Komentari na vest

Luka Jović kao da je uklet: Boc zaustavila prečka u 92. minutu i ostavila Real bez pobede (VIDEO)

d

dafd

pre preko 4 godine

Jovic je za sve sam kriv.Nije hteo u novi klub.Sad nek sedi na klupi do kraja.d
V

Vito i ja

pre preko 4 godine

Možda nije imao sreće ali poslednjim trenucima utakmice to se ne radi, ko je malo gurao loptu razumeće...već je neko komentarisao sigurniji način da se pogodi gol.To što mu trener neveruje nije jedini, ni Zidan nije, neveruju mu igrači, ne dobija lopte na vreme ili ih uopšte ne dobija..vreme je da potraži novi kulub!
@

@ssss

pre preko 4 godine

Nema veze što nije dao gol. Bitno je da ga je dao na treningu. Pisali ste naveliko o tome.

Marko Milosavljević

pre preko 4 godine

Ma koji ofsajd,da li ste toliko ćoravi ili nemate pojma o fudbalu,a komentarisete???? U trenutku upucivanja lopte nije bio u ofsajdu.
G

Glatki

pre preko 4 godine

Nisi baš upućen u fudbalska pravila.

Darko Lazic

pre preko 4 godine

on bukvalno treba u zvezdu da dodje da bude zamena za ohija i da ponovo poscne da igra.... lik se totalno unistio u realu. nase lige su uvek bile francuska i italije pre svega italija i ako bas imas ono nesto engleska. taj spanski fudbal i to, to nije za nas
P

Prazan gol

pre preko 4 godine

Nije on proklet , jednostavno nezna. Vi stalno ponavljate kako je bez srece bla bla, ali decko nezna. Evo Vlahovic je imao istu sansu ali je dao gol.Jos je Jovic imao i vise prostora ali ga nije dao.E to je razlika izmedju rasnog golgetera i ovih drugih mediokriteta.
G

Glatki

pre preko 4 godine

Da se ne lažemo, momak je zalutao u fudbal, ali ipak ovde je sve školski uradio, i ovo je bilo i najbolje i najinteligentnije rešenje. Šteta što ga nije dao zbog samopouzdanja, ali svakako je bio ofsajd.
D

Dario1104

pre preko 4 godine

Kostala me njegova precka 350€, Ali na ponovljenom snimku sam prilično siguran da je bio u ofsajdu i da bi VAR poništio gol
I

Istina

pre preko 4 godine

Trenutno van forme nikakav igrac,mediji ga u srbiji uzdizu,netreba ga ni piksi zvati nezasluzuje,Nebitan VELIKA 0, TRENUTNO,
b

brother

pre preko 4 godine

Ljudi pa bio bi ofsajd VAR bi presudio
D

Damjand

pre preko 4 godine

Bravo za komentare, problem je u njemu, nije smeo da dozvoli sebi da ide na Boc, kao što je neko rekao mogao je još da priđe i obiđe eventualno u desno, da je i tad omašio manje bi bilo glupo ;(,
A

Astoria

pre preko 4 godine

Baš ga neće, nemam zamerku na realizaciji. Cenim ipak da se ništa u našim životima ne dešava bez razloga. Možda je zaista ovo sve neophodno da se desi kako bi otišao u klub koji mu više "leži". Ni prvi ni poslednji igrač Reala koji se nije pronašao u kraljevskom klubu.
D

Dil

pre preko 4 godine

Vise se ispucao po Sofiji nego po protivnickom golu.
X

XYZ

pre preko 4 godine

a možda je anćeloti lubomoran što luka ima lepu ženu? :D
k

kukukuku

pre preko 4 godine

izes takvu zenu kroz koju je proslo pola reprezentativaca vec...
X

XYZ

pre preko 4 godine

anćelotiju krivo što nije on prošao :D
X

XYZ

pre preko 4 godine

:D

nemanjagrozdic1996@gmail.com

pre preko 4 godine

Sta kaze Sofimilo imali boljitka?
I

Igor78

pre preko 4 godine

Trebalo je da šutne u gol aut. Sramota je da umesto nejga igra Bejl u špicu napada, lik koji je pljuvao i gazio po Realu, a a jedinog pravog špica drži na klupi. Prošli put mu igra Isko napadača, ej, Isko! Beži budalo iz te prokleti je od kluba
J

JVPS

pre preko 4 godine

Karlo je budala, samo vi stručnjaci sa Mozzarta ste pametni. Dečko nije za kraljevski klub, prosto slabo se uklapa, loše radi, nije fokusiran na treninge i ne napreduje. Nije ni Mitar neka klasa, ali je u klubu koji je u njegovom dometu gde može da bude standardan. Možda je najbolje da ode u manji klub ako nadje neki koji ga može priuštiti…
b

bosko2020

pre preko 4 godine

nema srece istina al i premalo se zalaze na terenu,uskoro ce i polu raspala barsa da dodje na minus 10 poena,ne kontam real da ne kupi igraca za par miliona a ima takvih mnogo i koji postizu vise golova,barem ne bi izgubio milione.Ima Enes Getafe,Lucas iz Elchea ,momci koji ima solidno vec sad golova za male klubove,ne kontam i nisam nikad ove prejake klubove da se ne bi oprobali sa slicnim igracima za sitne pare da budu zamena pa da se vidi,pa da dodju u Real kidali bi,grebali da ostanu
n

nešto onako

pre preko 4 godine

@Bosko Kada pita Real ili neko od top klubova za tako nekog igrača, onda to više nije cena par miliona...
e

exexe

pre preko 4 godine

kad ce vise karim da se vrati...pricaju vidim svi da ce u utorak igrati protiv pariza daj boze...mnogo je potreban realu.....mnogo,mnogo,mnogo....totalno druga ekipa bez njega. real ce se prosetati do titule u spaniji ako benzema bude igrao svaki mec to je jasno.
I

Ivan FCRS

pre preko 4 godine

Mogao je opusteno Nacha da stavi na centarfora. Samo jos on nije poceo umesto Jovica, dok je Benzema povredjen.
x

xeexxexe

pre preko 4 godine

onaj bejl teska krsina od igraca
G

Gost99

pre preko 4 godine

Ovaj Ancelotti sa ovim Iskom ili Asensiom na Spica pokusava kopirati Gvardiolu ali dzaba kad on i nije toliko veliki strucnjak bio nekad kad je imao Seedorfa Maldini Gatuza Nestu a danas veze s vezom nema, dok Siti nema neke bolje igrace od Reala danas ali Gvardiola je Gvardiola
Т

Топљење

pre preko 4 godine

Ко све себи дозвољава да коментарише фудбал. Анћелоти глуми Гвардиолу? И још испаде да први нема појма, а други има. Свашта. Титуле у свакој лиги, три лиге шампиона са два клуба. Сањај пластику.
S

Slaba odbrana

pre preko 4 godine

Jednostavno ne zna.U ovakvim situacijama nema mesta glupiranjima i egzebicijama,jednostavno morao je da ga postigne,pruži mu se šansa i on je ne iskoristi,opet klupa...
@

@Slaba odbrana

pre preko 4 godine

Jedini koji ovde "ne zna" si ti... Ovo nije bio egzibicionizam, sve je bilo fudbalski uradjeno...ali opet, ti ne mozes sakriti animozitet prema ovom momku...
S

Slaba odbrana

pre preko 4 godine

@Slaba odbrana-Zato je i promašio jer je sve bilo fudbalski odradjeno.Umesto da zaobidje golmana u punom trku što bi uradilo 95 posto fudbalera i postigne gol,on je usporio da bi ga lobovao,ni po jada da je Real vodio pa da proba ovako nešto,To ti je ista situacija kada pri nerešenom rezultatu pokušaš da izvedeš panenku,taj obično promaši,ali kada je rezultat 2:0,3:0 tada pogodi.Nek je on meni živ i zdrav,
G

Gost123

pre preko 4 godine

Sto bi Grof reko sine skini koji kilogram pa ceš biti hitriji i bolji pa mozda i kreneš pogađati!
G

Gost13

pre preko 4 godine

Pričaš o čoveku koji je forsirao Petra Orlandićs umesto Jovića, molim te ćuti.
K

Kriticar

pre preko 4 godine

Nece bez napadaca, nece... Lud covek...
G

Gostw

pre preko 4 godine

Ubacio jovića ili 🌳,svejedno mu je. Zato ga ne ubacuje
X

XYZ

pre preko 4 godine

Tako jednostavo objašnjenje :D
З

Зорањ

pre preko 4 godine

Тако једноставно искомплексиран коментар.
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Čitam komentare.Zaključak je da je Anćeloti kriv.
@

@krojf

pre preko 4 godine

Ma ne nije. Ima napadaca na klupi a napadaca mu glume krilni igraci. Ima razloga zasto je neko napadac a neko krilo i zasto ne moze svako sve da igra.
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Ako je ljudima emotivno lakše da svale krivicu na Anćelotija lično nemam ništa protiv.
@

@krojf

pre preko 4 godine

Forsiras tu neku pamet laznu, a u stvari si samo srecan sto Jovic nije postigao gol ..
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Ako ti je lakše tako...
G

Gost11

pre preko 4 godine

Ovaj tim bez Benzeme je bas los, sa njim skroz druga prica. Benz mora igrati protiv PSG inace haos..0:0 bi bila premija
k

kikidrog

pre preko 4 godine

Evo vec treca ili cetvrta bez Benzeme, krece bez napadaca, muke zive da daju gol. Ne razumem uopste...
G

Gost222

pre preko 4 godine

Jega Sevilja osvoji titulu jer sam pao tiket zbog Reala
S

Stevan Miksaa

pre preko 4 godine

Anceloti, celu karijeru vazis za gospodina. Ako imas nesto licno protiv Azara i Jovica, kazi to javno. Cemu igra bez klasicnog napadaca i Azar na klupi i kad je zdrav?
B

BgzgG

pre preko 4 godine

Jovicevo kretanje bez lopte i govor tela su sramni! Kako u Realu, tako i u reprezentaciji. Ima radijus kretanja kao radijator. Dobro da mu daje uopste da igra Anceloti. Nece da trci, ceka da mu neko da loptu na tacni, lagano trckara. Ako mu je bio cilj samo da uzme pare u karijeri, onda mu čestitam, uspeo je.

Kontraudar

pre preko 4 godine

Sad će onaj brojčanik da nam objašnjava kako se Jović kreće. Ali sa druge strane pošteno govoreći neće ga.
T

Tercijarni

pre preko 4 godine

Kuku ovima u utorak ako ne bude igro benzema...
G

Genovid

pre preko 4 godine

Ovaj Real ce biti dobro istamburan u Parizu...iako ni Pariz ne igra bog zna sta
G

Gost222

pre preko 4 godine

Jrga Sevilja osvoji titulu jer sam pao tiket zbog reala
Z

Zizuu

pre preko 4 godine

Rekao sam da raspali i nemocni real pada sve vise.... Ovo je najveca krsina od tima, ovaj tim nece uzeti la ligu...
E

Erko

pre preko 4 godine

Vidjećemo hoće li uzet od svih najviše ima šansu jer su prvi 4 boda ispred Seville ostali su još uvjek daleko iza.
G

Gostimir

pre preko 4 godine

@Zizuu. Ako ti tako kažeš onda je to definitivno tako. Treba im javiti samo da odustanu onda i baziraju se na ligu šampiona. Daj reci nam ko uzima u Engleskoj molim te