Komentari na vest
Levandovski zbog podrške Ukrajini ostaje bez 5.000.000 evra
Č
Činjenice
pre preko 4 godine
Jedan jedini metak nije ispaljen na teritorij Rusije,dok su oni zaseli u ukrajinsku državu i razaraju je,infrastrukturu su uništili a sad su prešli na civile jer vojsku ne mogu da slome,niko normalan ne može da podrži to onanisanje nad nemoćnim civilima,bolesne glave,da ponovim jedan metak nije ispaljen na rusku teritoriju
j
ja psv !
pre preko 4 godine
Legenda Koja ima Obraz i Stav
i koji se bori protiv Stradanja civila i Razaranja ukrajine
B
Brko
pre preko 4 godine
Obraz nema cijenu. Bravo Lewa
L
Loznica
pre preko 4 godine
Svaki igrač koji se meša u politiku je debil,igraj fudbal ko te pita šta!
Z
Zivorad
pre preko 4 godine
Osim nasih kad su nosili majice sa natpisom target i zabavljali zapad dok su im komsije stradale pod bombama
L
Lik iz klake
pre preko 4 godine
Poljska je jedno neprijatno iznenadjenje po pitanju stava oko rata, ok vlast, ali narod je mogao reagovati.
D
Don Vito Corleone
pre preko 4 godine
Mnogi ne znaju, Poljaci mnogo vole Srbe. Poljaci su za vreme bombardovanja pružali nam podršku u rangu sa Rusima. Ceo Poljski navijački Ultras Svet je na svakoj njihovoj utakmici i kod njih i u Evropi, pružao podršku Srbiji 99te. Maltene svaki dan su u Poljskoj bili protesti na ulici zbog bombardovanja Srbije. Poljaci su nam braća. Nažalost Poljaci i Rusi nisu baš u najboljim odnosima inače.
L
Lik iz klake
pre preko 4 godine
Don vito druze ne radi se o tome sta je bilo 99e upucen sam ja dobro sta je bilo i ko je pruzao podrsku...ja govorim za ovu situaciju.
L
Lik iz klake
pre preko 4 godine
Don vito a sto se tice odnosa rusa i poljaka ne govorim za vlade nego za ljude...navijaci su mogli da poguraju tu pricu...iako su u nato-u
M
Mop
pre preko 4 godine
Upućen si ko Marica u.... Pa upravo poljski narod Ruse očima ne može da vidi zbog njihovog dobročinstva prema Poljskoj
@
@donVito
pre preko 4 godine
E pa mora da su zbog toga što su nam poljaci veliki prijatelji bili jedna od prvih zemalja koje su priznale kosovo,nisi svestan koliko ne znaš
a
aa
pre preko 4 godine
Prica da ruski sportisti nemaju veze sa icim i istovremeno odbija svaku mogucnost igranja protiv njih,teski licemjer
D
Don Vito Corleone
pre preko 4 godine
Bravo lažni moralisti. 99te je bombardovana mala Srbija, pa niko nije te zemlje izbacivao iz sportskih takmičenja i organizacija. Jel vam se srami dupe, kada obraz nemate. Napokon ste naišli na tvrdo. Srbi i Rusi braća zauvek 🇷🇸🇷🇺🤝💪
D
Djuradj
pre preko 4 godine
Daleko je 99. Trenutno amerikanci ucestvuju u 3 rata (Jemen, Sirija, Somalija). Od 99. do danas, u 15 su ucestvovali. Licemeri najgore vrste. FIFA, UEFA svi donose odluke politicki. Sprovode meku moc SAD. To ce ih i unistiti na kraju. Imacemo internacionalne lige pune love gde ce ici najbolji Brazilci, Argentinci, itd. Roman Abramovic je skoro izjavio to. Po 1-2 kluba iz svake zemlje, budzeti brutalni a organizacija poput NBA. Bez kontakta sa FIFA i UEFA. Spominjalo se da ce biti i klub iz Srbije. Verovatno ce osnovati neki novi, posto se Partizan i Zvezda nece odvajati od UEFA, ili uzeti neki propali klub tipa OFK Beograd sa kojim mogu da se poistovete navijaci iz Srbije i nabiti mu budzet 30 miliona, plus besplatna putovanja svake nedelje u drugu drzavu da igra novo kolo. Igrace uz Ruske, Beloruske, Kineske, Bugarske, Izraelske, Indijske, Finske, Kazahstanske, i druge predstavnike. Nesto kao propala evropska Superliga, samo sto ce biti tzv. Kontinentalna liga. Fora da privuce sto vise drzava i jacaju manje internacionalne klubove da te zemlje imaju predstavnike. Onda su jaca TV prava, marketing, itd.
h
hulkdelija
pre preko 4 godine
Bas sam ga podrzavao i smatrao da je trebao da dobije zlatnu loptu. Ali sada... Zasto mu ovo treba? Da li mora javno da iznese stav o politici? Pao je totalno u mojim ocima, a nema pojma o cemu se radi tamo.
V
Verujem
pre preko 4 godine
Da ti znaš o čemu se radi. Mogao bi ga pozvati da mu objasniš
D
Drvo
pre preko 4 godine
Isperu im mediji mozgove i onda misle da su heroji jer ovo rade.
G
Gost12345
pre preko 4 godine
Poljaci su dosta pod uticajem zapadnih medija i opasno panice da ce ih Rusija napasti nakon Ukrajine. Tako da me ne bi cudilo da je bilo dosta pritisaka na njega...








