Komentari na vest

Milojević o Birmančeviću: Dobro je što niste videli šta sve može, ako ima dan on je najbolji igrač prvenstva

1

1312

pre preko 4 godine

Penja je Peruanac.
t

tsss

pre preko 4 godine

Mora biti dobar kad smo ga kao dete ja i njegova braća vezbali u Varni stalno! :)
l

lool

pre preko 4 godine

Ja vise zalim za Milojevicem...
G

Gost1978

pre preko 4 godine

cuti milojevicu mozda ti delije zabrane i tu da ga treniras
P

Pjer

pre preko 4 godine

Kako Zvezda ovog decka nije dovela...nego neke Risarie,Dionije i ostale cudne fudbalere ako se fudbalerima mogu nazvati...a da zaboravi ovde nema tala i racuna u nemackoj jer je decko odavde i vredi i mora da se plati koliko se kaze...
P

Pedja108

pre preko 4 godine

Problem je samo sto mu je retko kad dan.
А

АлекдандарНС

pre preko 4 godine

Да је среће, па да су и Милош и Вељко у Звезди сада ... Био бих сигуран у титулу.
G

Gostgr

pre preko 4 godine

u Aseksan? Mislite u Alsvenskan?
m

moz misliti

pre preko 4 godine

onda zamisli kakva ti je liga strucnjak ? i uzimaj onog Tupavkova sto pre jel se to nigde drugde nece prodati pa odradite te procente dok jos mozete
G

Gost1234142

pre preko 4 godine

e moj terzinjo...
x

xy

pre preko 4 godine

A taj Birmančević nije mogao u Zvezdu, jer transfer nisu aminovali Marko i ultrakopovci sa ŠIPKE i Tvorza dr nije mogao da se ugradi u transfer...
K

Koooo

pre preko 4 godine

Koji Marko?
P

Pa on

pre preko 4 godine

Gudurić