Komentari na vest

Nastavlja se košmar Viljareala, Valensija režirala preokret za pet minuta (VIDEO)

9

951357

pre oko 3 godine

Kako bitna pobeda Valensije! Opstanak je sve bliži! A ako se ima i malo sreće, možda i bude neka LE. Inače, Valensija je bila dosta bolja na terenu. Gledao sam drugo poluvreme, ali i po statistici iz prvog bih rekao da je bilo isto. Kakvu viziju i pregled igre ima Račić, ono je nestvarno sa kakvom lakoćom i brani i osvaja prostor i razigrava saigrače. Neverovatno je koliko je napredovao. Cilesen jeste imao odbrane, ali realno su šutevi išli u njega. Viljareal imao jednu dobru i jednu solidnu šansu za celo poluvreme. A ovamo Valensija imala i prečku i šansu Gaje, pa čak i šansu Gomeza, koju i da je iskoristio, bio bi gol poništen zbog ofsajda. Neverovatno koliko je Selta izradila Valensiju u toj trampi, mislim da su dobili Minu koji ume da da gol i novac za ovo drvo koje sa 4m ne ume da da gol. Ali dobro. Guedeš je senka onog igrača od pre 2-3 sezone, ali i dalje je solidan, dobra završnica ovog napada i gol za pobedu. Bitna je pobeda, bitni su bodovi, samo gazi, opstanak je najbitniji.
H

Hammers Srbija

Druze vrati od 50-60 minita, Racic pas od metar nije pogodio, doslo mi da placem od muke, napravio covek 2 ciste sanse za gol protivnika, izgubio10 lopti i ovaj video da mu igra samoubica i izmenio ga, posl