Komentari na vest
Mesi zaboravio kako se daju golovi Realu: Kurtoa mu skinuo penal (VIDEO)
M
Mitt
pre preko 4 godine
Messi bljesne na momente. Njegovo je proslo.
M
MM80
pre preko 4 godine
Mesi ispusena mustikla! Smešan igrac!
x
xxaxaxa
pre preko 4 godine
ovaj lik veze sa mozgom vise nema, ako smo iole realni. mbappe je najbolji igrac parizana i to je jos jednom dokazao danas.
s
s a ce.
pre preko 4 godine
Godinama je to di maria realno najvise vukao za ekipu,ako pogledas sve realno vdjet ces da je verati najbolji bio danas a cesto bude najbolji.Al marketing napravi da su nejmar i kilijan nabolji sto zapravo nije istina.
R
Random8
pre preko 4 godine
I evo konačno smo videli koji je najveći klub svih vremena u direktnom okršaju i to je klub Paris Saint Germain. Rekao sam da ova utakmica odlučuje i evo videlo se sve.
G
Gost12345
pre preko 4 godine
Mesi zaboravio da igra fudbal kad je otisao iz Barse. Interesantno.
i
i dalje
pre preko 4 godine
Nmvz goat je goat!
G
Gost024
pre preko 4 godine
Mesi i Nejmar dva najveca cirkusanta,marketing igraci! Njih dvojica ne bi mogli kopacke da čiste Ronaldu Zubi Fenomenu.
Y
Yribfu
pre preko 4 godine
Ok...
2
2342342
pre preko 4 godine
Phenomena nemoj ni da stavljas u kos sa ovima.
pricam ti kao neko ko je mladost proveo gledajuci bas njega.
uporedjujes najjaceg igraca SVIH vremena sa ovima???
G
Gost12345
pre preko 4 godine
Mesi zaboravio da igra fudbal otkad je otisao iz Barse. Interesantno.
I
Iga
pre preko 4 godine
Cini mi se da mesi dosta tusi ovaj psg koji je dosta bio eksplozivniji prosle godine.
B
Bodin
pre preko 4 godine
Ovaj komentar od reči do reči potpisujem
Y
Yhhh
pre preko 4 godine
Bas su bili eksplozivni. Ni Francusku ligu nisu mogli osvojiti.
I
Iga
pre preko 4 godine
Opet su dosta bili brzi sjetite se protiv bayerna koji ih je razvalio al su svoje prilike iskoristili na brzinu al sad kad dode lopta mesiju na sredinu odbrana se postavljena.
m
malo je 100 milki godisnje sto prima
pre preko 4 godine
povecanje pa ce da zabija
Д
Домаћин
pre preko 4 godine
Видите ово радовање и заједништво,начин на који каземиро скаче куртои у наручје и сви остали долазе и грле га,е то је оно што све ове године фали псжу,зато никада неће освојити лигу шампиона,бар док не направе ту хемију,људи су убедљиво најбољи тим на свету,са фондом играча које имају,били су прошле сезоне,а сад су тек са месијем и компанијом,али једноставно ту не постоји систем,кад нема система,нема ни хемије,кад нема екипе,нема резултата.Друга ствар брате мили овај меси човек последњих 5 година промашио је бар 30 или 40% својих пенала,и то доста њих у битним мечевима.И брате не можеш нејмара ставити на клупу у оваквом мечу,какве год он мане имао.
I
Ieodhsjdjn
pre preko 4 godine
Evo proslavise gol svi zajedno
f
fusbaler
pre preko 4 godine
video si kako su se radovali kod pobedonosnog gola, ne pricaj nesto sto nema smisla
Y
Yygh
pre preko 4 godine
O cemu ti? Mesi je promasio penal nakon godinu dana. Moralo je se i to nekada desiti.
n
nvvaske
pre preko 4 godine
To je ta "zlatna lopta",hehhee.

.jpg.webp)


.jpg.webp)



