
Mozzart daje najveće kvote na svetu na pobede mladih Italijana i Inter Turkua
Vreme čitanja: 1min | sub. 14.06.25. | 10:40
Nigde nećete da nađete veće kvote
U iščekivanju početka Svetskog klupskog prvenstva koja startuje naredne noći, danas skroman program kada je u pitanju najvažnija sporedna stvar na svetu. Bukmejkeri Mozzarta za danas su spremili dve kvote koje će u svakom trenutku da budu najveće na svetu.
U pitanju su dvojka na mlade Italijane, igrače do 21 godine i kec na Inter Turku u šampionatu Finske.
Izabrane vesti
Slovačka je domaćin Evropskog prvenstva za igrače do 21 godine. U prvom kolu je Italija dobila Rumuniju sa 1:0, dok je domaćin poražen od Španije - 2:3. Azuri bi su slučaju novog trijumfa stigli na korak do četvrtfinala. Jedini gol za Italijane u prvom kolu delo je veziste Rome Tomasa Baldancija.
Inter je kandidat za titulu u Finskoj. Ima dva boda manje od lidera KuPS-a, ali ekipa iz Turkua ima dva meča manje. Domaćin je jedini tim u ligi koji je bez poraza. Haka je sedma, u dobroj formi, četiri boda na poslednja dva meča. Inter na svom stadionu ima dva trijumfa i i isto toliko remija u Veikausligi ove sezone. Početkom godine u Liga kupu Finske, Inter je slavio protiv Hake sa 2:1.
NAPOMENA: Kvote su podložne promenama, ali će u svakom trenutku u Mozzartu biti najveće na svetu.