Nema sreće za Parmu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 24.01.21. | 22:32

Sampdorija iskoristila poklone, Audero blistao

Vratila je Parma nekadašnjeg trenera Roberta Daversu pre desetak dana ali i dalje nema sreće da naplati dobre igre.

Podsetimo da su u prošlom kolu ostali bez pobede protiv Sasuola pošto su primili gol iz penala u 95. minutu, a večeras su na svom terenu glatko poraženi od Sampdorije 0:2. Rezultat ne govori da je bilo tesno, ali jeste tako bilo na terenu. Da je Parma imala samo malo sreće, mogla je da osvoji neki bod...

U prvih 10 minuta meča, Žervinjov šut je štoper Koli očistio sa gol-linije, a potom je afrički napadač pogodio stativu. I kako to obično biva, kazna stiže vrlo brzo. Dugo je trajala akcija Sampdorije, Kandreva je centrirao pravo na nogu Parminom napadaču Korenlijusu a ovaj očajno reagovao i smirio loptu na petercu za Jošidu koji nije propustio takav poklon.

Nastavila je Parma da napada, ali je još jedan Žervinjov zicer na liniji zaustavio Audero. Potom je usledio novi poklon domaćih. Ernani je napravio kardinalnu grešku na svojoj polovini, sevnula je kontra gostiju i Keita je pogodio za 2:0 na dodavanje Ramireza.

Imala je Parma do kraja poluvremena još dve šanse preko Kucke. Prvo mu je Audero izvadio šut ispod prečke, a onda je Slovak i pogodio prečku. Parma je pala u nastavku, gosti su čuvali vođstvo a golman Audero još jednom sjajnom intervencijom zaustavio snažan šut Kucke.