Komentari na vest

Licenciranje za Evropu ističe u ponoć: Zvezdi visi jedno veliko pojačanje, Partizan ima slobodno mesto

G

Grga Cvarak

pre preko 4 godine

Svaka cast Zvezdi za prelazni rok. Za razliku od Partizana koji je je jednom propustio priliku da osigura titulu ove sezone. Zvezda dovode najboljeg strijelca norveskog prvenstva, desnog beka koji je do nedavno bio reprezentativac Italije, te jednog od najtalentovanijih srpskih igraca (bar na papiru) koji je ponikao u skoli Bajerna, a Partizan jedva dovede 34-godisnjeg Fejsu i Jevtovica koji nam je i u prvom mandatu u Partizanu bio najobicniji prosjek. Objektivno, ni njih nebi doveli da nisu bili za dzaba. Znaci, zalost i tuga. A hoce se kao neka titula? Pa, da nije zalosno, bilo bi stvarno smijesno.
G

Gosty

pre preko 4 godine

Partizan uzima titulu
G

Gost e

pre preko 4 godine

U boćanju i bodi bildingu,to su vam godinama najbolje ekipe u Jsd.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

nama ostalo jos jedno slobodno mesto....klub se dvoumi Stefan babovic ili Milivoje Cirkovic . Sale je otpao definitivno nesto ga ziga u zelutcu
G

Gost 567

pre preko 4 godine

@Gost765 Iako sam Zvezdas, mislim da ih ne mozemo stici, jer su realno bolja ekipa, iako mi trosimo pare na transfere ko pijani milijarder, a ustvari smo kriminalno duzni, oni pametnije rade i imaju dobar timski duh, za razliku od nas..
B

Baxter88

pre preko 4 godine

Hahah pazi i da si zvezdas iskreno a nisi, kazi samo 3 pozicije u timu gde Partizan ima boljeg igraca! Ja ne vidim bukvalno nijednu al ajde mozda ima... Golman bolji, bekovi isti, Drago bolji od svih stopera lige, sredina Zvezdina najjaca kao i krila,jedino je Rikardo bolji od nasih spiceva jer cemo tek videti kakav ce biti Ohi...
f

fusbaler

pre preko 4 godine

sto ih ne možemo stići i pestici, pet boda nije ništa a ima još dva derbija i jos mnogo da se igra a realno smo mnogo kvalitetniji od njih.Naravno i mi imamo rupe kao što su risairo i gobelja npr ali i dalje smo bolji na mnogim pozicijama
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Druze budi hrabar i pisi komentare iskreno i predstavljaj se iskreno. Budi castan grobar ako je to moguce.
F

Familija

pre preko 4 godine

To šta si ti ne pišeš ovde na sajtu već ideš na utakmice nisi ti ni Zvezdaš a još manje ideš na utakmice reklo bi se onako na prvu ali ono što treba da znaš CRVENA ZVEZDA je svidelo se to tebi ili ne ŠAMPION i to sa razlogom igrački kadar je za koplje iznad cele lige naš igrački kadar je za sve uključujući i partizan snažniji i to dosta mi smo ovu polusezonu završili na prvom mestu grupne faze Liga Evrope to dovoljno govori o kvalitetu doveli smo pojačanja koja su nam potrebna nismo mi pijani milijarderi mi smo igrače doveli bez odeštećenja a malog Nemanju smo platili jer smo takvog igrača morali da platimo u pitanju je igrač koji bukvalno nije viđen na ovim prostorima dovoljno govori činjenica da je doveden igrač Bajerna naše dete mlad pun ambicije koji želi da se dokazuje a mi krećemo na petu uzastopnu titulu svi smo fokusirani na cilj koji se zove šampionska titula tako će i biti crveno beli šampioni gaze redom kidaju na komade i rastavljaju na sastavne delove jer želimo svima da vam pokažemo i dokažemo da jesmo najbolji
@

@Baxter88

pre preko 4 godine

Još si bio i blag, jer bekovi ne mogu nikako biti isti. Koji je to njihov bek kvalitetan kao Rodić? Miljković i Pićini isti? Miljković je isti kao Gobeljić.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

@ gost 567....druze ko bolji ?? pa na auto otpadima nema takvih krseva sto smo mi dovukli
G

Gost Pele

pre preko 4 godine

Sa Adom je samo loženje.
G

Gosst

pre preko 4 godine

Sulejmani come back
V

Vile sampion izraziti favorit

pre preko 4 godine

Da li Ado uopste moze da se licencira obzirom da je vec igrao LŠ?
_

_000932.3705edf250a4483ba2f86b5c06b6839b.1904

pre preko 4 godine

Ne bi mogao istoj polusezoni, u drugom delu sezone se ponistava
A

Aca11

pre preko 4 godine

Prema pravilima koja su na snazi od sezone 2018/19, fudbaler koji je nastupao za jedan klub u Evropi grupnoj fazi, može u januaru da pređe u drugi klub, čak i ako se novi klub takmiči u istom evro takmičenju kao i prethodni...
e

esex

pre preko 4 godine

kanga i sanogo su vec u godinama,krsticic slab i prespor za evropu,srnicu to i nije pozicija..A ado je izgledao odlicno cak i protiv reala
M

Milan Galic

pre preko 4 godine

Najveca greska je što ovi paraziti u Partizan nisu kupili Marka Docica.Po meni jedini igrac u Srbiji koji zna da uputi centar šut.Neka mi se neko javi koji igrac u Srbiji ima takav centar sut.
G

Grga Cvarak

pre preko 4 godine

Zalosna su to vremena za srpski sport/fudbal kad je doslo do toga da je Docic, po tvome, "jedini igrac u Srbiji koji zna da uputi centar šut". Ako je Partizan spao na to da ovisi o jednom Docicu, onda nam je bolje da se ugasimo – to je moje misljenje o Docicu.
G

Gost 765

pre preko 4 godine

iako sam Grobar ,mislim da ce Zvezda prestici Partizan u prvenstvu
3

3x3

pre preko 4 godine

Neće do 3.aprila posle sigurno.
3

345567

pre preko 4 godine

“ još brdo igrača"
v

v1ad

pre preko 4 godine

Jel stvarno mislite da ce Motika da bude licenciran pre Ohija, Picinija ili Adoa? Ne budite smesni. Lik ce imati dovoljno prostora u domacoj ligi.
F

Fk Radnik Surdulic

pre preko 4 godine

A ovi posle motike jel sad na redu lopata?pitam zbog komšije
G

Gost222

pre preko 4 godine

Komšija će ti uskoro biti na aparatima, neće mu pomoći ni ovi što su pučem preuzeli fudbalski savez.
F

Flora Famagusta

pre preko 4 godine

Sad je na redu vraćanje grobara na treće mjesto
R

Radnik

pre preko 4 godine

Surdulica pita za svog komšiju a ne za tvog. Auu što se ljudi odmah nađu prozvani.
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

A fora ti je na nivou deteta od deset godina! Ozbiljna si faca, nema sta!
P

Pera genije

pre preko 4 godine

Nisam siguran da je vest baš tačna ali mislim da bi mogli da licenciramo i tog četvrtog igrača pošto Motika ima pravo zbog godina da ide na B listu. Ali za sada je mala verovatno ća da će neko doći?
A

Aca11

pre preko 4 godine

Pravila UEFA kažu da u B timu može da bude registrovan samo fudbaler koji je rođen 01.01.2000. (iduće sezone će u obzir dolaziti samo godinu dana mlađi fudbaleri) ili kasnije, ali pod uslovom da je u klubu proveo najmanje 2 uzastopne sezone nakon 15. rođendana ili da je između pomenute 2 sezone proveo najviše jednu na pozajmici u klubu iz iste zemlje. Na osnovu tih pravila, Motika neće moći da bude registrovan u B timu sada, nego najranije u sezoni 2024/25, a pre toga će moći da igra u Evropi isključivo ako bude registrovan u A timu. Što se pravila o registraciji maksimalno trojice novih fudbalera u januaru, ono se odnosi isključivo na A tim, a B tim ne može da trpi promene u tom terminu... Prema tome, ako tokom današnjeg dana potpišu Ado i Motika, neko od njih dvojice ili Ohi ili Pićini neće moći da bude registrovan za nastupe u LE... Međutim, malo je verovatno da će Ado doći sada u klub, zato što je rok za registraciju novih fudbalera danas do ponoći (svega 10 sati), jer bi svi detalji transfera morali da budu već ugovoreni i Ado bi već morao da bude na lekarskim pregledima kako bi sve formalnosti bile obavljene do ponoći, a ne postoje informacije da se stvari odvijaju na pomenuti način...
X

XD

pre preko 4 godine

Ako potpišemo Adoa ja ne bih licencirao Pincinija. Iako smo tanki po kvalitetu na desnom beku on mi je nekako nepouzdanog zdravlha i forme. Da ne bude da ga licenciraju a on provede polusezonu po stacionaru i tražeći formu.
I

I

pre preko 4 godine

Koja je poenta onda da Zvezda dovodi stranca, koga ne može registrovati za Evropu, a u ligi zauzima mesto stranca i dobar deo utakmica neće igrati. Van svake logike. Ova 3 pojačanja su dobra i ne treba ništa više dirati do leta. Ne mora svaki prelazni rok 10 novih igrača kao u Južnobanatskoj ligi.
F

FloRa

pre preko 4 godine

A tebi krivo sto uprava Zvezde dovodi dobra pojacanja,oces da svisnes od muke!
I

I

pre preko 4 godine

Vredjate inteligenciju. Posebno ovim udaranjem, po 200 minusa svaki. Zvezda je dovela dobra pojačanja i kao Zvezdašu drago mi je zbog toga i ne treba za sad ništa dirati. A za vas postoje ustanove.
G

Gost18

pre preko 4 godine

Vazura neće.
M

Milan Galic

pre preko 4 godine

Za Partizan je najbolje da dovede Ivana Tomica i Sasu Ilica.A vec se i prica mozda ne ove ali 2023 sigurno dolaze u paketu.Kamo srece.Sve zavisi od 3 Aprila.