Komentari na vest

LUDI TIKET (-), petak, 322.252 dinara: U kanalu zbog Karlika Džounsa

Ivana Radovanovic

pre 2 meseca

Steta blizu...
h

hellokcs2

pre 2 meseca

Više sreće drugi put.

50 miliona razloga

pre 2 meseca

Iz ovog razloga mislim da je uvek bolje pojedine igrace odigrati P&A + na primer, ili u zavisnosti kog igraca, centre nekad vezati sa skokovima.
b

bogi1312

pre 2 meseca

Bas bas stetaaa
C

Chichino

pre 2 meseca

Ko bi reko da Dzons neće preći granicu, maler
D

Di Natale 10

pre 2 meseca

Au koja šteta za tiket! Neverovatno je da Karlik nije prešao granicu, a taman je produžio ugovor xaxa

Ivanzile123

pre 2 meseca

Steta bas dobar tiket

trilee93

pre 2 meseca

Podrška za palog brata, al tu su 15k pa moze lako da padne još
T

Tomili11

pre 2 meseca

Kakva šteta, Karlik je bio sjajan a za dlaku ne udje u plus, bezveze

VW87

pre 2 meseca

Zamalo al se ne dade.Cestitam utesnu nagradu.
S

Serb

pre 2 meseca

Ajde nije ni prvi ni poslednji jednom ce doci

Amir Tuzlic

pre 2 meseca

Kad neće neće tako je to oduvek bilo 🥺 žalosno za tiket lep.
D

Dm5789

pre 2 meseca

Šteta,mada je igra na poene igrača,pogotovo više utakmica,prilično nezahvalna.

risticmarko2001@gmail.com

pre 2 meseca

Auh steta bas, lep tiket...

Milosac Markovic

pre 2 meseca

svaka cast doktore

Predo8

pre 2 meseca

Auh, šteta