Komentari na vest
Milan ništa, Inter ništa, za 50 dana kreću od nule
C
Crvenocrni
pre preko 4 godine
Sve što treba ovom Milanu je desno krilo i startna desetka,Dijaz je sasvim dobar kada uđe zadnjih 20 minuta na umornog protivnika,i to su znali i trener i uprava,odlučili su se da verovatno prodaju sezonu zbog neulaganja u te dve pozicije,ne znam kako im to može biti isplativo ali ajde,salemekers definitivno nije level za milan,to je igrač za fiorentinu,romu ili lacio,dalje od toga ništa,svaki napad se prepadne kao dete,nakon 20 upropaštenih prilika realizuje jednu i tako ne može da se igra,kalulu je duplo bolji od romanjolija ne znam zašto pioli forsira romanjolija uporno.
Y
YahuuuParma
pre preko 4 godine
Nije mi jasno kako taj 'moćni' Inter ni nakon trećeg međusobnog duela nije pobedio Milan,a ljudi ih hvale da su 3 nivoa iznad.Štaviše ,Milan daleko bolji,realan rezultat bi bio jedno 2-0 ali ljudi jednostavno nemaju desetku i desno krilo,sve su im akcije uništili,onaj mali salemekers puca slabijom levom nogom a ima 4 slobodna igrača u petercu,vrhunac neinteligencije.
R
Rosso
pre preko 4 godine
Sale kad igra ja vise ne gledam utakmicu
Tacka
p
pablooo
pre preko 4 godine
tekma nije bila loša,bila je uzasna,ovo stvarno vise ne moze da se gleda
L
Lazni Gile
pre preko 4 godine
Gile gde si da nam objasnis Kako mocni inter ne moze da spakuje bar 2 komada raspalom Milanu?
B
Bandito moriro
pre preko 4 godine
Mali mu slavio rodjendan ponovo… ili je radio ceo dan …
Z
Zvezdas95
pre preko 4 godine
Ovi sto kazu katastrofa I jedni I drugi, ili dosadna tekma ti navijaju za interr, Milan ih je dobio U skoro svim parametrima a to sto je 0-0 ne znaci da nije bila dobra tekma
P
Pogledao
pre preko 4 godine
Sam vecerasnju utakmicu i nisam video ni jednu jedinu 100 % sansu ni sa jedne strane, ako si ti video prosvetli me, takodje nisam navijac ni jednih ni drugih, navijam za partizan i ne lozim se na strane timove a nemam nista protiv takodje da neko navija za iste, ispratio sam ih jer sam ih imao na tiketu, sto se svih parametara tice sutevi 13:7 u korist milana, posed lopte 51:49 u korist intera 4:2 u kornerima u korist intera 364:349 sto se tice paseva u korist intera, ponavljam fucka mi se i za jedne i za druge ali ako se bacas tvrdnjama onda ih potkrepi a ne da pises nesto sto veze s vezom nema. Krajnji zakljucak utakmice, smehotres, daleko od cela liga od onoga sto je bila.
G
Gost357
pre preko 4 godine
@ pogledao gde si interisto. To vam je standardan komentar. Milan bio ubedljivo bolji pogotovo u prvom poluvremenu i mislim da je jedino milan gresio sto se dodavao u sesnestercu umesto da puca odma na gol. Mnogo oklevanja i razmisljanja u sesnestercu bespotrebno.
@
@pogledao
pre preko 4 godine
Bilo ih je više ali evo ti jedna pošto si jednu tražio, lopta se odbija malo na desno krilo,salemakers šuta u golmana levom nigom a pred golom ima 3 slobodna igrača kao duhovi stoje,pogledaj pa ćeš videti to je bilo u prvom poluvremenu
Inter
pre preko 4 godine
Nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu, ali po onome sto sam citao na Interovim stranicama Inter je bio katastrofalan. Po ovome ovde, vidim da ni Milan nije bio nesto, ali izgleda su bili bolji od Intera. Ovo je cetvrta utakmica Intera da nije dao gol, izgleda da je cela ekipa u ocajnoj formi. Inzagi pod hitno mora da razdrma ekipu.
G
Gost0007
pre preko 4 godine
Realno i jedna i druga ekipa u ocajnoj formi. Cini mi se da je Inzagi procitan, ali i dalje ima igrace koji mogu jednim potezom da odluce utakmicu. Sa druge strane Milanu bas fali Ibra, nije da je Ziru los, ali Ibra ipak zna da u 16m napravi neku akciju ili sutne. Benaser i Tomori danas cista 10tka. Milanu bas fali desni vezni, Salamakers nije igrac za Milan.
P
Pobeda je resenje
pre preko 4 godine
Verovatno ce Milan proci dalje ali mozda Inter moze da iznenadi.
G
Gosty
pre preko 4 godine
Dugo goru utakmicu nisam gledao.

ST8
pre preko 4 godine
Milan je nadigrao Inter u svim parametrima.Milan u drugom poluvremenu nije zeleo rizikovati zbog pravila gola u gostima.Zbog tog pravila ovo je bolji rezultat za Milan.

Vixtra
pre preko 4 godine
Ne postoji vise pravilo gola u gostima. Izbaceno je od ove godine svuda.
D
Darko55
pre preko 4 godine
Mar razvalio ih Milan

ST8
pre preko 4 godine
U Uefa takmicenjima je izbaceno.U Italiji jos ovu godinu vazi.
I
Inzaghi
pre preko 4 godine
Valjda pravilo ostaje još ove sezone u Kupu Italije, a od sledeće se ukida.
G
Gost357
pre preko 4 godine
Jos uvek postoji tek od sledece godine ne vazi.
Meni je fascinantno da je florenci skroz zaustavio perisica. Celu utakmicu nije mogao nista. Lautaro ko da nije ni igrao. Milan bio bolji i to puno. Da samo kazem da je imao 21 uspesan dribling. Ocekivao sam tvrdu utakmicu jer se igraju 2 i vise zele sacuvaju gol nego da daju ali iskreno vise sam ocekivao od intera
R
Rossonerooo
pre preko 4 godine
Utakmica slaba ali bolje je Milan igrao. Forza Milan
G
Gost38
pre preko 4 godine
Milan je večeras bio mnogo bliži da ostvari nešto, a Inter (gotovo) ništa, ali ovakav opis utakmice je razumljiv imajući u vidu da ste danas davali 2,4 na Inter, a 3 i nešto na pobedu Milana.
S
Stribor
pre preko 4 godine
Inter vise ni ne kreira sanse! Bez ideje i energije. Svi su van forme, Inzagi najvise. Uvijek isti plan, ista rjesenja sa klupe. Bas, bas smo losi!
Na osnovu svega vidjenog u zadnje vrijeme, ni jedni ni drugi ne zasluzuju titulu
G
Gost357
pre preko 4 godine
Milan zaustavio i perisica na ovoj utakmici jedinu svetlu tacku interema na proslom derbiju.
D
Darko55
pre preko 4 godine
Mozda najgora utakmica koju sam pogledao u poslednjih pet godina. Dva sata nicega, katastrofa. Jedina dilema, je li je gori Lautaro ili Dzeko.








