Komentari na vest

KRAJ - LIGA ŠAMPIONA: Real i Siti u četvrtfinalu (VIDEO)

S

Sir Bobby Moore

pre preko 4 godine

Бензема класа,врхунски играч,а петро доларима бих поручио само једно,џаба новци моји синовци.
H

Haos

pre preko 4 godine

Naftna kriza
f

felíz

pre preko 4 godine

GDE STE BRE? Pa gde ste proroci? Pariz ce da razbije Real Madrid kazete? PA GDE STE LJUDI? Pati bre!
G

Gost Pele

pre preko 4 godine

Šta ti je veličina kluba.
G

Gost Djape

pre preko 4 godine

Divan ofsajd Benzeme i pade drugi gol. Svi igraci digli ruku, a sudija se pravi lud.
Z

Zbog bahatosti

pre preko 4 godine

Nikad PSG i City neće osvojiti LŠ.
G

GajaE87

pre preko 4 godine

Kako su svi rekli pariz daje večeras 5 komada. Ne volim ni jedne ni druge, ali real je real. A Benzemi skidam kapu, lik je brutalan.
b

boris n

pre preko 4 godine

Levandovski i Benzema najpotcenjeniji napadači
G

Gostо

pre preko 4 godine

шта је овима из Париза... Донарума лети по петерцу, Маркињос даје аутоголове и асистенције за голове...
A

Arconada

pre preko 4 godine

Retko neinteligentni ljudi igraju u odbrani PSG-a, počevši od golmana. Poklonili su tri gola Realu i uništili se. Kelafi da je pametan da proda Mesija i Nejmara i plati žestoko Mbape-a jer taj dečko zlata vredi.
Z

Zitomir ujka na Tiku spica

pre preko 4 godine

ahahahaha 3-1 trenutno a vi svi pisete da ce Psg da ih zgazi lol lol lol
D

Djoka iz potoka

pre preko 4 godine

Anceloti pogodio izmene , doktor
K

Kostakurta

pre preko 4 godine

Kakva je kanta ovaj psg kad primi gol ovo je sprdnja xD inace var se ne gleda kod prvog gola, nista, a?
n

niszvezda

pre preko 4 godine

Da je sudio Lukić ili Jovanović (on naročito voli da sudi faul nad golmanom) verovatno bi bilo povuci potegni...
n

nemanja1512

pre preko 4 godine

sta kaze ovaj dole messi odrzao cas fudbala modricu,ajmo breeeee
M

Mekkyaku

pre preko 4 godine

Ide Plastika kuci, a Real ako bog da na Bayern!!!
L

Lik iz klake

pre preko 4 godine

Karta najjeftinija za real psg 370e, a vip 5000e...haha pa ovi kako igraju ne bi im dao 15e koliko kosta sever za zvezda rendzers...inace faul nad donarumom cist kao suza.
O

Orao

pre preko 4 godine

Pitanje Vazi li gol u gostima! Igraju li se produžeci ako bude 2-1 za Real?
G

Gost99

pre preko 4 godine

Koji bre Siti da li ste normalni koji ste amateri
G

Gost1204

pre preko 4 godine

A sta vam smeta Mesi sto se seta,drze loptu, imaju posed, ne moze svaki napad lopta napred, nije ovo konjicki sport, samo trci, treba neko i da misli, a imaju Kilijana da istrci
N

Nekac035

pre preko 4 godine

Ova setnja Mesija po terenu je haos, jeste je to Mesi, jeste moze da napravi potez utakmice, sve to stoji ali bolje da su develi neko krilo koje ce da trci a za setkanje vec imaju Nejmara. Al zato Verati drzi sredinu!!!
k

koji mec

pre preko 4 godine

gledas ti mozda si greskom pustio neku staru utakmicu,covek dirigovao sredinom terena jedan pogresan pas nije dao a vecina su bili u napred.Ako ga ne gotivis nemoj da te to sprecava da budes realan.
N

Nekac035

pre preko 4 godine

Gotivio ga jesam, voleo da gledam u Barselonu. Ali gledaj utakmicu, sta je uradio, nista. Proslo je njegovo vreme
D

Dragance ts

pre preko 4 godine

mora velika rekonstrukcija Reala i nov trener sa vizijom,ponajbolje neki Nemac ako moze.Vinisijus ne moze da opepeli protiv Hakimija treba bar stranu da mu promeni i da izbaci Naca a da ubaci jos jednog napadaca pa ili pokojnik ili pukovnik
G

Gost2222

pre preko 4 godine

Pogresnu utakmicu gledas zemljače
V

VRANjANAC DS 1989

pre preko 4 godine

PSŽ rastavlja samozvani kraljevski klub na sitne komade, PSŽ je ove godine zreo da napokon osvoji LŠ, mada imaće velike konkurente u Bajer. M i Mančester. S.
G

Gosttttt

pre preko 4 godine

zreo je da osvoji francusku ligu
G

Gostic de Cic

pre preko 4 godine

Batko, ziv li si, os li u Banju da te vodim, a moze i na Dukat, obzirom da si izgoreo po glave! Pozz od Carapana!
G

Gost19

pre preko 4 godine

I onda je seik lud sto je odbio 200mil za mbappe-a
b

bosko2020

pre preko 4 godine

bolji je psg realno al da me nervira od reala ovaj Vinicius,bogami da,jeste velik talenat ali brale sve bi sam da zavrsi,ide u silna driblanja gdje od pola i vise popusi a da ne govorim koliko je bahat ,ne bi dodao loptu saigracu jbt,pokusaava na silu da prolazi
0

0- 3 vrv

pre preko 4 godine

Ovo je ponižavanje Reala!Igraju se Parižani sa ovim veteranima mice trakalice!
D

Delijadelikates

pre preko 4 godine

hahahah vidimo svi
V

Verovatno

pre preko 4 godine

Al za malo.
k

kojaaaaaaaaaa

pre preko 4 godine

laganica psz-a u prvom mbape majstorski mesi doktorski jedan pogresan pas covek nije dao odrzao cas modricu i krosu iz oblasti igre veznog igraca a da pritom ni nije klasicni vezni.Nejmar takodje odlican pas dao
G

Gostzzz

pre preko 4 godine

Mesi doktorski..pa vuce se po terenu celu utakmicu..jedno dobro krilo umesto Mesija i bog da ih vidi..naprimer onaj Brazilac iz Ajaksa
L

Lik iz klake

pre preko 4 godine

Ako sad jovicu ne da sansu nikad nece...inace realu duva na sve strane...
A

Aba

pre preko 4 godine

Sta kazu navijaci reala prije par dama "tata perez sredio da mpape ne igra ",sad ce vas ljudi usitnit ko kusur.
1

145

pre preko 4 godine

Real pobedjuje❤❤💪💪
G

Goster

pre preko 4 godine

psz nije 4-3-3 nego 3-5-2 jer Danilo igra stopera iako je zadnji vezni princip kao kod Pepa kad Fernandinjo ili Voker igraju 3eg u liniji,a Hakimi i Mendes su wing bekovi
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Tu keca nema. X2
G

Gosty

pre preko 4 godine

Znamo da je Jovic na klupi, ne treba stavljati u naslov haha
e

esex

pre preko 4 godine

poenta je da nekad nije ni ka klupi
g

g2+

pre preko 4 godine

G2+ za sve pare.Mesi ce da ih razbije zajedno sa Nejmarom i malim Embapeom.Zivi bili pa videli.Gas
С

Само питам

pre preko 4 godine

Зар на сваком порталу мораш исти коментар остављати?