Komentari na vest

LUDI TIKET (-), ponedeljak, 744.922 dinara: Od sjaja do očaja uz zmiju od 24 para

D

Darko12345

pre oko 2 meseca

Odličan tiket,teško da može da ga uteši povraćaj x 100
A

AMG45

pre oko 2 meseca

Svaka čast za tiket, baš šteta da u Danskoj ne dođe GG.

50 miliona razloga

pre oko 2 meseca

na 24 para bez bonusa, jezivo...
m

mm17

pre oko 2 meseca

Odlican tiket, bas steta da i ova jedna nije dosla.

Kostur

pre oko 2 meseca

Steta dobar tiket i dobar dobitak

sonee06

pre oko 2 meseca

steta bas, uvek ta jedna utakmica...
I

Ivan8888888888

pre oko 2 meseca

Stata dobro sastavljen tiket.Arhaus me iznenadio tu se bas ocekivalo golova
Z

Zokili

pre oko 2 meseca

E kad mi posle ovakvog tiketa neko kaže više sreće drugi put...Posle ovog više nema sreće druže..^^
D

Djokica10

pre oko 2 meseca

Šteta za Arhus, da je stavio winer kec danas bi slavio dobitan tiket

nebeknesa2018@gmail.com

pre oko 2 meseca

Ovo su tiketi najopasniji za kladionice. Steta zbog igraca
D

Doslovce nisu

pre oko 2 meseca

Najgori po kladionice su singl igrači na manje kvote sa većim uplatama ili oni koji duplaju ulog ali isto na singl pa dok ne dođe X ili šta već igraju. Pa evo ovde ti svaki dan izbacuju dobitni tiket, a računaj da se uplati vrat bratu bar sto hiljada sličnih tiketa i ne pamtim kada sam video da je neko uzeo neke veče pare na te male uplate, to vas bude jednom u nikada.
M

Mirko12345

pre oko 2 meseca

uvek taj jedan meč
t

telepresenta

pre oko 2 meseca

ja sam isto na 20 din pogodila 19 jedna promasena dobitak bi bio trista hiljada
R

Rajan

pre oko 2 meseca

Zadnji par na tiketu, valjda je branio?!

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Више среће неки други пут.

nikoladj789

pre oko 2 meseca

zamalo,ali svaka cast na kvoti!
k

krcma4

pre oko 2 meseca

steta vrhunski tiket nema sta sad