Ilustracija

Mršavi remi u Ankari (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 22.02.21. | 19:03

Na kraju – 1:1

Poslednji meč 26. kola turskog prvenstva završen je nerešenim ishodom u sudaru ekipa koje se bore za goli život. Ankaragudžu je jurio tri boda jer je to ekipa koja nema previše prostora za osvajanje bodova, ali protiv Rizea će morati da se zzadovolji remijem - 1:1 (1:1).

Rize je servirao šok domaćinu već na samom startu utakmice. Igrao se treći minut kada su gosti razvili akciju koja je svojstvena mnogo boljim timovima.

Sevnula je akcija po levoj strani, Samu je centrirao i pronašao Donsu u srcu šesnaesterca. Usledio je odličan skok i Rize je odmah poveo.

Mora se odati priznanje Ankaragudžuu, jer je domaćin uspeo da se osvesti od udarca koji je pretrpeo i da do kraja prvog poluvremena dođe do izjednačenja. Posle prekida Borven se najbolje snašao. Na kraju se ispostavilo za bod oba tima.

Ankaragudžu sada ima 20 bodova i nalazi se na pretposlednjem, 20. mestu na tabeli. Rize je u malo boljoj poziciji, drži 15. mesto sa 27 bodova.

TURSKA 1 – 26. KOLO

Bašakšehir - Trabzon 0:1 (0:0)