Komentari na vest

Kup kralja: Betis rasturio Sosijedad za prvo polufinale posle 17 godina

L

Loptategi

pre preko 4 godine

Betis sledeće godine u finale LS, zaslužio je posle onog ispadanja Zute podmornice i Malage
G

Gost1919

pre preko 4 godine

Kako igraju prvo polufinale od 2005. kad su igrali polufinale protiv Valencije u sezoni 2018/19?
G

Gost747

pre preko 4 godine

Kako mocno igra Betis!