Mituljikići raspoloženi u Austriji: Grafičar imao Šturm na konopcima, pa se radovao remiju

Vreme čitanja: 1min | uto. 29.11.22. | 17:49

Zvezdini blizanci obeležili prijateljsku utakmicu, Bubanj potpisao remi (3:3)

Fudbaleri Grafičara odigrali su prvi prijateljski duel u Austriji, a u remiju sa kombinovanim sastavom Šturma (3:3) posebnu pažnju privukla su braća Jovan i Nikola Mituljikić.

Talentovani blizanci predvodili su ofanzivu Zvezdine filijale i potvrdili da su u usponu forme. Nikola je mrežu rivala načeo već u 9. minutu, a uprkos odgovoru austrijskog tima u 18. minutu preko Kidla, član Mozzart Bet Prve lige na odmor je otišao drugim golom Mituljikića koji je precizan bio i u 42. minutu.

Iako je Šturm uspeo da preokrene rezultat u nastavku, Grafičar je u međuvremenu mogao da ugasi nade rivala novim golom, međutim Knežević nije uspeo da realizuje penal koji je iznudio Jovan Mituljikić, a upravo pomenuti blizanac imao je priliku i sam da se upiše u strelce međutim njegov udarac sa desnog krila pogodio je prečku.

Dva pogotka iz dva jedanaesterca donela su vođstvo domaćinu, ali je Grafičar golom Mateje Bubnja stigao do remija - 3:3.