Komentari na vest
Lala pred Zvezdu: Sudija da pokaže da ima 'onu stvar'
m
mantija boy
pre 4 meseca
idemo senade
m
metalika moj dobar
pre 4 meseca
Ja bi rek’o kanda da ovaj sumnja u vasu regularnost 🧐. Zar se nije kleo do juče u crveno bele boje ? E sad koje … dal Vojvodine , dal Radničkog , vaše …
@
@@@@
pre 4 meseca
Da li Lalatović želi da nam kaže da suđenje nije pošteno?
Da se forsira Zvezda?
D
Dex12
pre 4 meseca
Hoce da nam kaze da ako se Zvezda ne forsira kup bi uzeo Javor a prvenstvo TSC ili raspali partizan ali uz uvijet samo da su IMT, Cuka, OFK-a, Zvezda, Radnicki, Zeljeznicar pustili ugnjetavanima. Bezobraznici jedni drznuli se da pobjede partizan ...a pogotovo ova Zvezda puni i ne staje u derbiju...nije posteno
T
Terza 3:0
pre 4 meseca
Zbog ovakvih izjava casticemo pazar i lalatovica sa 5-0 sutra!
i
ilija55
pre 4 meseca
Kakav je ovo dosadnjakovic
S
Sever4ever
pre 4 meseca
Cim je otisao u Pazar odmah se okrenuo protiv Zvezde! Ne brini tralalatovicu,pokazace vama Zvezda opet "tu stvar" koju pominjes sa 5:0 pobedom u Pazaru isto kao i u prvenstvu sto je bilo pre par meseci!
V
Vaanjaa
pre 4 meseca
Lalatovic delija bez dlake na jeziku kaze ono što i ptice na grani znaju da cz deceniju guraju sudije. U košarci im legenda rakočević kaže da imaju neograničen budžet. Samo delije još veruju da sve osvajaju svih ovih godina na posten način i da im je budžet u košarci na 23 igrača, dva trenera i dva stručna štaba 20 miliona... I onda se pitaju odkud toliko u krezuboj Srbiji koji glasaju za aktuelne. S obzirom da delija kako sami kažu ima najviše ovo ti objasnjava sve.
@
@vanja
pre 4 meseca
Sta kaze Lotar Mateus?
G
Gostiona
pre 4 meseca
I ti znas da nesmes dalje od ovoga
N
Nanas
pre 4 meseca
Zasluzio si zbog izjava da pukne jedna petarda sutra,da prestanes konacno baljezgati i glumiti budalu.
R
Raša P
pre 4 meseca
Ne glumi!
E
Eh
pre 4 meseca
Kada doslo da okoreli Zvezdas Lalat mora da proziva da se ne navlaci za Zvezdu.
F
Fef
pre 4 meseca
Ma da, treba zvezdi navlačenje protiv moćnog pazara, nikako drugačije ne bi mogla da ih pobedi
R
Raša P
pre 4 meseca
Valjda je jasno zašto nije u Zvezdi. Mali, malecki čovečuljak.
A
A zasto
pre 4 meseca
Zašto ima potrebu za lažima? Sudija u revanšu je sasvim ok sudio a Stanković uopšte nije spominjao sudije niti se zalio na sudije na ova 4 meča Evropa lige
d
djuskija
pre 4 meseca
E pa nisi gledao press konferenciju celu nakon druge utakmice, a i novinari su iskusno izbegli da pišu o tome
I
Istinaa
pre 4 meseca
Gledao sam i uopšte nije rekao ovo što kaže Lalatović tj laze
C
Ch
pre 4 meseca
Covece vodis Tim u Cirkusu. Naj nebitnijoj Ligi na Zemaljskoj Kugli. Pre razumes pre ce ti biti lakse. Takav kao ti ni Postar kod nas u Inostransvu nebi smeo da bude.
@
@ch
pre 4 meseca
Ako je tako lepo kod vas, zasto se obazires sta se radi kod nas? Usput, kakav god da je neko placa coveka da im bude bas on trener...i vise nego korektno zaradjuje, siguran sam daleko vise od tebe....
@
@Čmr
pre 4 meseca
Drzi se ti gastose tvog inostranstva, ali probaj bar malo da se opismenis... procitaj koju knjigu u pauzi kad zavrsis sa ribanjem javnih klonja...
E
Ejjj
pre 4 meseca
"Posle Lila je Deki rekao da je imao utisak kako je sudija sve vreme išao da ošteti njegov tim.".
Stanković uopšte nije spominjao sudije zašto lažeš Lalatoviću?
g
gost031
pre 4 meseca
I sta je Stanković slagao, nije tako bilo?
M
Mauru
pre 4 meseca
Nije pravio neke velike greske,ali jeste cini mi se bilo bar 55-45% na njihovu stranu sto se tice duela.Svirao gomilu faulova u napadu zvezdi.Svaki vazdusni duel je svirao faul zvezdi.Secam se da je jednom svirao faul i kad je igrac zvezda jedva okrznuo njihovog igraca,a pred kraj utakmice njima nije svirao mnogo ocigledniji faul.
@
@Mauru
pre 4 meseca
Sto mi nesto poznato to...
B
Bljak
pre 4 meseca
Koliko si samo jadan Lalatoviću....
т
тралала
pre 4 meseca
Ма смара већ, иста конфренција као и пред меч у НС. Епски смарач
G
Gnu
pre 4 meseca
Apsolutno se slažem. Prošlo protiv Voše, pa hajde da probamo ponovo.

.jpg_(1).webp.webp)






