Marselj prošao neokrnjen, Ćaleta Car i Tovan sjajan tandem (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 30.08.20. | 23:17

Hrvat dao dva gola za pobedu Olimpika - 2:3

Prošao je Marselj kroz ulicu brestova neokrnjen. Imao je prednost i od 2:0, a na kraju je morao da se zadovolji pobedom od 3:2 i dva primljena gola.

Sve je počelo fantastičnim golom Florijana Tovana u 20. minutu utakmice, kada je opalio levicom i postigao lep pogodak za prednost.

Potom je Tovan asistirao Ćaleta Caru u 27. minutu za povišenu prednost Marselja. Bio je to slobodan udarac sa desne strane, a Ćaleta Car se najbolje snašao i zatresao mrežu.

Međutim, to je bio samo prvi deo saradnje Tovana i Ćaleta Cara... Drugi je usledio pred kraj meča.

I to je sve izgledalo skoro identično. Tovan je poslao predobar centaršut, Ćaleta Car je bio najviši u skoku i tako je Marselj došao do prednosti od 3:1 u 80. minutu.

Pre toga je Brest dao gol u 41. minutu, a i u 89. što je bilo dovoljno samo da se unese malo zanimljivosti, ali domaćin samim tim nije ništa dobio. Dao je dva gola Marselju i ostao praznih šaka.

Dodajmo i da je Nemanja Radonjić bio starter na ovoj utakmici, a iz igre je izašao u 62. minutu kada je umesto njega ušao Ake. U završnici prvog poluvremena Radonjić je dobio žuti karton. Nije uspeo do gola ili asistencije.

FRANCUSKA 1 – 2. KOLO

Lion - Dižon 4:1 (3:1)