Nije lako u drugoj ligi: Vasko ponovo samo do boda

Vreme čitanja: 2min | ned. 17.04.22. | 02:14

Završeno je kompletnu drugo kolo drugoligaškog šampionata Brazila

Ovakvom igrom Vasko se neće vratiti u elitu Brazila. Završeno je drugo kolo drugoligaškog fudbalskog karavana u Brazilu, a CRB je odigrao nerešeno protiv Vaska. Rezultat je bio 1:1.

Vasko je tako sezonu otvorio sa dve utakmice koje su okončane identičnim rezultatom. U prvom kolu su odigrali 1:1 protiv Vila Nove, a sada protiv već pomenutog CRB.

Posle dva odigrana meča izdvojila se Bahia sa dve pobede, jedina ekipa koja je to uspela. Svi ostali imaju barem po jedan nerešen ishod, dok je Nautiko jedini sa dva poraza, a samim tim i nula bodova.

Što se tiče utakmice CRB - Vasko, najbitniji detalji su viđeni u prvih 45 minuta.

Domaćin je poveo već u 11. minutu preko Ričarda, a odgovor je stigao pola sata kasnije kada je Raniel izjednačio.

Na veliki odmor se otišlo rezultatom 1:1, a uprkos svim naporima u nastavku, rezultat na semaforu se nije menjao.

BRAZIL 2 - 2. KOLO

Vila Nova - Novorizontino 0:0

Kruzeiro - Bruske 1:0 (0:0)