Komentari na vest
Mrak pred Konteovim očima: Totenhem poražen i od Vulvsa; Fabinjo sačuvao Liverpulov korak za Sitijem (VIDEO)

Kukaa
pre preko 4 godine
Pohlepni Levi ne zasluzuje ništa da osvoji. A i neće. Samo njega to ne zanima uopšte. Njemu je draže 100x da proda Kejna za 200m nego da uzme 3 lige šampiona za redom. Samo da stancuje igrače i njemu je top
T
The Special One
pre preko 4 godine
Totenhem se zeznuo što je oterao Murinja. Te sezone igrači su individualnim greškama na krajevima utakmica izgubili preko 20 bodova. Da nije bilo toga, lagano bi igrali Ligu šampiona a ne Ligu konferencije. Verovatno bi i neki trofej imali do sad. A Konte talija, da ga nije krenulo odmah čim je stigao, bili bi sad još nekoliko mesta niže.
D
Dexaman
pre preko 4 godine
Totenhem se zeznuo što je otpustio Poketina! Kakav crni Murinjo, ništa to sa njim nije valjalo...
J
Jova1245
pre preko 4 godine
Dok 3 igraca Totenhema igraju odbranu kod prvog gola njnih 4 stoje i gledaju. Wings, Bentakur, Kej i mislim Sasenjo! Pustaju protivnike da se usetaju unutra! Definitivno postoji unutrasnji problem ove ekipe. Bojkotavali su Poketinja, Murinja, evo sada i Kontea. Ovo je bilo toliko ocigledno da ne zele da se zalazu! Mislim da sve krece od Kejna i time sto mu nije dozvoljeno da ide! I to sto nijednom klub nije jasno i javno izjavio da zele titulu sampiona premijer lige!
G
Gost#301
pre preko 4 godine
Konačno Arsenal u LŠ :)
O
Oirad
pre preko 4 godine
Realno od svih timova koji pretedenduju za 4 mesto Arsenal je jedina ekipa koja ima najmanje oscilacija u igri i rezultatima. Tako da mislim da su skoz zaslužili ukoliko završe na 4 mestu.
M
Mladen YNWA
pre preko 4 godine
A sada idemo da zveknemo slabasni Inter, uz nesto laksi raspored koji sledi u PL hvata se potpuni prikljucak sa Cityem i onda poslastica, mec sezone na Emtyhadu, tu se odlucuje titula.
M
Manci®
pre preko 4 godine
hahaha, Emptyhed, samo dodjite , bojim se da je kasno mnogooo kasno za vas...al lepo je sto svake prestupne godine pretite..
G
Gost999
pre preko 4 godine
Tacno nema gorih ljudi od navijaca Liverpula.. nije ni cudo sto se ljudi sa vama sprdaju, imate tri trofeja u zadnjih 30 godina, a pricate kao da ste nevidjena sila. Najveca legenda vam zavrsio karijeru bez PL titule. A cim ode Klop vracate se tamo gdje ste i bili par decenija unazad, 6-9 mjesta. Tad vas nece biti nigdje u komentarima, ali dobro..
G
Gost300
pre preko 4 godine
Kao da on nesto zna,pa tako ni kako se stadion zove,vidis da samo gluposti lupa....
M
Mladen YNWA
pre preko 4 godine
@manci
Emptyhad nego sto, vise sam ljudi video u prosecnom Liverpulskom pabu nego na tom stadionu, eto koliko je posecan. Sad kada bi uzeo da prodajes stolice sa tog stadiona neke bi mogao da prodas po punoj ceni obzirom da su kao nove, niko nikad na njih nije seo hahahaha
G
Gost300
pre preko 4 godine
Buhahahaha,strasna ekipa ova kokica,nema veceg kandidata za 4.poziciju 🤣
M
Mladen YNWA
pre preko 4 godine
Dok Celsi osvaja trofeje i penje se na krov Evrope i sveta vi navijaci arsenala se radujete porazima Totenhema? Najbolji pokazatelj koliko je arsenal puko i koliko nije veliki klub.
G
Gost300
pre preko 4 godine
Nek je tvoj liverpul 30 godina osvajao i cuj kukavca on se fali celsijevim uspjehom,ako cemo iskreno od dolaska Romana celsi je veci klub i od Arsenala i Liverpula,tako da imas mozga cutio bi i gledao svoja posla....
G
Gost300
pre preko 4 godine
Dok celsi osvaja trofeje tako vise osvaja i od liverpula od dolaska Romana,razmisli malo i o tom 😉
M
Mladen YNWA
pre preko 4 godine
Drzi se ti Totenhema i ostale buranije sto nikad nisu videle evro trofej, fudbal se ne igra od dolaska Romana mada kontam zasto od tada meris vreme, tada je arsenal prestao da osvaja titule hahahaha
M
MosaNjuka
pre preko 4 godine
ide NJukaaaaa najlaganije do opstanka , a sledeće sezone sa top pojačanjima do titule LAGANOOOOO
e
eskobar
pre preko 4 godine
e moj poketino šta uradise od tvog Totenhema Kejn propast Lukas još gori još tri dana da su igrali nebi dal gol bez ideje ceo meč bez gola sraam ih bilo Konte bolje idi sto pre
F
Friend
pre preko 4 godine
O kom Totenhemu je rijec ?
Ekipi kojoj je Lester uzeo titulu, koja se provukla do finala LS i to su ti uspjesi…nista osvojili nijesu, borili su se za titulu kad su svi od ovih velikih ekipa bili u nekim rekonstrukcijama…Totnam je nebitan tim
K
Konjte
pre preko 4 godine
Konjte može jedino da nešto napravi sa top ekipama i to je i dokazao, ako ima jači tim od 95% lige biće u top3 ,ovako je običan prosek od trenera.
K
Kilimandzaro
pre preko 4 godine
I posle Kejn kaze svidja mi se kako igramo sada, verujem da mozemo mnogo ahahahahahahha. Covek tesi sebe jer ga nisu pustili u Siti, generalno lepo vraca svojom raspad igrom
G
Gejst2
pre preko 4 godine
Tottenham u slobodnom padu,odbrana kriminalna !
Z
Zizuu
pre preko 4 godine
Zasto Bruno Gimaraes ulazi od kako dosao u poslednjih 10 min ili cak i manje svaku tekmu? Inace Njukasl igra sjajno nakon pojacanja koje doveli i milijardu poato opstaju...
M
Manijakalno
pre preko 4 godine
Ovaj Totenhem se raspada. Konte gubi konce, ne može proci fora u Spursima sa 3 defanzivca koji kad se brane treba da bude 5,on u klin oni u plocu. Tesko ce u TOP 4,odvratni su.
T
TiP
pre preko 4 godine
Sta bi Konteu da preuzme Totenhem nikad mi nece biti jasno, da li se toliko zajebao u proceni kvaliteta ekipe, ova pojacanja Krusevski i Bentakur pa to je neki kvalitet za ekipe tipa Votford, Barnli….. Ja vidim Kontea na leto kako odlazi, ako je napustio onaj Inter ove ce tek da napusti….
G
Gost999
pre preko 4 godine
Svaka cast Konteu i velikom Totenhemu..ovakvim tempom ce biti bitan klub za 22godine..



.jpg.webp)


.jpg.webp)

