Komentari na vest

Mrkela: Čekamo odgovor za Ada, Pavkov ne ide nigde

A

Ado Srnic

pre preko 4 godine

Nista od Ada.Ciganisanje,cenkanje..Gledacemo Srnica.
d

d.g.

pre preko 4 godine

Čovek ni reč ne izusti o Dioniju. Ko je prosuo pola miliona evra? Ko je za to odgovoran?
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Доста више с том причом. Фудбал је игра која је са свих страна испуњена ризицима. "nije stvorena situacija da potpišemo igrača koji bi mogao da podigne naš nivo i onda smo odlučili da se kladimo na naše igrače", рече данас Пиоли. Пљување није никакав "вентил", већ множитељ мржње. Заустави се човече док није касно!
G

GrobarceIzmanipulisano

pre preko 4 godine

Ko je kumu poklonio procente od transfera na svadbi? Da nije Vazurica mejbi?
C

Cccc

pre preko 4 godine

Neka me neko poseti osim Ivanica ko je napredovao u Zvezdi pod komandom Stankovića. Ja se bojim ta će i Motika stagnirati i da će na kraju biti poslan u omladince ili Graficar. Da bog da da grešim ali vreme će pokazati. I samo kažem nešto ovima sto komentarisu oblačenje Motike. Prvo odelo ne čini čoveka i igraca boljim a drugo kada oni prestanu kupovati na buvljaku i kod kineza onda da se jave.
N

Nikola021

pre preko 4 godine

Niko.Sujetni debeljko se posvadjao sa svima.Miloje veliki covek i trener!
a

asdf

pre preko 4 godine

Sta ce nam taj Ado pored Odade iz Metalca, cak imaju i istu frizuru 🤣
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Само се ти смеј, али Одада ће после 3 сезоне орања по Суперлиги израсти у новог Санога, а има и српски пасош, а Адо иде за две године за најмање 5мил. Живи били па видели
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Daj ba druže ovaj Motika odrastao u njemackoj, a ne zna da se ne nosi potkošulji ispod dzempera. Ali dobro, mlad je, možda ga mama naterala da obuće.
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Iskreno jako jako glup komentar... druze pricamo o sportu. A on ili ti ako nosite duge gace i oblacite preko glave koga to zab....
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Živimo valjda u 2022 godini. To je osnovna skola za nekoga ko dolazi iz takve okoline. Ma kakva osnovna skola, to je vrtic.
G

Gost Djape

pre preko 4 godine

Ali zato nosi Moose Knuckles jaknu sto ti momak mozes samo sanjati da obuces u 2022 godini.
G

Gostić

pre preko 4 godine

Pavkovu dati povisicu.Kada je imao kontinuitet,bio je konstantan.Dovode se neki sema igraci kao Dioni,a stedi se na nasim igracima.
m

ma nismo znali

pre preko 4 godine

normalno da ne ide nigde ,to je bila samo buckalica za somove da se mozda neko upeca

951357

pre preko 4 godine

test test test
V

Visente Del Boske

pre preko 4 godine

Ne verujem da ce Ado doci,ako su oni odbili jacu ponudu od midtjilanda zasto bi nasu prihvatili
G

Gost9019

pre preko 4 godine

Samo iz jednog razloga ce prihvatiti ponudu,kroz ugovor za obestecenje 1.5 milon,a na crno,ne zna se koliko.

07.08.16

pre preko 4 godine

Ima da se napijem kad Mrki ode,tj kad napusti mesto sportskog direktora.Ali,dok je Terza tu,tu ce biti i Mrki.Oni su tandem u dilovima.
G

Gost4333

pre preko 4 godine

GDE JE STOPER, IZ KOG RAZLOGA JE DEGENEK OTISAO?
s

sg018

pre preko 4 godine

Uvek nezahvalni! Hocete da Deki gura decu ili da kupi Arboledu? Igrace Erakovic prvog stopera da bi se prodao na leto jer Zvezda od toga zivi. Na to mesto upadace Pankov i Djuric. Kada se igra sa tri stopera upadace na libero Sanogo. Ima gresak ova uprava, ali ima i uprava Junajteda. Razmislite malo pre komentara. Hvala
s

sg018

pre preko 4 godine

Uvek nezahvalni! Hocete da Deki gura decu ili da kupi Arboledu? Igrace Erakovic prvog stopera da bi se prodao na leto jer Zvezda od toga zivi. Na to mesto upadace Pankov i Djuric. Kada se igra sa tri stopera upadace na libero Sanogo. Ima gresak ova uprava, ali ima i uprava Junajteda. Razmislite malo pre komentara. Hvala
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Sg018... mogu oni njega da guraju do nesvesti ali decko nije za Zvezdu. I mogao je da igra po koju u prvenstvu i kupu ali Evropa nikako. Kiksao je skoro u svakoj utakmici samo u mnogima to prodje jer smo puno jaci od protivnika...
N

Nikola44

pre preko 4 godine

Gledam ove igrace koji su otisli. Najveci gubitak je naravno Degenek. Mi sada imamo samo jednog ozbiljnog stopera Dragovica. Nekako Zvezda je zadnjih godina mnogo jaca bila u odbrani nego u napadu. Upravo zato sto je imala vrlo dobre stopere Milunovica, Degeneka, Rodica(uslovno receno jer je dominantan defanzivno). A sada oko Dragovica duva promaja. Ovaj mali iz omladinske skole Djuric izgleda dobro na oko, jedva cekam da vidim kako ce biti na terenu. Meni izgleda jako talentovan, puno bolji od Erakovica.
Z

Znojko

pre preko 4 godine

Druže,Degeneka volim i hvala mu za sve ali daj da malo pričamo o kvalietu igrača a ne kakva je ko osoba i koliko voli Zvezdu!Degenek je mnogo tanak,1 na 1 je katastrofalan,ima on još mana ali da ne smaram,jednostavno on nema mesta u ekipi jer sad imamo dosta jači kvalitet igrača nego što smo imali prethodnih sezona.Pavkov isto tako,ne liči na fudbalera.Otrembesio je stomak,nespreman je i posle priprema tako da mislim da je velika greška uprave što ga nisu prodali.Imaćemo dobar sastav za proleće i siguran sam da osvajamo titulu zato što smo dosta kvalitetniji od Partizana.
S

Sue

pre preko 4 godine

Najvece pojacanje zvezde je odlazak Degeneka.
g

ghost11

pre preko 4 godine

Verujem da možemo da pobedimo svih 16 utakmica ako bude podrška navijača, kvalitetniji smo od svih i to moramo pokazati!
j

ja psv !

pre preko 4 godine

vjeruj i da je ovo super talenat kojeg je Bayern pustio za 1,5 miliona hqhahaha
A

Alo psv

pre preko 4 godine

Za tebe smo ajax!
G

Glatki

pre preko 4 godine

Najjači, hahahahahahahaha.
S

Sladajac19

pre preko 4 godine

Mene samo čudi da mi nismo dobili ni jednu ponudu za najboljeg igrača Ivanića???....
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Pojačaj nas, napusti Zvezdu. Zvezdi treba dobar sportski direktor, i dobri skauti koji će kao mravi da rade, i da češljaju J. Ameriku i Afriku. Eeee Mito Bekrjio, sve si pare popio.
S

Sladajac

pre preko 4 godine

Dovedite Radoju.
e

esex

pre preko 4 godine

dolazi na leto,provereno
B

Box

pre preko 4 godine

Jel taj Ado jedini fudbaler na svetu
3

32 titula

pre preko 4 godine

Naravno da nije jedini ali ti to ne razumes zato sto nisi intelegentan.