Komentari na vest
Lalatović ima neobičnu želju: Jednog dana radiću u Novom Pazaru

Norwegianviking
pre preko 4 godine
Sad ce cika daca da se izgradi ako vucic ne laze. I onda nema sanse da ispadnu ovi.
G
Gost65
pre preko 4 godine
i u partizanu dace Bog ....
S
Sladjann
pre preko 4 godine
Ispada sada da pljuje djavole i grad Kragujevac,a fali protivnike!!!!!odmah ga proterajte iz kg i pošaljite medju Turke!!!!!!
Т
Танасије
pre preko 4 godine
Наравно да ће да ради кад ту има много лобетине. Лик ладно уснифа цео грумен у њоњару.

PsyhoDelija
pre preko 4 godine
Lalat obisao celu ligu sem partizana😩😩😩
m
mek
pre preko 4 godine
Da li neko od kragujevcana zna sta se desava sa Srnicem i Milanovicem, i da li su potpisali Mrkajić i Lazović golman?
M
Mekćevap
pre preko 4 godine
Prva dvojica su jeli pokvaren pasulj dok druga dvojica otvaraju ćevabdžinicu gdje ćeš moći i burek pojesti.
M
Mogućno je
pre preko 4 godine
Ne znam kakvo je sada stanje,ranije su pravili dobru garderobu od džinsa.Možda im zatrebaš u budućnosti.
s
sta?
pre preko 4 godine
Srami se dupeta, kad obraz nemas...
П
Певам сваки дан, Лалат је
pre preko 4 godine
НАРКОМАН
G
GostKv
pre preko 4 godine
Jos tu nije radio
N
NickName
pre preko 4 godine
Naravno da ćeš raditi u Pazaru jer ti možeš sve (u Srbiji), čak i da otpustiš trenera u sred sezone (dovoljan je 1 poziv). Samo dovoljno hvali svoga gazdu pa ćete jednog lepog dana ti i Lola (Smiljanić) braniti boje Pazaraca - ti kao mister a Lola sa kapitenskom trakom oko ruke. Idila.








