Komentari na vest
Nemanja Radonjić napušta Benfiku, neizvesno leto je pred njim
P
Poppa
pre preko 4 godine
Vrati se Nemanja.
Č
Čkola
pre preko 4 godine
Holandija ili Belgija! To je raj za naše polupismene igrače koji imaju samo jedan dobar parametar,u ovom slucaju brzina! Duću Tadića ne racunam.On je klasa.
P
Pjer
pre preko 4 godine
Radonja brat da nema brzinu mogao bi na pijaci da prodaje carape...nula od fudbalera,samo da ga nevratimo
....
G
Gosthaahah
pre preko 4 godine
DA JE PAMETAN DA NE DODJE NIAKD VISE U SRB DA IGRA,SINE MOJ MOZES DA IGRAS GDE HOCES,IDI U SASUOLO,FRANKFURT,OLIMPIJAKOS I POSPRDAJ SE! AJDE
N
Nekac035
pre preko 4 godine
Ima snimak, gde kaze "vraticu se kad tad".
Mozda je ovo leto taj trenutak.
I
Ivan FCRS
pre preko 4 godine
Po meni nije bilo nikakve potrebe da ga Marsej salje na bilo kakvu pozajmicu jer je tamo imao konkretan ucinak kada god je igrao. Ipak za njegov stil igre, najbolje bi mu bilo da spusti kriterijum i ode u neki manje zahtevnu ligu, posto u poslednje vreme je sve cesce povredjen.
u
urroooss
pre preko 4 godine
Kad tad 😉
O
Ojo
pre preko 4 godine
Nek Mrkela vrati pare od Promašenih transfera i eto nam para za Radonju
д
д.г.
pre preko 4 godine
Од бачених Мркелиних пара имамо два три Радоњића. Није само обештећење у питању већ и плате. Ове сезоне Ришаиро и Диони. Прошле године Фалко мада мислим да га ми не користимо како треба. За Гаврића Николића и Петровића лош тајминг продаје. То је све за годину дана. Ето ти више од Радоњића.
T
Terza reaguj
pre preko 4 godine
RADONJA VRATI SE KUCI U ZVEZDU DA NAM POMOGNES U LS!
R
Radonjaa
pre preko 4 godine
Radonji treba da bude standardan ako misli da ide u Katar. Zbog toga bi mu znacilo da dodje u Zvezdu gde bi sigurno igrao i gde bi ponovo mogao da ozivi karijeru.
M
Maestro
pre preko 4 godine
Zvezdi bi legao k'o kec na deset,damo nesto fiksno a nesto kroz bonuse ako udjemo u LS ili LE.Treba probati i sa povratkom domacih igraca kojima isticu ugovori Spajic ili Veljkovic,Radoja,Ristic,Marusic plus opet da probamo Ada da dovedemo,a da se zahvalimo Pankovu,Gobeljicu,Gajicu,Krsticicu.
P
Postic
pre preko 4 godine
Gajic ima iskustva pa makar ostao da igra nasu ligu
s
sssssssssss
pre preko 4 godine
da pokusamo da ga vratimo, plati 3 miliona Terzicu, pa i 4 ako treba... Na jednoj strani Katai, na drugoj Radonjic... Ne moze bolje
Г
Грдне ране
pre preko 4 godine
Каква 4 милиона. Ми 500000 у ратама плаћамо, жалост
:
:$
pre preko 4 godine
Manekenke mu dolaze glave, ali u ovom prvenstvu može da se igra fudbala. Zvezda treba da pokuša da ga dovede, ali će sigurno imati još ponuda iz jačih liga.
L
Lik iz klake
pre preko 4 godine
Da je pametan, uzeo je lovu, da dodje ovde da igra jer u evropi mu ne ide...ovde bi bio kralj bukvalno...ajde terzicu dovodi ga vise.
G
Gostvaav
pre preko 4 godine
Gdd ce posle vas,a i koji ste to vi? je l' i ti drzis neki polu klub a? hHahaha
G
Gostanko
pre preko 4 godine
Zvezda da vrati njega i Luku Milivojevica a da proda za koliko god ili pokloni Krsticica i Falka
V
VecaBgd1971
pre preko 4 godine
Uf...uf...skupa je to opcija, mada je Luka igracina i zvezdas, ne bi se zalio







.jpg.webp)
