Komentari na vest

Morata o Vlahoviću: Alegri nije pogrešio rekavši da će Dušanov dolazak biti važan i za mene

Д

ДС КГ

pre preko 4 godine

Искрено нисам нешто волео Јувентус.И зездаш сам,и пошто нема барселоне.Из Срцца желим да Душан И јуве освоје ЛШ
G

Gist

pre preko 4 godine

Od kada je Vlahovic dosao, Morata igra mnogo opustenije i bolje. Nedostaje samo Dibala bez povreda ili igrac slican njemu...
M

More..

pre preko 4 godine

Slazem se za kreatvne vezne/Dibalu. Ali generalno je tim los. Ako se postavi da se igra sa Moratom i Vlahovicem i jednim AMFom, gde su obojica napadaca preko 187cm to je onda 442 bez krila, sto znaci da mora da su bekovi ubice u napadu i da imaju brutalan centarsut, a to nemaju trenutni bekovi + De Siljo desnonog igra levog beka u zadnje vreme (sacuvaj me boze postavke). Druga opcija je neka varijanta 352, sto je mozda resenje kada se vrati kjeza. Ovako, do kraja sezone, ce biti: "Jao, zasto ne daju golove?!", a i Morata i Vlahovic primaju lopte na 40 metara od gola kao da su brzinci.