Komentari na vest

MONSTRUOZNI DUŠAN VLAHOVIĆ!!! Prvenac u Ligi šampiona posle 32 sekunde! (VIDEO)

u

uh bice to jedini

pre preko 4 godine

sut juvea u okvir,kakav antifidbal,...
P

Partymaker

pre preko 4 godine

Bravo mali, u inat kritičarima
M

Mop

pre preko 4 godine

Ma pojma nema. Ovde više cene budalaštine nego sportsko komentarisanje. Vlahović je igračina.
G

Gost 8

pre preko 4 godine

Ko stvarno prati fudbal zna da se Januarska pojačanja teško uklapaju , i uglavnom budu promašene investicije. Ovaj naš jok .
s

svaka cast i

pre preko 4 godine

asistentu..i njemu idu zasluge
I

Igor78

pre preko 4 godine

Tako je, ali koliko ovakvih asistencija završi u gol autu ili prosto napadač ne ume da primi loptu!?
1

101

pre preko 4 godine

Sta kazu, ne zna desnom?
G

Gost4

pre preko 4 godine

kakvog mi napadaca imamo dame i gospodo, jeva cekam Katar
g

gost78

pre preko 4 godine

I to ne samo jednog. Ako zaigramo sa Mitrom i Vlahovićem a Tadić bude tačno iza njih da pakuje dodavanja, to će biti noćna mora za svaku odbranu. Mitra je jako teško čuvati u skoku jer je prejak, a kod Vlahovića ne znate šta da branite i gde - šutira sa svih distanci, dobar je u skoku, utrčava u prostor, prijem odličan, ume da drži loptu, sasvim solidna brzina za tu visinu. Samo da ih zdravlje posluži. P.S. Prijavio sam se karte za Katar
G

Gosttt

pre preko 4 godine

svaka cast i mitru i vlahovicu ali koliko puta se vec pokazalo da njih dvojica u tandemu ne mogu zajedno da guse jedan drugog... svakako bice zanimljivo, takodje da jovic promeni sredinu jer ociglrdno da mu spanija ne odgovara i moglo bi tu da se iskombinuje svasta
G

Gost4

pre preko 4 godine

a Jovic em sto ne igra puno em sto nema ni srece, mogla je ona precka uci protiv viljareala, bocnuo je majstorski. kad bi dobio 5 utakmica u komadu da odigra kako je bog rekao siguran sam da bi iskoristio
n

niszvezda

pre preko 4 godine

Dao gol desnom nogom:))
V

Vlahogol

pre preko 4 godine

5/2. Za napadača plaćenog tolike pare, morao je da ima bar 5/4. Čak i u Fiorentini je imao bolji učinak, ovde se totalno pogubio, ko zna šta se dešava tamo u Juventusu. Daleko je od Halanda, mnogo daleko.
1

101

pre preko 4 godine

Jednako jak kao Haland, jednako brz, manje eksplozivan, ali tehnicki 3 puta bolji od Halanda.
R

Realan 2

pre preko 4 godine

Kakav smo narod, kakva je to zloba ili pakost, sta vec, sta nas to jede pa imamo obraza da pljujemo naseg decka od 22 godine koji igra u vrhunskom klubu vrhunsko takmicenje? Kome si ti druze dao gol, kada i u kom rangu pa dajes sebi za pravo da vlahovicu brojis golove?
j

ja sam jaaa

pre preko 4 godine

hahaha treba da vas je sramota sto pljujete po ovakvom igracu, a botovi samo lupaju pluseve na komentare koji vredjaju Vlahovica, a lupaju minuse koji ga hvale
G

Gostih

pre preko 4 godine

Kako te sram nije da tako nešto napišeš? Gde si ti sa svojim godinama? Pogledaj se u ogledalo i reci sebi šta si postigao do sada.
V

Vlahogol

pre preko 4 godine

Priznajem da ste ipak upravu. Jako sam tužan i iskompleksiran, ne znam zašto. Idem da spavam, pozdrav.
M

Mek

pre preko 4 godine

Kao sto su te vec pitali, sta si ti postigao u svom zivotu pa mozes da dozvolis sebi da pljujes jednog ovakvog igraca. Ovo mu je treci gol
N

Najbolji napadac

pre preko 4 godine

Vec sada svih vremena bravo!
l

lokiii

pre preko 4 godine

kakva MONSTRUAZNA MAŠINA. Odavno nismo imali kompletnijeg napadača i nećemo ga imati uskoro evo videćete.
M

Mujaga

pre preko 4 godine

Bravo momčino!
C

Crni Grom

pre preko 4 godine

Zna li se jel jos uvek da li onaj lik broji minute Vlahovicu ?