Komentari na vest

Kriza kolumbijskog Tigra, Falkao bez gola više od tri meseca

P

Pjer

pre preko 4 godine

Penzioner odavno,odakle mu snage i volje da muci telo vise i da pokusava da igra...koliko su ti ljudi alavi,idi kralju uzivaj negde na plazi...
A

Axaxaxa

pre preko 4 godine

ex-footballer,definitivno vec vise.=)