Komentari na vest
LUDI TIKET (-), ponedeljak, 744.922 dinara: Od sjaja do očaja uz zmiju od 24 para
D
Darko12345
pre oko 2 meseca
Odličan tiket,teško da može da ga uteši povraćaj x 100
A
AMG45
pre oko 2 meseca
Svaka čast za tiket, baš šteta da u Danskoj ne dođe GG.
50 miliona razloga
pre oko 2 meseca
na 24 para bez bonusa, jezivo...
m
mm17
pre oko 2 meseca
Odlican tiket, bas steta da i ova jedna nije dosla.
Kostur
pre oko 2 meseca
Steta dobar tiket i dobar dobitak
sonee06
pre oko 2 meseca
steta bas, uvek ta jedna utakmica...
I
Ivan8888888888
pre oko 2 meseca
Stata dobro sastavljen tiket.Arhaus me iznenadio tu se bas ocekivalo golova
Z
Zokili
pre oko 2 meseca
E kad mi posle ovakvog tiketa neko kaže više sreće drugi put...Posle ovog više nema sreće druže..^^
D
Djokica10
pre oko 2 meseca
Šteta za Arhus, da je stavio winer kec danas bi slavio dobitan tiket
nebeknesa2018@gmail.com
pre oko 2 meseca
Ovo su tiketi najopasniji za kladionice. Steta zbog igraca
D
Doslovce nisu
pre oko 2 meseca
Najgori po kladionice su singl igrači na manje kvote sa većim uplatama ili oni koji duplaju ulog ali isto na singl pa dok ne dođe X ili šta već igraju. Pa evo ovde ti svaki dan izbacuju dobitni tiket, a računaj da se uplati vrat bratu bar sto hiljada sličnih tiketa i ne pamtim kada sam video da je neko uzeo neke veče pare na te male uplate, to vas bude jednom u nikada.
M
Mirko12345
pre oko 2 meseca
uvek taj jedan meč
t
telepresenta
pre oko 2 meseca
ja sam isto na 20 din pogodila 19 jedna promasena dobitak bi bio trista hiljada
R
Rajan
pre oko 2 meseca
Zadnji par na tiketu, valjda je branio?!
Igor Musulin
pre oko 2 meseca
Више среће неки други пут.
nikoladj789
pre oko 2 meseca
zamalo,ali svaka cast na kvoti!
k
krcma4
pre oko 2 meseca
steta vrhunski tiket nema sta sad

.jpg.webp)


.jpg.webp)



