine

evo i srninja
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Da li mozemo kukavickije??? Opet cemo da primimo gol na kraju
C

Cccc

pre preko 4 godine

Komšije i vi ste jad ali mi smo i jad i cemer. Ja vam ipak čestitam na tituli. Stankoviću idi molim te ko boga.
D

Djura1

pre preko 4 godine

Slažem se sa ovim komentarima da ova igra Zvezde izgleda jako slabo, bez ideja i borbe. Ne vidim ovde nikakav pomak od jesenje sezone. Lagano se gube dueli, kao da snage nemaju. Daj boze da bude nesto od ovoga.
F

Figueroa

pre preko 4 godine

Ratko Dostanicu,vrati se sve ti je oprosteno...
N

Nikola021

pre preko 4 godine

Haha pa to je taj rang.Vizija Dejana Stankovica..

Norwegianviking

pre preko 4 godine

igra je jako losa, spora, bez ideje... Ohi kao da nije na terenu , gde je motika? Zivkovic sta ce nam takav igrac ? Mirise na 1-1.. Sve jako sporo ide i nemamo mi sanse da prestignemo pfc. Deki nije ofanzivan kao sto mi delije zelimo. Bolje nam jedan trener sto postavlja taktiku da se igra na 3 golove na svaku utakmicu.
G

Gost❤️❤️❤️❤️

pre preko 4 godine

Ne bih mnogo da pametujem jer ipak je prva utakmica posle priprema ali igra je jako losa, spora, bez ideje, i ide se iz krajnosti u krajnost ili bunarenje i preskakanje sredine ili igra sa mnogo kontakta i bez plana na individualni kvalitet sto veceras ne prolazi. Malo toga moze da se vidi u Zvezdinoj igri danas.
a

abc

pre preko 4 godine

Neozbiljan početak drugog poluvremena, reakcije iste kao protiv Radnika kad smo gubili bodove, Stanković mora da menja ne samo sad nego uopšte da pronađe neka dva, tri rešenja, niko se ne vraća nazad prodaju nam neke polukontre, ovo je sramota.
r

raboxxxxxYyyyy

pre preko 4 godine

X KO KUCA. JEL MOZE SLIKA DA SE UBACI KAO KOMENTAR DA VIDITE DA SAM IGRAO LIVE X da ne bude posle lupam da ce biti X
G

Grob

pre preko 4 godine

Ko ti kriv kad se kladis protiv sudije
G

Gost41

pre preko 4 godine

Pao si...
Š

Šta je bre ovo

pre preko 4 godine

Alo MISTER šta glumiš ludilo, izbaci Živkovića igramo sa igračem manje. Daj Bena ili Motiku.
p

pojačanja

pre preko 4 godine

uvešće ih u 85 minutu da čuva rezultat kod 1:1
p

pikiljić

pre preko 4 godine

ovaj pikiljić na desnom bek-krilu ne može pingpong ligu da igra ni virtuelno a kamoli realno. Trenutno Ivanić najsporiji igrač u timu.
A

Alvesovic

pre preko 4 godine

Dzejson Prodanovic, ima sve sto taj Italijan nema
P

Prodanovic ili niko

pre preko 4 godine

Dzejson Prodanovic, ima sve sto taj Italijan nema
B

Banana bre

pre preko 4 godine

Stankovic je vrhunski strucnjak.Njegove izmene iznenadjuju i njegov strucni stab,a protivnika nimalo.On covek veruje u Zivkovica.Ljudi dosli da gledaju Zvezdine klince kako trce bore se,igraju fydbal,kad ono platili kartu da gledaju Risaira.Jedva cekam da udje i Srnic.Juhuuu,sreca,sreca radost.
M

Mojazvezdacrvena

pre preko 4 godine

Ben umesto Motike i Gajic umesto Picinija!

07.08.16

pre preko 4 godine

Igra nije problem,igre nema.
B

Branislavvv

pre preko 4 godine

Deca iz Čuke i Sale Ilić odučili zvezdanu od fudbala....
д

д.г.

pre preko 4 godine

Шта ли ти гледаш.
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Не стигох на прво полувреме. Све сам могао да очекујем, али да га Павков да у 16. и то ногом... никад :) Видим да коментатори доле нису задовољни игром, ал' ај да видимо
N

Nikola021

pre preko 4 godine

Ono kad imas Zivkovica,pa ti ne treba Banjac,a Ben i Motika gledaju i ne veruju.
c

czzz

pre preko 4 godine

stankoviću uzmi pod ruku rišaira i da se ne ljubimo
M

Maronnn

pre preko 4 godine

Minaković najveće Zvezdino pojačanje,kakav crni Ohi....dal vas je makar malo sramota....al ipak je Terza madjija
b

bukačo

pre preko 4 godine

nije, zasto bi bilo.
M

Marlonnn

pre preko 4 godine

Što bi bilo kad ste obraza bez,to se videlo i ovih godina...odučila vas deca iz Čuke od fudbala...
M

Maronnn

pre preko 4 godine

Minaković najveće Zvezdino pojačanje,kakav crni Ohi....dal vas je makar malo sramota....al ipak je Terza madjija
C

Crno beli žućko

pre preko 4 godine

Verovatno je greška u kucanju nika o(a).
G

Gost021

pre preko 4 godine

Kad gledam ovog Pićinija, samo pomislim: Vrati se Gobelja, sve ti je oprošteno.. A sad "mister" da ubaci Srnićs, da popravimo kreaciju u igri i ofanzivu.. A ko zna da igra fudbal, da mu crkne veš mašina.. Blagi užas od igre..
R

Rajko car

pre preko 4 godine

Bas tako.Zivkovic je vec tu.Jos Srnic i bole nas uši..
G

Gostmiki1233

pre preko 4 godine

Ovaj zivkovic je bruka i sramota....
S

Srbija Majka

pre preko 4 godine

Ne svidja mi se prvo poluvrijeme...ni jedna izgradjena akcija i nekako djelujemo umorno. Dosta igraca bez energije i vidljive zelje da daju 100%, sebe sto mi se u startu nesvidja. Ocekivao sam da kidaju veceras i mislim da je vrijeme za Motiku i Stankovica.
E

Erp

pre preko 4 godine

Drugo poluvreme zvezda daje 3 gola.
N

Nenad1246

pre preko 4 godine

Kakva sramota od fudbala.
F

Familija

pre preko 4 godine

NAPRED ŠAMPIONI samo napred gazi familijo
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Igra je, sve po starom. Nisam video neki napredak u igri od prvog dela sezone. Čukarički me je iznenadilo, dosta su brzi i tehnički dosta dobri. Imam osećaj da kada bi Čukarički bio malo hrabriji, da bi imali ozbiljan problem. Mora da se igra da se da još koji gol, da se ne ponovi Radnik, jer je Čukarički mnogo ozbiljnija ekipa od njih.
a

abc

pre preko 4 godine

Iz fotelje se nekad vidi bolje, nije ovo bilo dobro stare boljke su i dalje tu. Loše igramo na 40 metara od našeg gola, ponovo niko ne pomaže Sanogu u defanzivi, i organizacija iz tog prostora škripi, linije su daleko, razvučeni smo, nema kompaktnosti...dve, tri akcije za poluvreme. Mnogo ljudi je došlo na stadion a Deki im ponudi igru iz prvog dela prvenstva, neverovatno je da u timu imaš Ivanića i Kangu a da organizacija loše izgleda. Mora ovo mnogo bolje, preciznije, brže, više timski.
M

Marlonnn

pre preko 4 godine

Najbolje bi bilo da Zvezda svaki meč počne sa 3-0.Zbog čega smo uveli VAR,SRAMOTA BREEE,dajte im odmah titulu pa da gledamo normalan fudbal....Pavkov na centru vuče igrača sa obadve ruke i posle postiže gol,nikom ništa.....Dal je moguće da pored tolike pomoći države,miliona slivenih u rupu bez dna,opet sudija mora da pomože Zvezdi....SRAM VAS BILO!!!E MOJA SRBIJOOO MEDJ ŠLJIVAMA....Minaković-Čukarički 1-0
G

Gost 021

pre preko 4 godine

Kada gledam ovog Pićinija, samo jedna misao mi pada na pamet: Vrati se Gobelja, sve ti je oprošteno.. A sad"mister" da ubaci Srnića, da popravimo kreaciju i ofanzivu.. Blagi iužas od igre..
P

Posteno

pre preko 4 godine

Danas u Nišu sudija se vodio pravilom 3 ruke penal, zato radničkom nije svirano dvaput ruka?!!
g

g

pre preko 4 godine

Užas.Sporo .Golman štoperu štoper golmanu,golman beku ovaj štoperu pa onda opet golmanu i tako dok se ne izgubi lopta.Jedna stvorena šansa za 45 minuta.Talijan spor ,puno grešaka.Živković loptu nije pipnuo.Sve u svemu razočaran sam.
B

Bata Željko

pre preko 4 godine

Ovaj Pićini je kriminal lik nema pojma a i Ohi je izgleda mislio da je ovo Norveška nekako mi deluje bledunjavo znam da je prvi meč ali ipak 26 golova su ulivali poverenje u njega!!!
B

Bata Željko

pre preko 4 godine

Ovaj Pićini je kriminal lik nema pojma a i Ohi je izgleda mislio da je ovo Norveška nekako mi deluje bledunjavo znam da je prvi meč ali ipak 26 golova su ulivali poverenje u njega!!!
G

Gost1978

pre preko 4 godine

i posle oni komentarisu partizan
Y

YayaT

pre preko 4 godine

Sudjenje jako lose, dozvolio je grublju igru i cini se da gubi konce. Mijalovic je vec zasluzio crveni karton; Sto se tice nase igre- igre nema. Katai, Ivanic, Kanga- deluju umorno i bezvoljno, a neki se svercuju u prvih 11, tipa Zivkovic, Ohi i Picini ne znaju kako da se vrate u svlacionicu...Morace deca da udju da poguraju Zvezdu na srce i energiju

Sakur

pre preko 4 godine

Koja kradja sunce ti poljubim,znaci ono nije faul pavkova ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
c

cccc

pre preko 4 godine

a da te pitam za detalje iz nisa ne bi znao sto posto. al dobro ko jos gleda derbi u nisu.
B

Branislavvv

pre preko 4 godine

Bitno je da si ti gledao,ajde pitaj šta te interesuje....imaj onaj od gore,gleda sve...
F

Figueroa

pre preko 4 godine

Bice zanimljivo do kraja...10 protiv 11 po izlasku Pavkeca
s

smešan si

pre preko 4 godine

14 protiv čukinih 10. zaboravio si sudije na terenu i VAR sobu....
C

Cccc

pre preko 4 godine

Igra zvezde Nula, sudija nula Mijailovic je morao dobit minimum tri žuta do sada, Živković jedino što je uradio faulirao Mijailovica minimum za žuti a mozda i za nešto više. Katai bi trebao ako nema volje za igru da kaže bar da neko drugi udje. Jedino nešto što vredi je Kanga. Stankoviću šta ste vi radili mesec dana.
S

Spiritus movens

pre preko 4 godine

Gruba igra "Brdjana". Mijailovic je zasluzio crveni i pre prekrsaja nad njim (povlacenje Kange s ledja prilikom kontre, klizeci start nad igracem Zvezde krajem prvog dela). Partizanu se sklanjaju a protiv Zvezde ginu po terenu.
M

Marlonn

pre preko 4 godine

Ahahahha umesto da se pokriješ ušima kako ste dali gol,ti jos laprdaš ovde...dobar vam ovaj Minaković......
G

Goran223

pre preko 4 godine

Jednom rečju sramota. Sa najboljim timom u LLSL u poslednjih 10 godina, možda i više, ti da odigraš ovakvo poluvreme. Smeši nam se Radnik ako ne damo gol do 70. minuta.
s

sram te bilo Minakoviću

pre preko 4 godine

izgleda da delilac (ne)pravde na utakmici zvezda - Čukarrički nije popio odgovarajuću terapiju, a usput je dobio vrlo odgovarajuće komande kako treba suditi. sram te bilo, Minakoviću!!!!!
U

Undead

pre preko 4 godine

Suđenje Zvezdi je takvo da mislim da ne bi bio problem ni da u drugom izađu naoružani noževima.
L

Luja

pre preko 4 godine

Naša igra nula. No , nije ni čudo s obzirom ko nam je trener.
P

Perinco

pre preko 4 godine

Znaci u prolece ulazimo bez WAR-a,bar sto se tice protiv Zvezdane!
G

Gost12345

pre preko 4 godine

A i Partizana. Videsmo da je VAR rekao da nema ociglednog penala za Radnicki.
G

GostDjole

pre preko 4 godine

Ovako smo i protiv Radnika cuvali 1:0... Nije pametno to...
r

raboxxxyyyy

pre preko 4 godine

jel vas sramota?
B

Bravo postenjacine!!!

pre preko 4 godine

Je l' vas sramota za celu ovu sezonu?
D

Delija

pre preko 4 godine

Jeste, samo iz jednog razloga, sto ste nase komsije, po prirodi bi trebali da igrate u cro!!!!
d

danijel1984

pre preko 4 godine

Jeli zamijenio neko Pavkova, znali se sta?
r

rekoh ja

pre preko 4 godine

Tandem Minakovic Pavkov,buljavi sa ledja vuce sa obe ruke i obara igraca Cukarickog,ali sudijska trojka u sastavu Filip Visnjic puta 3,"ne vidi" faul
D

Deki maky

pre preko 4 godine

Stakleni Picini nakon 30min-treba mu boca kiseonika. Ohi nevidljiv u prvom,Ivanic jedini vuce tim.!!! Pavkov je car, a odluka moga dekija du ubede risaira je sramota,tek taj veze nema.
K

Koko

pre preko 4 godine

Dzejson Prodanovic, brzi, jaci, izdrzljiv , ali…
G

GostDjole

pre preko 4 godine

Ovako smo i protiv Radnika stali kad smo poveli... Nije pametno ovo...
S

Slaba odbrana

pre preko 4 godine

Jel bio faul Pavkova pre gola....
A

Ajmo malo istine

pre preko 4 godine

Je l' bio? Gde si video da je bio? Ja ni uzivo a ni na usporenom snimku nista nisam video, ni da jeste ni da nije. Ali bitno da su svi Grobari videli faul. I sta sad, sve Delije ce reci da nije, i sta cemo onda? A realno, niko nije video sta se desilo.
g

gost111

pre preko 4 godine

Po novim pravilima,protiv igraca zvezde se ne sviraju faulovi,sviraju se samo u korist igraca zvezde.
P

Perinco

pre preko 4 godine

A sto Zivkovic skoro polomi coveku nogu,i nista!
h

hahahha

pre preko 4 godine

faul ko kuća. cela srbija videla osim gurbeta i minakovića
G

Gost1979

pre preko 4 godine

Čemu služi VAR? Hoće li opet pametnjakovići iz sudijske organizacije reći da VAR nije reagovao jer je ovo siva zona? Valjda VAR služi da ne bude sivih zona. Sramota!
S

Slaba odbrana

pre preko 4 godine

Ajmo malo istine-Znači bio je dok si se ti javio,pitao sam lepo da li je bio faul,nisam video gol,pročitao sam u komentarima da je bio faul.Sad sam video i snimak...
S

Slaba odbrana

pre preko 4 godine

Ajmo malo istine-Zaboravio sam da dodam da postoji var,čemu on služi,dileme onda ne bi bilo.Meni su juče tri gola ponišena zbog vara na tri različite utakmice,ja mogu da tvrdim suprotno do mile volje kad je tamo neko odlučio drugačije...
A

Ajde malo istine

pre preko 4 godine

@Slaba odbrana - Meni zapravo deluje da je igrac Cukarickog kad je video da ne moze da se gura sa Pavkovim odglumio pad.
@

@Perinco

pre preko 4 godine

Kom coveku? Taj covek je imao 5 jakih startova, mora i on da oseti tvrdo!
S

Sudijska organizacija

pre preko 4 godine

Nova zvezdina zveda Miinaaakoooviiccc...
D

Drax

pre preko 4 godine

Ko o čemu grobari o poštenju...
F

Faul

pre preko 4 godine

Se ne svira kad se daje gol! Mozes tad i pajserom u napad!
M

Minakovic

pre preko 4 godine

Stoperima po zuti do 20min. Dabome.
д

д.г.

pre preko 4 godine

Пићини лоша копија Гобрље.
F

Fk kradja

pre preko 4 godine

Cist faul u napdu
D

Daki112

pre preko 4 godine

U prvih 11 bratije, svega 3 Srbina.
G

Gost44

pre preko 4 godine

Ovo je tragikomedija! Prvo igracima Zvezde se dozvoljava igra koja bi i u ragbiju bila sankcionisana, pre gola nehuman faul igraca Zvezde, a onda ni cist korner od zivog zida ne da sudija Cuki...
o

opet ja

pre preko 4 godine

sto obog zivkovica
A

Arena

pre preko 4 godine

Rezija pusta snimak akcije gola nakon faula nece da ga prikazu. Nicija nije do zore gorela!!!!
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Je l' su pustili snimak penala za Radnicki?
G

Gostun

pre preko 4 godine

Opet Mitar strelac 💪⚫⚪. Najbolji špic u istoriji ovih prostora
d

drug clan

pre preko 4 godine

ma univerzuma, gledali smo ga u njukaslu. vrh je bio. jedva su cekali da ode.
v

vic

pre preko 4 godine

Eraković opet desno, umesto levo. Šta radi ovaj Stanković to je horor.
h

hmm

pre preko 4 godine

najgori trener zvezde. mislio sam da posle dostanica nema dalje... ccc. on ce i od ovog malog motike da napravi beka
J

Jovan 84

pre preko 4 godine

Чист фаул!!Све се мења осим да вас судије погурају кад год треба.Чему служи вар?
д

д.г.

pre preko 4 godine

Служе да не виде руку на Чаиру.
C

Cccc

pre preko 4 godine

Prijatelju jesi li ikad čuo za ramplovanje nisi e da ti kažem, to ti je kad se povlače dva igrača i to 99% sudija ne svira.
G

Gostens

pre preko 4 godine

ovo je sramota kakvo sudjenje vec 1.kola čemu onda var služi
A

Aloo

pre preko 4 godine

Niste u Nish da bodrite voljenog umesto sto visite na vesti o Zvezdi...malo Vas je nesto :D
H

Heheheheh

pre preko 4 godine

Kakvo sudjenje!
S

SnezaKanada

pre preko 4 godine

Da li je Borjan otisao za Kanadu Kakva moc ubedjivanja starom metodom
v

v1ad

pre preko 4 godine

Ohiju je potpuno nepotreban Pavkov da stoji pored njega. Bolje iza da ima Falka ili Bena jos. Sa ovakvom postavkom i Ivanicem i Kataijem na krilima mozes jednostavno da suzis odbranu i branis centarsut i cekas Kataija i Ivanica unutra kad budu ulazili. Deki se trudi da izgubi jos koji bod.
s

samo da kazem

pre preko 4 godine

Ohi je nepotreban kad imate Minakovica.
C

Cccc

pre preko 4 godine

Ne znam dali Ohi I Pavkov mogu da igraju zajedno, ali hajde da vidimo.
R

RARITET

pre preko 4 godine

Reprezentativna pauza je najviše prijala gospođi. Borjan.
@

@raritet

pre preko 4 godine

I tvojoj vike
G

Gost123858

pre preko 4 godine

Je l se Borjan oprostio zna li se sta?
Д

Драган

pre preko 4 godine

Ако буде регуларно,победа Чуке!
G

Gost9

pre preko 4 godine

Draganeeeeeeeeee, hahahhahaha
V

Visente Del Boske

pre preko 4 godine

Ako bude regularno Zvezda ce osvojiti titulu,ne daj boze da nas predstavljaju u LS ovi sto ih redom samaraju razne flore,anortizisi,samroci...
T

TNT

pre preko 4 godine

Znači opet nema desne strane osim Kange na sredini. Njima levi bek nije ni potreban, a ni levi half.
Б

Бибарс

pre preko 4 godine

Што се игра уопште, кад је све решено?
B

BREkalo

pre preko 4 godine

Hahahah kakav teren, taman da se stoka malo napase trave
X

XYZ

pre preko 4 godine

Ima li Vukova sa drine? :D
K

Keva mu iz Čačka

pre preko 4 godine

Titula, titula, slavice se titula PARTIZAN je šampion Peva cela SRBIJA!!!
G

Gost773

pre preko 4 godine

Izvini,od kada je 20% srbije cela srbija?
K

Kujtim Šalja

pre preko 4 godine

Bjekovic vam je najbolji igrac dosadasnjeg dela, ali kad budete pregazeni na Rajku krece pritisak i srusice vam se snovi... Pocece i drugi da vam sutiraju na gol...
I

Izdaja U Tem Denveru

pre preko 4 godine

Dobro, podrzavamo naravno igru sa 2 spica. Prosto mi moramo sve da pobedjujemo i to je to. Ali mi nije jasno da cele pripreme igramo i uvezbavamo 4-2-3-1 za prvenstvo odnosno 3-4-2-1 za evropu. I prvi mec deki izvede 3.formaciju…
M

Mjz

pre preko 4 godine

To sto je igrao tako na 2-3 utakmice nd znaci da nije uigravao. To su samo 2 dana od ukupno 30 koliko de pripremaju. Ne mozemo da znamo sta su spremali svakog dana na treningu.
I

Izdaja U Tem Denveru

pre preko 4 godine

Pa koja je poenta uvezbavanja na treningu ako, na primer, na generalnoj probi protiv sahtjora igras kako si igrao do sad? Pripremni mecevi i sluze da se vide prednosti i mane neke taktike, formacija, zamisli…
G

Gostens

pre preko 4 godine

pa kako misli da upari 2 visoka igraca u napadu bolje da je stavio motiku odmah sto smo ga uopste i kupili ako nece igrati

gemathegreat

pre preko 4 godine

Da sedi naoštren.
X

XYZ

pre preko 4 godine

Da li prisustvuju Vukovi sa drine? :D
D

Deda Čeda

pre preko 4 godine

Ima li neko link gde bi mogla da se gleda utakmica?
z

zvrndo

pre preko 4 godine

pokri se ušima
z

zeka peka deka

pre preko 4 godine

ima na sbb sport klubu
G

Gost5445

pre preko 4 godine

odbrana sacuvaj boze...
G

Gostem

pre preko 4 godine

pa jaca nego kad je bio miloje kako god okrenes