Komentari na vest

Murinjo se drži na staklenim nogama, Roma u četvrtom minutu nadoknade izbegla poraz u Ređo Emiliji (VIDEO)

С

Срело91

pre preko 4 godine

Цела задња линија пресмешна, а Карсдорп је у рангу Гобеље

Kukaa

pre preko 4 godine

Ispusena lula. Senilni deda koji tripuje da je ovo 2010 godina još uvek. Ostao da živi u sezoni 2010
I

Igore00

pre preko 4 godine

Nije problem trener, problem su igraci.
m

makarijus

pre preko 4 godine

sa ovim timom ovo je plafon.
Y

Yox

pre preko 4 godine

Murinjo mi je uvek bio prevara. Čovek je samo imao harizmu, energiju i bio u pravo vreme na pravom mestu, a lova do krova odradila 98% uspeha.
c

covek osvojio ls

pre preko 4 godine

sa portom,interom,imao preko 90 meceva kuci bez poraza,od porta do intera itd...roma nije inter...to je to
P

POGOTOVO

pre preko 4 godine

u portu i interu odradila lova ahahah e stvarno treba zabraniti nekim personama da komentarisu ovde
T

The Special One

pre preko 4 godine

Ne volite ga i to je. Ali treba biti iskren i reći onako kako je. A činjeice su sledeće - Sasuolo je izjednačio iz glupog autogola posle greške dvojice igrača Rome. Sasuolo je poveo posle greške štopera Rome koji je dozvolio da igrač Sasuola uđe ispred njega. Roma je u drugom poluvremenu imala 60% poseda, dakle, bila je tim koji dominira i napada. I to nije posledica igrača više, imali su ga svega 10-15 minuta više. Kakvu odbranu punu kikseta ima, Murinjo još i dobar posao radi, jer napadači ne mogu da daju toliko koliko odbrana može da kiksira. I to je istina, sviđala vam se ili ne.
S

Slepi Gost

pre preko 4 godine

Murinjo je ispusena lula odavno, jednostavno ga pregazilo vreme.
R

Romul

pre preko 4 godine

Od čega da napravi tim on je birao abrahama on i igra kako treba skoro svi ostali igrači su mu uvaljeni od ranije koji ni pre ništa nisu igrali kad mu daju budžet da napravi tim napraviće i rezultat
D

Dexaman

pre preko 4 godine

Pa, ništa lošije rezultate nije imao ni Fonseka, čak naprotiv bio je i bolji od Murinja, ali uvek je bio na ivici otkaza... Slažem se da većinu igrača nije birao, mada, osim Abrahama doveo je i Rui Patrisija, Oliveiru, Mejtland-Najlsa i možda još kojeg. Poenta je u nečemu drugom, valjda Murinjo radi sa tim igračima, uči ih nečemu, unapređuje... To je odlika pravih stručnjaka. U suprotnom, svako bi mogao biti trener...
T

The Special One

pre preko 4 godine

@Dexaman - Fonseka je imao bolje igrače od ovih. I tu svaka dalja diskusija prestaje. Ti koje je Murinjo doveo i igraju nešto. Ostali ništa.
D

Dexaman

pre preko 4 godine

@THE SPECIAL ONE A koje je to bolje igrače imao Fonseka? Navedi, dokumentuj...Vidim po niku da si fan Murinja, ali za svaku raspravu su presudni argumenti, zar ne? Nisam video da si ih ponudio...Po meni, Murinjo polako odlazi u prošlost, njegovi rezultati u poslednje vreme to pokazuju...A bio je nekad dobar, u stvari bio je odličan!!!
S

Slepi Gost

pre preko 4 godine

@the special one pa sto ih je oterao Murinjo ako su bili bolji?