Komentari na vest

Kup groznica u Novom Pazaru: Interesovanje kao za Jagjeloniju, ako ne i veće

N

Nezavisna Srpska

pre 4 meseca

Bice bas tesko,bice 5-0 za Zvezdu isto ko prosli put.
T

Terza 3:0

pre 4 meseca

A sta pazar ima od trofeja u svojoj istoriji dugoj 15 godina od kad postoje? Aaa nema nista, Ok onda! 🤣

gajo krusica

pre 4 meseca

Pazar je stariji klub od tvoje Zvezde ako već pričamo otkad postoje, 1928. osnovan, petokraka 1945...to što je petokraka osnovana kao državni klub, klub ljudi na vlasti je jedini razlog što je osvajala i osvaja trofeje, kao i brat vam na drugoj strani brda...
1

1913

pre 4 meseca

Gajo...sve ok, ali CZ je naslednik SK Velika Srbija iz 1913! Komunisti su ga ugasili sa nemcima na silu. Ali nije to bila nasa sila, pa ne nastal kako tako CZ.
T

Tokio i Bari 91

pre 4 meseca

@gajo krusica...Za celih 15-20 god koliko postojite uspeli ste da osvojite celih NULA trofeja i da odigrate prvu ligu tek 5-6 godina...to vam najveci uspeh!
P

Prcko33@matoriekspert

pre 4 meseca

@matoriekspert – ili na primer, mogli su da izmisle da publika u Pazaru nije oterala Bojata, koji u svojoj državi Srbiji, podržava srpskog generala koji je ponizio NATO, u ratu 1999.g.! Ili da publika u Pazaru nije do sada oterala tri igrača srpske nacionalnosi Udovičića, Kljajića i Bojata, zbog nefudbalskih razloga!

macolcica

pre 4 meseca

Bojata iako su, podrzava ratnog zlocinca, a jeo je hleba godinama od Bosnjaka, u Novom Pazaru nije novcanik nosio, dunar u prodavnici nije potrosio, los covek! A ostaku trojicu koju si nabrojao su najurili zato sto su su uzimali duple pare u odnosu na bilo gde gde su igrali(a vidimo gde sad igraju) a glumeli su neke zvezde,vekicine koje ne treba dres da oznoje. Primati 3-4 hiljade eura mesecno a pretrcati dva kilometra celu utakmicu, neka hvala
x

xzy

pre 4 meseca

... igraju sa... e moji "novinari"
D

Del22

pre 4 meseca

Ukinite kup
T

Tebe treba

pre 4 meseca

Zabranili da ostavljas komentare.
C

Chacarita

pre 4 meseca

Samo da ih nagazimo kako prilici ovom plemenu.
U

Ultra Azzuro

pre 4 meseca

Videli smo na derbiju ko su indijanci!
S

Srem

pre 4 meseca

Ljudi vole svoj klub kao niko u Srbiji👍oni i bez zvezde imaju na tribinama 5-6 k.
M

Makseodavde

pre 4 meseca

Trenutno im je prosek 2,500.
T

Torcidas_89

pre 4 meseca

Prvo ti je cifra netacna. A drugo i ta cifra je sa jedno 6 utakmica pod kaznom.
K

Kg

pre 4 meseca

U derbiju je sve dozvoljeno?zasto ne kazne Zvezdu I partizan zbog paljenja stolica i gadjanj igraca sa topovskim udarima?I vi nekom da pricate o ponasanju i kulturi !!!!
o

otvori oci

pre 4 meseca

uvek ih kazne, sta pricas
B

Belgrano

pre 4 meseca

Bice tesko, bice 0:3.
G

Gost namernik

pre 4 meseca

I proći će kao protiv Jagjelonije!

Ујка Житко ПФК93

pre 4 meseca

Au,sta kaze onaj carinik radujko? Bice navijaca u Pazaru! 😂😂😂😂
h

hostgost123

pre 4 meseca

Sada ćete videti svu kulturu i vaspitanje ,,navijača" u Novom Pazaru. I zašto vole da igraju pred praznim tribinama.
B

Bg

pre 4 meseca

Videli smo na derbiju da smo mi mnogo civilizovaniji.u pazaru ne pale stolice i ne gadjaju topovskim udarima igrace kad izvode korner.
C

Crveni Đavoli

pre 4 meseca

A, kako ti isti Pazarci nikad nikog ne provociraju kad dođu kod nas u Kragujevac, ili u Niš, Kruševac, Suboticu,ili kad naši navijači odu tamo? Nemojte vi njih, pa neće ni oni vas. Da se zaista poštuje pravilnik, Zvezda i Partizan bi stalno igrali pred praznim tribinama.
B

Bl8h

pre 4 meseca

Pa kako pisete ove tekstove?Cijeli tekst nigdje ne pise ko se sastaje u polufinalu...
A

Astoria

pre 4 meseca

Lepo zapažanje, elementarne stvari su počeli da preskaču. I novinarstvo se srozalo, danas je svako novinar jer su se standardi srozali. Nekada nisi mogao da izbaciš vest bez glavnih informacija u prvoj rečenici. Ali za to su krivi urednici koji ne insistiraju na standardizaciji vesti, već daju odrešene ruke. Papir (web stranica) danas trpi sve. Clickbait vesti su posebna pošast.

Bojank91

pre 4 meseca

Sad ćetr da vidite zašto Pazar obično i igra bez publike. Kad je dozvoljeno na derbiju da Kostova, koji nije ni punoletan, gađaju topovskim udarima šta će ovde da bude?
m

matoriekspert

pre 4 meseca

Neće valjda igrati pred navijačima? Pa kako to da se dogodi Cigansavezu? Mogli su da izmisle neki razlog i da kazne Pazar. Npr da su igrači podržali studente ili poljoprivrednike
B

BokiUSA

pre 4 meseca

Bolje da cutis.. da se ja pitam vec bi igrali u 6toj ligi... pa kada se oplemene nek igraju u prvoj...
C

Cg

pre 4 meseca

@BokiUSA sta se desavalo na derbiju xcivilizovani/kulturni covece?palili stolice i gadjali igrace topovskim udarima!ćuti!
Г

Гост

pre 4 meseca

Па Звезда је много већи клуб од Јагјелоније, не долази сваки дан светски и Европски шампион у твој град, то је спектакл у сваком граду где год дође

Bane Perovic

pre 4 meseca

sada su tu negde samo sto je ovde usmrkano mnogo vise para...a sto se protivnika u evropi tice daleko teze je imala jagrlonija ...bice to dobar mec .i konacno da neigra pazar pred praznim stadio om kako u ek namestite . .
к

кикоман

pre 4 meseca

Бане не лупај глупости молим те...
N

Nsss

pre 4 meseca

Nije isto kao u svakom gradu*u Pazaru dolaze zbog fk Novog Pazara da bi bodrili tim ,a u drugim gradovima dolaze da bodre zvezdu I slikaju se sa igracima.
P

Profesor 0.6

pre 4 meseca

Ne lupaj gluposti.Jagelonija bi zvijezdi lagano dala 5 komada
p

pazarci

pre 4 meseca

najluudjiii
J

Junker

pre 4 meseca

Bice gusto, bice 1:4. Nema jedan igrac u ligi koji ima mesta u prvih 15 u Zvezdi.
I

Iskreno

pre 4 meseca

Kao Zvezdaš navijam da neko drugi osvoji kup, nek se druge sredine malo probude sa trofejem.Vojvodima-Novi pazar u finalu, bilo bi super.
a

asdf1234

pre 4 meseca

Bahhaahahahahah nemoj da se brines nista, Zvezda se seta do pehara
л

лоол

pre 4 meseca

Трофејем...
S

Slažem se

pre 4 meseca

Nije poenta da čitava zemlja navija za dva kluba, ali to ljudi ne kapiraju. Treba im nacrtati.
L

Lolek

pre 4 meseca

Kad nemaš šta pametno napisati, onda se loviš za jedno slovo, a to je telefon kriv, a ne ja.
S

Samo jedan covek

pre 4 meseca

Prosto neverovatno da je savez dozvolio navijace! Kakav propust...
m

matoriekspert

pre 4 meseca

Umesto da kazne Pazar? Zbog čega? Zato što im se može
S

Samo jedan covek

pre 4 meseca

Pa naravno, zato sto im se moze, pa tako cela drzava funkcionise... Pogledaj poslednjih 7-8 godina koliko puta je bilo publike protiv mezimice, a i protiv partizana...
S

Sone3281

pre 4 meseca

Pola od tog prihoda ide Zvezdi (U kupu se dele troskovi izmedju dva tima), bilo bi sad smekerski da se Zvezda odrekne tog dela
n

npz

pre 4 meseca

Pa napravite vise tu juznu tribinu , vise bi i kao klub zaradili od prodaje karata, ne znam stvarno zasto to izbegavate :-/
N

Nece da

pre 4 meseca

Prave zato što vas Pazaraca onda vise islo kuci pognute glave kada bi vas Zvezda ispeglala kako autolimar limariju