Najmoćniji katapult Španije Asensio lepoticom načeo Alaves, dotukao ga Karim Benzema (VIDEO)

pre oko 2 godine

Najodvratniji klub Sveta bez Benzeme je nula!Dosad ih vukao Ronaldo a sada Benzema.
E

Ehehehehe

Poceo da kida Real ponovo, odlicno drugo poluvreme. Ako nastave ovako osvojice lagano La Ligu , i mogu da izbace i Pariz iz LS uskoro.
J

Jercijara

Jesi ti zaboravio utakmicu protiv psz,oni su jedno 6 puta presli centar za celu utakmicu,koga ce oni da izbace
@

@jercej

pricamo o danasnjem mecu i polako dizu formu imaju jos 2-3 nedelje do revansa sve je moguce, lagano..
0

023

Ovaj Real je najtoksičnija sredina na svetu. Mister Karlo ne zna gde bije. Kakav sramotan tretman rezervista i igrača u rotaciji. Čovek ne menja do 85. minuta.. Šatro sitan vez protiv Alavesa, a pet dana protiv PSGa dva pasa da spoje ne mogu. Sramota, nikad gora igra Reala. Dugo nije bio ovako jalovi predvdiv.
A

Akul

Karim ubica. Muceni Jovic, sve i da radi nesto, tesko da bi imao prostora. Bar nek trenira, da sledece sezone kad promeni klub, bude fizicki spreman, al mislim da od njega vise igraca nema.

1902

2 lepa gola i penal ko penal :) znao sam da ce da bude gol kad sam video kako se Asensio namesta na udarac :)