Komentari na vest

Najbolji strelac Proletera posle meča sa Zvezdom: Možemo sa najboljima, idemo u plej-of

F

Filijala

pre preko 4 godine

Rece igrac proletera JSD filijale koja im se redovno sklanja!
x

x na jna

pre preko 4 godine

Jel ides na casove ili si prirodno g?
D

Doce

pre preko 4 godine

Hahaha samo za smijeh izjava...
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Na leto odlazi u ...
s

stimpy

pre preko 4 godine

Tomovic dobro odigrao juce
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

kako igra onaj Ninkovic !!! covek prehodao utakmicu, bez ikakvih defanzivnih obaveza.Izgubio brdo lopti al se hvata za svaki prekid. Ni penal valjano ne zna da izvede .Hvala ti boze pa se nije vratio u Partizan