Komentari na vest

Ne zna se od čega Everton više strahuje - od gostovanja ili od Harija Kejna

L

Lažni car

pre preko 4 godine

Jel moguće, gde god se pojavi posle Liverpula, Benitez ostavi pustoš, a i dalje ga neko angažuje. Isto je sa Kumanom, samo što on baš ništa ne osvaja.
G

Ginola 14

pre preko 4 godine

U tim su se vratili Moura i Bentancur, ali i dalje nema Skippa i Tangange. Pogotovo se odsustvo Skippa osjeti na sredini terena. Winks i Hojbjerg idu na klupu kad Skipp i Bentancur budu 100% zdravi.
G

Gost300

pre preko 4 godine

Hojbjerg je jedan od rijetkih igraca koji nesto vrijede u tot.uz Sona i Kejna,cuj fale Skip i Tanganga i oni kukaju,jaki igraci u pm...
O

Ovo je

pre preko 4 godine

Lagani x2