Komentari na vest

Nezapamćeno: Čak 1.800.000 ljudi želi kartu za finale Svetskog prvenstva, a ima samo 80.000 mesta

m

mk3

pre preko 4 godine

Idemo porodično 😎
J

Joakim

pre preko 4 godine

Kad pogledam koliko nasih letuje u Grckoj, Egiptu, Turskoj pa cak i Dubajiju koji su puno skuplji.. Bice nas puno kao sibica! Ja sam vec kupio kartu ide nas 10!!! Navijce se dobro, samo ne znam dal ce da se pije tamo posto su arapska zemlja..
G

Gosts

pre preko 4 godine

A koliko je dtiglo zahteva iz Srbije? Verovatno nijedan,ljudi nemaju za račune i hranu
M

Marko5384

pre preko 4 godine

Za ljude iz dijaspore cene karata su smešne pa čak i one najviše kategorije, naravno tu su i troškovi smeštaja i avionskih karata, ali se ne brinem za podršku Orlovima, biće to krcato
G

Gostnbb

pre preko 4 godine

Pitam se samo koliko će biti naših navijača, da ne bude poluprazno, ipak je sve preskupo za naše uslove