Komentari na vest

Mesi zaboravio kako se daju golovi Realu: Kurtoa mu skinuo penal (VIDEO)

M

Mitt

pre preko 4 godine

Messi bljesne na momente. Njegovo je proslo.
M

MM80

pre preko 4 godine

Mesi ispusena mustikla! Smešan igrac!
x

xxaxaxa

pre preko 4 godine

ovaj lik veze sa mozgom vise nema, ako smo iole realni. mbappe je najbolji igrac parizana i to je jos jednom dokazao danas.
s

s a ce.

pre preko 4 godine

Godinama je to di maria realno najvise vukao za ekipu,ako pogledas sve realno vdjet ces da je verati najbolji bio danas a cesto bude najbolji.Al marketing napravi da su nejmar i kilijan nabolji sto zapravo nije istina.
R

Random8

pre preko 4 godine

I evo konačno smo videli koji je najveći klub svih vremena u direktnom okršaju i to je klub Paris Saint Germain. Rekao sam da ova utakmica odlučuje i evo videlo se sve.
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Mesi zaboravio da igra fudbal kad je otisao iz Barse. Interesantno.
i

i dalje

pre preko 4 godine

Nmvz goat je goat!
G

Gost024

pre preko 4 godine

Mesi i Nejmar dva najveca cirkusanta,marketing igraci! Njih dvojica ne bi mogli kopacke da čiste Ronaldu Zubi Fenomenu.
Y

Yribfu

pre preko 4 godine

Ok...
2

2342342

pre preko 4 godine

Phenomena nemoj ni da stavljas u kos sa ovima. pricam ti kao neko ko je mladost proveo gledajuci bas njega. uporedjujes najjaceg igraca SVIH vremena sa ovima???
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Mesi zaboravio da igra fudbal otkad je otisao iz Barse. Interesantno.
I

Iga

pre preko 4 godine

Cini mi se da mesi dosta tusi ovaj psg koji je dosta bio eksplozivniji prosle godine.
B

Bodin

pre preko 4 godine

Ovaj komentar od reči do reči potpisujem
Y

Yhhh

pre preko 4 godine

Bas su bili eksplozivni. Ni Francusku ligu nisu mogli osvojiti.
I

Iga

pre preko 4 godine

Opet su dosta bili brzi sjetite se protiv bayerna koji ih je razvalio al su svoje prilike iskoristili na brzinu al sad kad dode lopta mesiju na sredinu odbrana se postavljena.
m

malo je 100 milki godisnje sto prima

pre preko 4 godine

povecanje pa ce da zabija
Д

Домаћин

pre preko 4 godine

Видите ово радовање и заједништво,начин на који каземиро скаче куртои у наручје и сви остали долазе и грле га,е то је оно што све ове године фали псжу,зато никада неће освојити лигу шампиона,бар док не направе ту хемију,људи су убедљиво најбољи тим на свету,са фондом играча које имају,били су прошле сезоне,а сад су тек са месијем и компанијом,али једноставно ту не постоји систем,кад нема система,нема ни хемије,кад нема екипе,нема резултата.Друга ствар брате мили овај меси човек последњих 5 година промашио је бар 30 или 40% својих пенала,и то доста њих у битним мечевима.И брате не можеш нејмара ставити на клупу у оваквом мечу,какве год он мане имао.
I

Ieodhsjdjn

pre preko 4 godine

Evo proslavise gol svi zajedno
f

fusbaler

pre preko 4 godine

video si kako su se radovali kod pobedonosnog gola, ne pricaj nesto sto nema smisla
Y

Yygh

pre preko 4 godine

O cemu ti? Mesi je promasio penal nakon godinu dana. Moralo je se i to nekada desiti.
n

nvvaske

pre preko 4 godine

To je ta "zlatna lopta",hehhee.