Komentari na vest
Nejmar konačno priznao: Hteo sam, uradili smo sve da se vratim u Barselonu
M
Maree878
pre preko 4 godine
Mislio je na 2019 god na leto ne ove god, da je zeleo u Barsu nebi prosuzio sa psz, trebao je takav naslov da se stavi..
h
hahahahahha
pre preko 4 godine
sva sreca pa se nije vratio jer realno on i mesi bi opet dominiralli spanskom ligom, ovako koriste neke gavije, destove , ljudi panjevi kakvih nema nidje, hahahaha
D
DDF
pre preko 4 godine
Kao i vecina Brazilaca kada dodju do novca i slave prestaje igranje fudbala,sve svodi na kurve,alkohol i nocni zivot i kada ostanu bez novca zele da opet zaigraju fudbal,tada im svi imalo ozbiljni klubovi"zatvore vrata"...to isto ceka ovog"cirkusanta"kao Ronaldinjo,Adriano...
D
Damir92
pre preko 4 godine
Malo teze za nekog ko je zaradio blizu milijarde da ostane bez novca. Ono sto su Ronaldinjo i Adriano zajedno zaradili tokom karijere nije ni 2 posto koliko je Nejmar do sada zaradio.
G
Gost2022
pre preko 4 godine
Tipican Brazilac.I igrac koji nije ostvario puni potencijal.Od Ronaldinja nije imao takav igrac,sa takvim driblingom i lucidnosti.
Ali preci su mu karnevali i da strimuje igrice sto igra..
H
Herzika
pre preko 4 godine
Mogu ruku da stavim da je Seik pustio Nejmara na leto u Barselonu,ovaj Psg bi ove godine osvojio Ligu sampiona ili bi bar dosao do finala,ne znam zasto ga Poketino uopste stavlja u startnu postavu kad vidi da je ovom samo do sprdnje
G
Gost155
pre preko 4 godine
Psg bi imao veliku sansu da osvoji ligu sampiona da je Nejmar ostao do kraja sezone na karnevalima
A
Aba
pre preko 4 godine
Ima.ako bayernu avion padne negdje.
D
Derventa
pre preko 4 godine
Ovaj Pariz bi mi bio jako simpatican da nema ovog foliranta ...pre svega zbog Veratija,Markinjosa,Mbapea koji su mi vrh fudbaleri ali ovog ocima ne mogu da gledam
1
193862992719339173
pre preko 4 godine
Pre su bili simpaticniji.
Ibra,Cavani,Lavezi,Lucas Moura,Pastore,Maxwell,Gregory Van Der Wiel,Thiago Silva,Sirigu,Cabaye itd.
Y
Yerterijal
pre preko 4 godine
Protiv Nanta se videlo koliko covek gusi ovu ekipu...Di marija mozda jeste slabiji fudbaler ali mnogo vise znaci timu








