Komentari na vest
Neko bi pomislio da je Čolo ironičan: Junajted među najboljima na svetu, teško mu je naći slabosti
G
Gostzzz
pre preko 4 godine
Namazan je ovaj Colo hehe,na kraju sezone verovatno odlazi pa hoce da se obezbedi pa se ladno nabacuje junajtedu kao treci kanditat pored Poka i Ten Haga haha.
B
Bodibond
pre preko 4 godine
Ironican nije, ali jeste sarkastican.
D
Ddr
pre preko 4 godine
Ovaj lik pomjesao siti sa junajtedom. Jel mu neko skrenuo paznju?
H
Hzc
pre preko 4 godine
Imaju najskuplji tim na svetu i najvise su potrosili u poslednjih 10ak godina. Samim tim stoji ovo sto je Cole izjavio.
R
Ragdar
pre preko 4 godine
Simeone priprema teren da predje u Utd, zbog toga su i krenuli raskoli u ekipi jer Ronaldo ne da ne zeli da ga trenira Simeone nego ce napustiti Utd i sad vrv uprava i opipava puls jer sigurno da Ronaldo u marketinskom smislu moze jos da donese( njima rezultati odavno nisu u prvom planu) ali ne smeju da pomenu Simeone-a da ga ne potrose, mada mislim da bi navijaci bili zadovoljni.
g
gggg
pre preko 4 godine
vrv?
G
Gost/
pre preko 4 godine
@gggg-vrv,skraćenica za verovatno
D
DarkoKi
pre preko 4 godine
Novinar jeste jednim delom u pravu,al opet United jeste napredovao dolaskom Ragnika,mladji igraci su najvise napredovali,pogotovo Sancho treba im kontinuitet a to ce steci iskustvom.Odbrana nam jeste jedino katastrofa,Ocekujem,Varana i Rasforda u prvih 11 posto je njih odmarao.Sansu ce sigorno dobiti i Elanga i on lepo napreduje,uglavnom Ragnik radi dobar posao sto promovise nase mladje igrace.
p
pile224
pre preko 4 godine
Ironija mala rec. Spusta iskusno pritisak sa igraca.
T
TurioLjubisaPivoDaSeLadi
pre preko 4 godine
Neki realni tok utakmice bi mogao da bude klasični bunker sa brzim kontranapadima Atletika sa jedne i jalovi napadi mog Junajteda sa druge strane. Atletiko dobija 2-0. U svakom slučaju neće biti poslastica za gledanje, mada kakav sam prognozer ne bi me čudilo da se završi 3-3 uz makazice Megvajera.
D
DarkoKi
pre preko 4 godine
Unitedu je bio problem i sebicnost,al zadnju utakmicu su igrali timski i to me raduje,jedino me ne raduje ta odbrana koja je katastrofa al ako bude igrao Varan bice malo sigurnosti al opet nemoze on sam.
f
franjo24041902
pre preko 4 godine
aoj colo ko te nebi volo!
GGMU😈❤️💪🛠️🔥⚡💥⚽🏆🥇🍺🎶😂🤣😅🏴
G
Ggg gost
pre preko 4 godine
Colooo jel zna mater u tebe da se drogiras kad pricas ovakve stvari
0
0211
pre preko 4 godine
Idi tamo Čolo da udariš poslednji ekser 😄
h
hm
pre preko 4 godine
zna on dobro sta mu je cr7 uradio prosli put, usrao se u gace ima bunker da parkira sutra








