""
""

Neuništivi Aleks Del Pjero i Ranko Despotović za dva minuta rešili derbi, Kjuel se obrukao (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 15.12.13. | 12:03

Majstorskim golom italijanske legende i pogotkom srpskog napadača Sidnej pobedio Meburn Hart sa 2:1

Kada Alesandro Del Pjero ima dan, onda teško rivalima. Italijanski vemelajstor blista i u 39. godini i pokazuje fudbalsku klasu u dalekoj Australiji. Popularni Pinturikio je postigao lep gol u pobedi njegovog Sidneja nad Melburn Hartom i bio najzapaženiji pojedinac utakmice. Del Pjero je zatresao mrežu u 43. minutu posle solo prodora, a drugi gol za pobedu od 2:1 je postigao srpski napadač Ranko Despotović dva minuta kasnije...

Inače, meč je obeležio i promašaj još jednog veterana Harija Kjuela, koji je u 67. minutu utakmice očajno izveo penal i propisno se obrukao...