Komentari na vest
Kraj Dinamovog pobedničkog niza i to kada se najmanje očekivalo
G
Gost456
pre preko 4 godine
4 ekipe se bore za titulu, ova liga je pojam za nasu cirkus ligu
o
opet
pre preko 4 godine
moram da vas ucutkujem.Ne bore se 4 dinamo je na plus 4 i utakmicu manje od rijeke.Znaci tri se bori.A i osijek se realno ne bori na minus 4 je do dinama.Tako da batalite me tih prica o borbi za titulu u ligi gde je do 2005. godine svake sezone prvak bio isti sem 2017 godine kad je rijeka bila prvak.Znaci imas mozak imas papir udji na vikipediju i videces da se u ovoj nasoj bednoj ligi bar dva tima smenjuju a u njihovoj je jedna prvak od 2005. godine.Plus smo osam mesta ispred njih na uefinoj listi liga NEMOJ SEBE TOLIKO DA PODCENJUJEMO SMESNI SU
G
Gost123
pre preko 4 godine
Nasa liga ce kako stvari stoje imati dva kluba u osmini finala evropskih takmicenja, a njihova ni jedan!!!!! Srećan
M
Maresca
pre preko 4 godine
Koliko je samo.hrvatska liga iznad nase..mi taj nivo.necemo.imati za 10 godina...pa samo ovaj napadacki tandem lokomotive dabro kulenovic kacevenda bi gazio ove nase ekipe 100 golova bi dali..a da ne pominjem top 4 hr...pod hitno.nesto treba uraditi sa nasim.fudbalom...pogledajte samo.koliko talenata ima.u hr fudbalu..i to svi igraju konstantno vec sa 17,18,19 godina..u srbiji osim ovog malog terzica iz partizana nema mladog.igraca....pod hitno.nesto da se menja...mozda cak i balkanska liga bi bila jedini spas za nas
G
Gost123
pre preko 4 godine
Nasa liga dva kluba u osmini finala evropskih takmicenja, njihova ni jedan...
G
Gost hahha ha
pre preko 4 godine
nasa liga 2 u evropi,a sto Dinamo proda godisnje bolje nego oba nasa evropljana skupa za 5 godina, to si zaboravio..e druze....a nasa dva sisaju penzioni fond ....
E
Ej
pre preko 4 godine
A kad dodju u novi klub rezerve,pozajmice :D
G
Gost1978
pre preko 4 godine
samo fmp nikad nece dobiti zvezdu, da igraju svaki dan jos milion godina
L
LudiDejo
pre preko 4 godine
Šta ima dinamo sada sa tim
e
eroticaaaaa
pre preko 4 godine
e to je razlika nas i hnl
L
Lik iz klake
pre preko 4 godine
Imali ste vi hajduka iz kule...imate igokeu...lagano macak.








