Komentari na vest

Neizvesna budućnost Luisa Suareza: Atletiku se ne žuri, red se povećava

a

axaxaxa

pre preko 4 godine

ide taj kod drugara Lea ubedjen sam sto posto .. bice opet MSN trio ali u parizu na leto..kad ode kylian..
b

banjo10

pre preko 4 godine

Da je Xavi pametan da ga sad vrati,garantovao bi mu desetak golova i to uslaskom sa klupe.Nista vise ! :)
b

banjo10

pre preko 4 godine

Da je Xavi pametan da ga sad vrati,garantovao bi mu desetak golova i to uslaskom sa klupe.Nista vise ! :)
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Idi u Aston Vilu kod Džerarda.

Bojan Urosevic

pre preko 4 godine

Atletiko mora da dovede ozbiljne bekove,stopera,veznog,i polu spica ako hoce da ponovo budu ozbiljni.
P

Pitam se

pre preko 4 godine

Kad je on ranije igrao u Atletiku pošto se par puta spominje povratak?Koliko ja znam igrao je za Groningen,Ajaks,Liverpul i Barselonu.
S

Sarlo

pre preko 4 godine

Lepo u Ameriku, 2 godine, jak ugovor, zezanje i peMzija.
p

plavac

pre preko 4 godine

zavale sad alea nekom za masne pare,potpisu kanibala na dve godine po 2-3 milje platu i ima da uniste u evrokupovima