©AFP
©AFP

Milito se protiv Teveza vratio na pobednički kolosek

Vreme čitanja: 2min | pet. 09.09.22. | 03:35

Nekadašnji reprezentativci Argentine odmerili snage kao treneri, domaćinu ceo plen (2:1)

Bivši saigrači iz reprezentacije Argentine odmerili su snage u okviru 18. kola, a ceo plen pripao je Gabrijelu Militu i Argentinos Juniorsima. Domaćin je pogocima Mek Alistera u 34. i Verona u 54. minutu trasirao put do pobede kojom je prekinuo niz od tri utakmice bez slalvja tokom kojeg je osvojio samo bod.

Sa druge strane, ekipa Karlosa Teveza uspela je da do kraja utakmice prepolovi zaostatak, ali se pogodak Ortiza u 68. minutu ispostavio samo kao počasni, pa je Rosario osmi put u 18 susreta ostao praznih šaka.

Klub sa stadiona Dijego Armando Maradona u Buenos Ajresu devetom pobedom, uz tri remija i šest poraza je stigao do sume od 30 bodova, a novi u nizu izazova ekipu Gabrijela Milita očekuje u nedelju na gostovanju Defensi i Hustisiji.

Kada je u pitanju Rosario, za Tevezov tim koji je skupio 22 boda, naredni izazov predstavljaće gostovanje Estudijantesa.

ARGENTINA 1 - 18. KOLO

Indepedijente - Aldosivi 3:0 (2:0)