Komentari na vest
Lazetić van protokola: Srbin po posebnom režimu nadoknađuje razliku
h
hehe02
pre preko 4 godine
messiasu je trebalo 2 meseca da digne kondiciju ,valjda ovaj bude brži
X
XYZ
pre preko 4 godine
Kako je moguće da Stankela koji je pekao zanat u Italiji ne mož pristojno da pripremi dečka nego deluje kao da nikada nije igrao fudbal?
L
LudiDejo
pre preko 4 godine
Šta da se drugo ocekuje.. Kod nas je odigrao najviše 60 minuta u jednoj utakmici. Počeo možda dvije utakmice, ostalo sve sa klupe i onda u Milan. Nije realno da ga odma uvede hahaha
Y
Yamahoo
pre preko 4 godine
Ovaj ce sledecu sezonu u seriju B pa ako se tamo pokaze onda ce na pozajmicu u seria A tipa za milan tek moze igrati za 3 sezone ali pitanje je kako se razvije
G
Gostlslsl
pre preko 4 godine
Na ovakvim primerima se vidi, koliko se kod nas ne radi sa decom, koliko se slabo trenira, i koliko nasim momcima fali snage, fizicke i mentalne, da bi uopste i bili u konkurenciji u nekom timu iz evropskih liga. A mi se kao poredimo sa nekim lifama, to je smesno.
G
Gostlslsl
pre preko 4 godine
Na ovakvim primerima se vidi, koliko se kod nas ne radi sa decom, koliko se slabo trenira, i koliko nasim momcima fali snage, fizicke i mentalne, da bi uopste i bili u konkurenciji u nekom timu iz evropskih liga. A mi se kao poredimo sa nekim lifama, to je smesno.
L
Laziale
pre preko 4 godine
Nije ovde pitanje kakve su pripreme u Zvezdi i sl. vec kako Milan kupuje igraca na kojeg ne moze da racuna ni u Primaveri npr. Ovo mi mirise da ce na kraju zavrsiti u Spalu pa ce na kraju vratiti u Zvezdu. Vlahovice kada je kupljen odmah je prosledjen Primaveri gde je od starta resetao, a Lazetic odmah po posebnom tretmanu trenira kao da je do juce golf igrao a ne fudbal. I ne, nisam groba, ovo je samo moj objektiv i stav. Pozz
X
XYZ
pre preko 4 godine
Ne mogu da ga vrate u normalno stanje koliko su ga ovi uništili
:D
J
Juventino10
pre preko 4 godine
Pa logicno, doso iz srpske lige. Ima da se odere od treniranja da bi mogao da igra u serie a!
K
K R O J F
pre preko 4 godine
Klinca nikada nisam gledao tako da iz ličnog ugla ne bih mogao ništa da kažem.
Vreme će pokazati u njegovom slučaju.
L
LudiDejo
pre preko 4 godine
Mora još u teretanu..
T
Tubeki
pre preko 4 godine
Prodato
J
Junker
pre preko 4 godine
On ove sezone nece ni igrati, vazno je samo da trenira jako. Milan se opet vratio u trku za Skudeto i tu nema mesta za Lazetica, ne samo za njega, nego mnoge. Nek trenira, razvija se, pa od leta da se pokazuje na prijateljskim i onda polako da skupi bar 40% nastupa sledece sezone. Realno je da ga ocekujemo tek od sezone 23-24.
G
Gost77
pre preko 4 godine
Minut ovaj neće videti u dresu Milana, ovo je jedan od onih transfera gde su mnogi u talu... Sledeće sezone Serija B, nakon toga od kluba do kluba i u 24, 25 oživljavanje karijere na Ping Pong livadama...
K
Kvkv
pre preko 4 godine
Toliko o tome koliko su ozbiljne pripreme u Zvezdi

.jpg.webp)





.jpg.webp)
