Komentari na vest
Morata o Vlahoviću: Alegri nije pogrešio rekavši da će Dušanov dolazak biti važan i za mene
Д
ДС КГ
pre preko 4 godine
Искрено нисам нешто волео Јувентус.И зездаш сам,и пошто нема барселоне.Из Срцца желим да Душан И јуве освоје ЛШ
G
Gist
pre preko 4 godine
Od kada je Vlahovic dosao, Morata igra mnogo opustenije i bolje. Nedostaje samo Dibala bez povreda ili igrac slican njemu...
M
More..
pre preko 4 godine
Slazem se za kreatvne vezne/Dibalu. Ali generalno je tim los. Ako se postavi da se igra sa Moratom i Vlahovicem i jednim AMFom, gde su obojica napadaca preko 187cm to je onda 442 bez krila, sto znaci da mora da su bekovi ubice u napadu i da imaju brutalan centarsut, a to nemaju trenutni bekovi + De Siljo desnonog igra levog beka u zadnje vreme (sacuvaj me boze postavke). Druga opcija je neka varijanta 352, sto je mozda resenje kada se vrati kjeza. Ovako, do kraja sezone, ce biti: "Jao, zasto ne daju golove?!", a i Morata i Vlahovic primaju lopte na 40 metara od gola kao da su brzinci.
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
petak | 26.06.2026.
subota | 27.06.2026.








