Komentari na vest

Lalatović ima neobičnu želju: Jednog dana radiću u Novom Pazaru

Norwegianviking

pre preko 4 godine

Sad ce cika daca da se izgradi ako vucic ne laze. I onda nema sanse da ispadnu ovi.
G

Gost65

pre preko 4 godine

i u partizanu dace Bog ....
S

Sladjann

pre preko 4 godine

Ispada sada da pljuje djavole i grad Kragujevac,a fali protivnike!!!!!odmah ga proterajte iz kg i pošaljite medju Turke!!!!!!
Т

Танасије

pre preko 4 godine

Наравно да ће да ради кад ту има много лобетине. Лик ладно уснифа цео грумен у њоњару.

PsyhoDelija

pre preko 4 godine

Lalat obisao celu ligu sem partizana😩😩😩
m

mek

pre preko 4 godine

Da li neko od kragujevcana zna sta se desava sa Srnicem i Milanovicem, i da li su potpisali Mrkajić i Lazović golman?
M

Mekćevap

pre preko 4 godine

Prva dvojica su jeli pokvaren pasulj dok druga dvojica otvaraju ćevabdžinicu gdje ćeš moći i burek pojesti.
M

Mogućno je

pre preko 4 godine

Ne znam kakvo je sada stanje,ranije su pravili dobru garderobu od džinsa.Možda im zatrebaš u budućnosti.
s

sta?

pre preko 4 godine

Srami se dupeta, kad obraz nemas...
П

Певам сваки дан, Лалат је

pre preko 4 godine

НАРКОМАН
G

GostKv

pre preko 4 godine

Jos tu nije radio
N

NickName

pre preko 4 godine

Naravno da ćeš raditi u Pazaru jer ti možeš sve (u Srbiji), čak i da otpustiš trenera u sred sezone (dovoljan je 1 poziv). Samo dovoljno hvali svoga gazdu pa ćete jednog lepog dana ti i Lola (Smiljanić) braniti boje Pazaraca - ti kao mister a Lola sa kapitenskom trakom oko ruke. Idila.