Komentari na vest

Kup Srbije: Zvezda protiv TSC-a, Partizan trlja ruke

G

Gost ali bukvalno

pre preko 4 godine

Šta kaže prepošteni Piksi, je li ovo najregularniji žreb u zadnje četiri godine?! Trajal, Dubočica, Loznica naspram Inđije, Radničkog iz Niša i TSC-a. Da je obrnuto bilo bi namešteno, to znamo svi.
0

0211

pre preko 4 godine

Partizan izabrao Loznicu

dejanera

pre preko 4 godine

Da imam kakvu moc odlucivanja insistirao bih da se kup igra na stadionu ekipe koja dolazi iz nizeg ranga takmicenja! U ovom slucaju trebalo bi da se igra na stadionu gde je Loznica domacin. Za timove iz istog ranga bih uveo da se domacinstvo menja. Ako si sada domacin kad god da se sledeci put sastanete u kupu (za jednu ili 50 godina) treba da budes gost! Sto se tice finala uvek bi se igralo na neutralnom terenu. Ako se ikad izgradi taj nacionalni stadion onda ce to valjda biti tamo , a do tada ako su u finalu Veciti onda ili u Nisu ili u Novom Sadu a ako je samo jedan od ta dva kluba u finalu onda na stadionu onog drugog. Ako nije ni jedan (valjda ce se i to jednom dogoditi) od Vecitih u finalu onda sve jedno dal na JNA ili na Marakani
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Partizan i Zvezdu izbaciti iz Kupa, da bude zanimljivije i da ostali klubovi imaju neku šansu!
N

Nova stvarnost

pre preko 4 godine

Trofej ide na Banjicu, uz veliko slavlje hiljada Radovaca. U Evropi se nastupa u dresovima sa velim slovom Z na dresu, cela Evropa traži izbacivanje Rada, ali počinje rat Kine i SAD i stvar odlazi u drugi plan dok Rad osvaja svoj prvi evropski trofej, posle čega ide na turneju po Rusiji i susrete sa najvećim ruskim klubovima: Spartakom, Dinamo Kijevom, CSKA, Zenitom, Šahtjorem...
G

Gnu

pre preko 4 godine

Lijepo si me nasmijao, ali bih iskreno volio da se ovo nekada ostvari!
n

nesumnjam

pre preko 4 godine

sve moguce al gde naci 1000 rad ovaca ?
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Hahahahahaha.... Gos'n Tompus odradjuje svoje i dalje! Koliko ce golova gos'n najbolji strelac da postigne? 😄 Mada, znali su oni i od Timoka da "zablistaju"! 😄
i

i zub boli kad je supalj

pre preko 4 godine

jeste eno i Metalcu namestio nikad laksi Pazar

Norwegianviking

pre preko 4 godine

Tsc nikakav klub, to je samo dorucak za nas :)
С

Спарта

pre preko 4 godine

Да је обрнуто колико би кукњаве било...
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

mislis kao na primer kup u basketu ? kako su vam namestili da igrate 3 dana 3 utakmice dok smo se mi mucili sa dve u 3 dana
G

Gost ali bukvalno

pre preko 4 godine

@Metalika... Ti si toliko glup da ne znaš ni šta pišeš...
T

Tango kreće ponovo

pre preko 4 godine

To je to, Dupla Kruna se vraća u Humsku!
P

Putujuci f cirkus

pre preko 4 godine

Buhahshaha
@

@Tango

pre preko 4 godine

Hahahahahahahaha! Siguran sam da ni ti u to ne verujes!

07.08.16

pre preko 4 godine

Sad kad se Rikardo i galaktikosi razgoropade pa napune mrezu Loznice,koja je projektovana za osvajanje Kupa,'nate.
R

Retro

pre preko 4 godine

Loznica je zakon..!!!
r

raul

pre preko 4 godine

Pobedili u derbiju pa se zaleteli. To smo i hteli da poletite malo pa posle raka
l

ludack

pre preko 4 godine

Voleli bi i vi malo da poletite ali ne mozeeee. U sledecem derbiju 7:0.
C

CaleB pravi

pre preko 4 godine

Sreca nasa pa Partizan nije izvukao TSC...bolje sto je nama zapao, inace bi bilo plakanje Stanojevo ispred skupstine.
B

Bombaš Ivica

pre preko 4 godine

Valjda ce da igra Rikardo posto u derbiju nije ulazio u igru....
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Klasična klinačka prepucavanja. Koga libo za žreb, ako hoćeš da osvojiš nešto ne zanimate žreb.
B

Bog i šeširdžija

pre preko 4 godine

Poludirigovan žreb; Lj.Drulović (šeširdžija) je najpre izvukao premiju za svoj Partizan, a ostale je prepustio bogu na volju!
T

TraJan83

pre preko 4 godine

Bjeka opet grejao kuglice na zrebu...
G

Gost545

pre preko 4 godine

шта је јагодићи, само партизан гледате
@

@gost545

pre preko 4 godine

Sine, koga vi zanimate??? Video si na Nazovi Derbiju ko je sila a ko igra sklanjalice...
P

Pedja108

pre preko 4 godine

Sramotno je ovo zrebanje za kup vec godinama. Kazu kao zreb je sreca, pa kako ko prodje. To jeste kako bi trebalo, ali je neverovatna koincidencija da kod nas srecu ima samo jedan klub. Ove sezone, Partizan je imao protivnike Trajal, Dubocica i evo sad Loznica. Naravno domacini su, a kad su gostovali Dubocici, insistirali su da se ne igra na njihovom stadionu jer ne ispunjava uslove. Najbolje da se uvede pravilo da Partizan uvek dobije najslabijeg protivnika u zrebu i da igra sve kao domacin do kraja. Finale obavezno na stadionu koji su protipravno prisvojili i da se kvasi protivnikova polovina terena.
V

Vsvs

pre preko 4 godine

Sta je bilo prosle godine lepotice..? Uporedi protivnike..
@

@pedja108

pre preko 4 godine

Od kako ih je izbacio iz kupa tada Srpskoligaski tim BSK-a iz Batajnice, nista vise ne prepustaju slucaju....
g

glok

pre preko 4 godine

Izbacio ih je i Timok.Cisto da se zna isto neka tasa 4 liga.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

sramotno je kad neko igra u 3 dana 3 utakmice a drugi igra u 3 dana dve , zar te nije sramota da komentarises posle basket zreba ? Igrate kuci kao domacini protiv TSC , zasto strah ? VAR nece raditi prvih 30 minuta ako bude trebalo a golman ce moci da krene ranije sa linije ako dodje do penala pa cemu onda frka ?
G

Gostvavava

pre preko 4 godine

Pa da,nikako da mezimica dobije da igra u gostian hahaha
l

lool

pre preko 4 godine

Hahaha kao da te je Vucela napravio
M

MiroslavSu

pre preko 4 godine

A jesi li siguran da ga Vucela sklepao.

Djole11

pre preko 4 godine

I Loznica trlja ruke-lakšeg protivnika nije mogla dobiti.
M

Meraja

pre preko 4 godine

Kada Koma promeša odbranu Partizana🤣
T

TzT

pre preko 4 godine

Ovo i ovakav zred da ima partizan, kakav ima Zvezda, izbila bi revolucija.Pogledajte ovu sramotu od 3 kola kakvi rivali Zvezdi i kakvi amateri partizanu.Ispala bi revolucika.
F

FDGH

pre preko 4 godine

Srtamota je da blizanci igraju kup na svom terenu!
d

darkobg

pre preko 4 godine

Za koga god navijas moli Boga da blizanci prave rezultate u Evropi pa da i tvoj klub vidi sveta
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Hahahaha, a dobro, posle dva trećeligaša, redno je i da sa jednim drugoligašem odmerite snage. Mi naravno teže nismo mogli, sem možda gostovanja tamo.
d

d.g.

pre preko 4 godine

Kuglice kod Bjeke nisu više vruće već vrele.
m

mita i trta

pre preko 4 godine

jeste eno i na derbiju namestio sudjenje pa sudija nije svirao penal na erakovicevu ruku .Doduse pogodila ga lopta u levu ruku a pravila kazu da se sudi penal samo za desnu
A

Apostolakis

pre preko 4 godine

Bjekina reakcija nakon poraza u prvenstvu
P

Popppaa

pre preko 4 godine

Da, sigurno je sve pošteno. Kako se samo desi da je svake godine Partizanu otvoren put do finala pa to je fenomenalna slučajnost.
P

Pontiac

pre preko 4 godine

Vosa uvek gostovanja... Titovi domacini, po obicaju...
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

pre preko 4 godine

PARTIZAN - LOZNICA Bez sumnje "derbi" četvrt finala, Biće to krajnje neizvestan meč do kraja,,,,, DVA TIMA VRLO SLIČNOG KVALITETA.
С

Само питам

pre preko 4 godine

Зна ли се где се игра финале?
R

Ris

pre preko 4 godine

Ne zna se kao i svake godine!
F

FC123

pre preko 4 godine

Dobili dva trećeligaša, pa drugoligaša u četvrtfinalu. Ali izbacuje ih Loznica
G

Gost6767

pre preko 4 godine

Daće Bog.
@

@FC123

pre preko 4 godine

Samo ako budu smeli da igraju posteno, mozda ih Bjeka pozove da ne zapinju...
M

Meraja

pre preko 4 godine

Šteta što Partizan ne dolazi u Klupce. Bilo bi zanimljivije.
G

Gost95

pre preko 4 godine

A bilo bi lepo da je tako
2

2:0

pre preko 4 godine

Svako je dobio protivnika po meri.
G

Grobar Nish

pre preko 4 godine

Sta bi bilo da je Surdulica zapala, a ne TSC?
G

Gostić

pre preko 4 godine

Grobari opet na drugoligaša... Čekamo ih u finalu da ih još jednom vratimo u realnost.
L

Lagator

pre preko 4 godine

Loznica izbacuje JSD! Ajmo zeleni!
k

kaboom

pre preko 4 godine

Opa Bjekovicu, opet si grejao kuglice
M

Meraja

pre preko 4 godine

Da se igra u Klupcima moglo bi da bude zanimljivo. Jedna je to utakmica.
r

ranGo

pre preko 4 godine

каква случајност идеални им је од почетка куп такмичења у 15 до 1 сам на текс о "партизану на з фронта" нудио опкладу да ће партизан добити лозницу али не објависте ПРЕПОШТЕНИ БЈЕКА ПАТРИЗАН ДРУЛОВИЋ...
l

lol12

pre preko 4 godine

Trljao je partizan ruke i posle zreba za 1/8 finale.Oni na Dubocicu a Zvezda na TSC.I gle cuda i u 1/4 finalu partizanu najpozeljniji moguci protivnik Loznica dok Zvezda igra sa TSC.Nizove pobeda dok ne udare na Zvezdu necu da pominjem.E Bjeko Bjeko...
h

hihi

pre preko 4 godine

Drula namestio
Л

Лукаку 98

pre preko 4 godine

Да је обрнуто, већ би се ишло пред скупштину.