©MN Press
©MN Press

Možda ne pravi razliku u Evropi, ali je napadač koji daje golove! Ohi pogodio na debiju za Brondbi (VDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 04.09.22. | 18:00

Doskorašnji napadač Crvene zvezde na savršen način započeo karijeru u dresu danskog kluba

Nije Ohi Omoidžuanfo uspeo da se izbori za status prve opcije kada je u pitanju napad Crvene zvezde, a negde je i procenjeno da nije u stanju da napravi razliku u evropskim utakmicama, ali niko ne može da ospori činjenicu da se radi o napadačku koga hoće golovi.

To je pokazao i na debiju za Brondbi, gde mu je bilo potrebno 52 minuta igre protiv Horsensa (2:0) da se upiše u strelce na svom debijzu za danski klub. Ohi je bio na pravom mestu kod centaršuta Danijela Vasa sa desne strane da glavom pošalje loptu u mrežu nekadašnjeg golmana Vojvodine Mateja Delača.

Taj pogodak je otvorio bravu u odbrani domaćeg toma, pa je svaku dilemu 11 minuta kasnije razrešio Simon Hedlund.

Brondbiju je ova pobeda bila od presudnog značaja, s obzirom da je tek treća ove sezone i sa njom je prekinut niz od dva uzastopna poraza.

Ohi je u Crvenoj zvezdi postigao 12 golova na 24 nastupa u svim takmičenjima, što nije učinak za potcenjivanje. Prethodno je rešetao u Moldeu, a sada je imao savršen debi i u dresu Brondbija.