Komentari na vest

Milan se ozbiljno namerio na trofeje: Leao golom ukrasio jubilej i popeo Rosonere na vrh (VIDEO)

R

Rossonero90

pre preko 4 godine

Navijam za Milan,ali realno Inter je i dalje favorit za titulu,ali ovo može lako da bude trka u kojoj će jedna utakmica odlučivati.Inter se bolje pokazao u manjim utakmicama,a i nema probleme sa povredama i ima dužu klupu za razliku od Milana i Napolija.Biće zanimljivo do kraja,ali lako može sudijska greška protiv Specije da košta Milan titule.
G

Gagula

pre preko 4 godine

Bitno je da Inter ima strašne napadače argentinske tango balerinice El Tucu i El Toro,čileansku pčelicu El Nina Maraviljicu,bosanskog omatorelog labuda iz Sarajeva i Ekvadorsku zadihanu pumu a golove će da nam daju Škriniar i Bastoni-kako da ne,samo im produžavajte ugovore bez grama odgovornosti su ti nabeđeni top plajeri koji bez stida i srama po tri meseca ne daju gol,igraju kao primadone a treba da budu nosioci igre,nema tu budućnosti gospodo draga,kad će ako neće sad u cvetu mladosti🤩
F

Fossa dei leoni

pre preko 4 godine

Idemooo Milan do titule nek pate $interisti...
K

Kilian

pre preko 4 godine

Gile nam je na aparatima :-), sta rece ono? Inter ce se prosetati kroz prvenstvo...E moj ti...
G

Gost111

pre preko 4 godine

Gloze se satro navijaci iz Milana kao da Napoli ne postoji.Deco,ne izuvajte se pre potoka!

goranc333@gmail.com

pre preko 4 godine

Jesam, ako hoćeš da me poljubiš u dupe, slobodno mi piši na taj mejl😏
B

Buahahahahaaah

pre preko 4 godine

Gile na tvoju zalost mec izmedju intera i bolonje ce se igrat 😁pre nego sto nesto napises informisi se, ocekivao sam da makar znas sta se desava u klubu za koji navijas ali ipak te vise zanima Milan 😁
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

E pa to sam i ja mislio do skoro, da ce mec biti odigran 22 Februara, ali od toga nema nista, nece se igraci, bice registrovano 3:0 za Inter dzabe se nadas, informisi se bolje neko te lepo laze ko vodi evidenciju za mali milan da ce se mec igrati izmedju Bolonje i Intera i oni se isto nadaju kao i ti BUAHAHAHAHA AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
S

Sezona 2021/2022

pre preko 4 godine

Tabela kaze 1.AC Milan 2.inter 3.Gile

goranc333@gmail.com

pre preko 4 godine

OVO da osvoji neki trofej? HAHAHA
K

Kaos

pre preko 4 godine

Ti se nečemu smeješ a tolika si inteligencija da si stavio javno meil u nickname ?
f

fftt

pre preko 4 godine

Gorane znamo ko si ahahha, sad svi navijaci Milana da mu poslaju mejl podrske heheh
L

LeaoMaravilhoso

pre preko 4 godine

kakav si madjioničar Leao , uz Viniciusa sigurno najbolje levo krilo na svetu trenutno ,jednostavno nezadrživ nepredvidiv prebrz
L

Leao

pre preko 4 godine

Jesam brate, znam ;-)
c

crvenocrni

pre preko 4 godine

Odlična utakmica , Milan je sve bolji i bolji što je i logično jer im se konačno vratio veliki broj igrača. Realan rezultat bi bio jedno 4-0 ali dostaa loša realizacija mnogobrojnih šansi.Neverovatno je kako su lako dolazili do gol šansi,kao čunjeve zaobilazili ove iz Sampe.
C

Capo di tuti capi

pre preko 4 godine

Nemoguce je da ekipa od prvog do poslednjeg kola drzi kontinuitet u igri, sto pokazuje inter koji je usao u los period, milan to koristi a takodje i juve jer imaju trenutno laksi raspored i to ne cudi, iskreno mislim da ce se do kraja juve ozbiljno jkljuciti u trku za titulu, vlahovic i zakaria su tacno ono sto im je trebalo, povede li veceras atalantu, vracaju se u trku jer je do kraja preko 40 bodova u opticaju, mislim da je ove godine daleko najinteresantnija seria a.
G

Gostw

pre preko 4 godine

A imaju utakmicu više od Intera. Kad Inter odigra zaostalu utakmicu,vraća se na prvo mesto,sa dva boda prednosti
D

Doktorr

pre preko 4 godine

A ko tebi garantuje da ce Inter tu utakmicu sa dobije?
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

@Doktorr milan je samo trentno na prvom mestu, vidjali smo to i ranije pa nisu izdrzali i nece ni sad izdrzati, kao i sto ti je napisao covek, Inter ima utakmica manje protiv Boljonje, bice registrovan taj mec 3:0 za Inter za zelenim stolom
P

PopajFJ

pre preko 4 godine

Gile vidis kolko ne znas isto za Lukaku i Vlaovica sto si govorio taj mec sa Bolognom nece biti za zelenim stolom kako ste navikli se okoristavat vec ce biti odigran i zvanicno potvrdjeno je ima preko 7 dana
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Da se zahvale paratićiju i nedvedu koji su demontirali Juventus
a

alex88

pre preko 4 godine

Ovaj Leao kad bi imao kontinuitet bar jednu sezonu, sigurno bi bio medju top 5 fudbalera na svijetu.. strašan korak, gradja, brzina
D

Dexaman

pre preko 4 godine

Svašta će još biti u Seriji A, moguće je da se i Juve umeša u borbu za titulu...Ako večeras dobiju Atalantu, skočice im i samopouzdanje i eto ih...
G

Gost33

pre preko 4 godine

Ti si bas neki veliki saljivdzija
D

Dexaman

pre preko 4 godine

@Gost33 Suviše dugo pratim fudbal, pa znam da je sve moguće, posebno kada su veliki klubovi u pitanju...A nisam neki poklonik Juventusa, ali da je veliki- svakako jeste!
D

DO KRAJA

pre preko 4 godine

Josh 14 kola iliti 42 boda a vi slavite titulu svako kola ahahahah plus ima shinnter tekmu manje :D
V

Vlado Banja Luka

pre preko 4 godine

Досадна, незанимљива, адинамична и бесмислена утакмица. Неутралан сам. Милан се бори за титулу, а Сампдорија за опстанак и у првом полувремену видимо укупно два или три шута!? Смарање. Сериа А и талијански фудбал су давно пропали и банкротирали. као и талијанска држава уопштено...

ST8

pre preko 4 godine

Vrlo težak meč.Milanu je cilj Liga šampiona, sve preko toga bi bio odličan rezultat.Jedno 3 dobra pojačanja pa da napadnemo skudeto.
g

gos

pre preko 4 godine

"Sve" preko toga je "Jedino" titula, tako sa tvoje "Sve" nema nikakvog smisla
R

Rerna

pre preko 4 godine

Prioritet je LS kao sto je decko napisao, a sve preko toga misli i na kup jer su u polufinalu kupa. Tako da u igri su za dva trofeja, jedan ako dodje top ako ne bar to mjesto u LS, poz
G

GostGG3+

pre preko 4 godine

Gotivim ovog komentatora i gledam utakmice nedeljom u 12:30 uz kafu. 1-0 ne deluje mnogo, al ko je gledao utakmicu zna da je Milan rasturio Sampdoriju. Pojedini igraci su mozda takli loptu 1-2 puta za svih 90 min
I

Inzaghi

pre preko 4 godine

Mnogo su se igrači opustili ispred protivničkog gola, trebala je biti ubedljiva pobeda.
G

Gilence Šinterista

pre preko 4 godine

Čista sreća. Više sreće nego pameti ali nema veze...zna se ko će na kraju da bude šampion a i u sledećih 15 godina. $inter najveći klub u vasioni🤣
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

Malo si preterao, puno ti mene nesto sanjas sinak, jel si se umijo od jutros uopste 😂 ajde ocisti krevet otvori prozor udahni vazduha, za devojku to zaboravi nema sanse, prazan zivot i sanjaj Gileta 🤣
@

@Gile Interista

pre preko 4 godine

Kme kme kme, sudije ce da poguraju Inter do titule jupi ju[pi, plasticari makar da su Metaloplastika Sabac a ne kineska plastika topljena samo moze uz pomoc sudija do pobeda. Evo sada se raduje sto ce Bolonji oduzeti 3 boda i dati Sinteristima, sto pametan se stidi i cuti budala se hvalai i raduje. A niste dzabe $Interisti ili Kineskisti
T

Tango

pre preko 4 godine

Forza Milan. Do titule
R

Rosso

pre preko 4 godine

FT: Milan 1-0 Sampdoria Nakon toliko odbrana golmana, nakon toliko promašenih gol šansi, kriminalnih odluka sudije, Milan ipak dolazi do 3 boda. Milan je ponovo prvi na tabeli uz bod ali i meč više od Intera. Forzaaaa! 🔴⚫
F

Figoster

pre preko 4 godine

Leao italjinska verzija mpapea
n

niszvezda

pre preko 4 godine

Misliš portugalska...

Katalonija

pre preko 4 godine

Ovaj trener i ovaj tim zaslužuju titulu! Samo ako se ne budu rasipali bodovi na ,,malim" utakmicama, uspeh ne vrlo realan!
R

Rossonerooo

pre preko 4 godine

Bravo momci dobra igra... Rafu je mnogo tesko cuvat jedan na jedan, to pokazuje svaki mec... ima taj korak i brzinu lagano pobjegne igracu a posjeduje dobru tehniku. Posle gola Rafe bilo je uspavanka do drugog poluvremena u kojem je milan zasluzio jos koji gol al dobar je bio golman Samdorije. Sto se tice samdorije jednostavno nemocna, nisu ni jednu dobru da se kaze sansu stvorili, cak ni bilo kakvu opasnost... Forza Milan
G

Gost0007

pre preko 4 godine

Teska i veoma vazna pobeda!
G

Gost44

pre preko 4 godine

danasnja igra Sampdorije je najgora koju sam u zivotu gledao.