Komentari na vest
Možda bolje da nisu izlazili na teren: Gvardiola častio minute, Sporting statirao (VIDEO)
G
Gost92
pre preko 4 godine
Ma ovo je taktika da odmori igrace mora covek uzme premijer ligu opet nemocnom liverpulu :)
Z
Zvlat BG
pre preko 4 godine
Da ponovimo ... finale Liverpul - Bajern.
G
GOST 510
pre preko 4 godine
16 godina i 388 dana ???? Koja je to matematika ????
nemanjagrozdic1996@gmail.com
pre preko 4 godine
Neko mi danas rekao igraj siti 5+ elegantno sam ga zaobisao bas zato sto su ih prvu MALTRETIRALI, realno ne moraju da ih ponizavaju.
s
shulz
pre preko 4 godine
odigrali gradjani za bukmejkere, sramota
B
Bodin
pre preko 4 godine
Za one koji su zaboravni koliko je bila u tome trenutku takmičarski značajna utakmica bajernu protiv zvezde u Beogradu i koji beše bio rezultat?!
k
klinikalmente
pre preko 4 godine
Jeste,samo sto Zvezdi moze da se da 5-6 komada i sa 20% truda, a za Sporting mora malo i da se pomuce,a nesto ih boli uvo da dizu intenzitet,u PL ih ceka pakao,ritam do kraja sezone je ludacki,svaka utakmica u kojoj mogu da o'lade im je bonus...
B
Bodin
pre preko 4 godine
Bayern je i zaslužio da osvoji ligu šampiona jer je preozbiljan klub u odnosu na ove cirkuzante i svaku utakmicu shvataju ozbiljno i pružaju svoj maksimum!
@
@odgovor
pre preko 4 godine
Shvataju ozbiljno jer su prvu igrali 1:1. Da su imali rezultat kao Siti, ni oni ne bi zapinjali. Pritom Siti ima razloga da odigra ovako, jer im jaci ritam donosi rizik za povredu, a to im najmanje treba sad kad je Liverpul za vratom.
b
bajern
pre preko 4 godine
sa ovom igrom koju prikazuje zadnjih mesec ipo ima mrsave sanse protiv sitija jako.I samo ne spominji ovu tekmu juce salzburg je odlicna ekipa ali tim koji je do pre 2,3 godine uspevao da ispadne i od dinama zvezde pa i rijeke.Teze je ovih pet komada u gostima sto je siti dao sportingu nego 7 penaldziskih protiv salzburga.
N
Ne nego
pre preko 4 godine
Ce zapinjati.Pa nisu oni bajern da nemaju ligu pa da tovare.ljudi idu palasu za vikend to je jaci protivnik od sportinga a treba im za zivot.
B
Bodin
pre preko 4 godine
Jednom rečju sram ih bilo i ovu preplaćenu stoku a pogotovu ovu uobraženu i nabedjenu lažnu trenersku veličinu i svega srca im želim da nikad ne osvoje ligu šampiona zbog ovoga što su večeras napravili!!!
g
gost133
pre preko 4 godine
Za kolko para si pao? XD
N
Nije neocekivano
pre preko 4 godine
Da si pametan i da pratis situaciju sa povređenim igračima u Sitiju, ne bi igrao keca ;) Gvardiola dao sansu klincima, lep potez, veci je problem u Sportingu što opet nisu mogli ništa...
L
Lik iz klake
pre preko 4 godine
Pa sudeci po kvotama vrv izmedju 6 i 10 soma...i to na ulozenih soma, posto kuka xD
y
yolo simeone
pre preko 4 godine
a sta bi ja trebao da pricam onda sto padam 2+ na liverpul i sinoc i pre 2 nedelje protiv celzija, ne mogu ljudi da pogode prazan gol sa 5 metara iz 10 stopostotnih sansi, a vrede stotine miliona. Izgleda je mnogo teze dati gol nego sto mi preko TV-a vidimo.






.jpg.webp)

