Komentari na vest

Novo podrhtavanje na Old Trafordu: Kako Megvajer da bude kapiten pored živog Ronalda?

f

franjo24041902

pre preko 4 godine

GGMU 😈❤️🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿⚽💪🔥⚡💥😂🤣😅
G

Gostic

pre preko 4 godine

U Junajtedu od Cice i poslednje generacije, uvak je kapiten bio stoper, golman ili vezni.. Znaci novije vreme izuzetak Kantona, niko drugi od napadaca.. Ali tada su odbranu cinili Vidic, Ferdinand, Nevil, Van der Sar, Evra ipak ozbiljne glave.. Kako Megvajer da bude kapiten kada ja nisam video da se covek isprljao na utakmici (ne racunam kad ga protivnicki igrac izvoza i zavrsi na zemlji)?! A onda pogledas ove gromade od ljudi koji daju sve sto imaju da ekipa pobedi, i normalno svi ih prate.. A sad pratis Megvajera, e pa kakav Megvajer takva i pozrtvovanost, borbenost i na kraju rezultat..
G

Gost....

pre preko 4 godine

Kapitensku traku po pravilu treba da nosi neko iz zadnje linije ili sredine ko ima dobar pregleg igre da moze i treba na neke igrace vikat bez obzira ko je ako grijesi kao sto je to radio Kin a ja tu vidim Brunu sad on treba bit kapiten pozzzz

Falični Tom

pre preko 4 godine

Pored Bruna koji je pravi vođa na terenu, De Hee koji je trenutno jedina stabilnost u ekipi i pored Ronalda koji je pravi primer profesionalca i sportskog života kapiten je Megvajer. Najprecenjeniji igrač ikada. Treba trener koji mora da uvede disciplinu u ekipu i uprava koja će da stane iza njega. Kao što su stajali iza Fergusona koga god je hteo da najuri, disciplinuje. Da se dovede barem jedan zadnji vezni i da se proba sa Donijem kao centralnim veznim. U mojoj viziji Junajteda nema Pogbe sledeće sezone. Napadač koji će da garantuje golove a Ronaldo polako da se skloni jer bi trebao da bude tu više kao mentor mladima a ne kao centralna figura ekipe. Lingard, Megvajer, Fred, Džons, Pereira, Dalo, Baiji aut i od tih transfera da se skupi pare makar za jedno pojačanje svetske klase. Kvalitet pre kvantiteta.
D

DarkoKi

pre preko 4 godine

Pereira je nedavno prodat za 10m+25%,a Lingardu na leto istice ugovor i nece da produzi.
d

drago10

pre preko 4 godine

nije trebao biti kapetan ni pored de heae
m

miile

pre preko 4 godine

boj ne bije svijetlo oružije,već boj bije srce u junaka
D

Dachaa

pre preko 4 godine

Jos bitnije pitanje,kako je Megvajer zavrsio u Junajtedu?
М

Митт

pre preko 4 godine

Ко је из Лестера увалио Мегвајера Јунајтеду за 80 милиона треба му дати награду од милијарду фунти и титулу СЕР-а због изузетних способности

Bojan Urosevic

pre preko 4 godine

E sad vidite da je tacno ono sto je pricao Bard Zivadinovic u Engleskim klubovima dva stopera su uvek dva buzdovana i uvek moze da se prodje🤣.
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Ni jedan ni drugi.Totalni remont
D

DarkoKi

pre preko 4 godine

Prvo im treba trener sa autoritetom koji ce skinuti Megvajeru traku,imaju najstariji napad u Evropi,tako da Kavani odlazi na leto,mozda cak i Ronaldo,znaci treba ce im jedan ili dva napadaca vrhunske klase koji ce davati 20+ golova,ondna i dva zadnja vezna jel Maticu se blizi kraj a Fred nije taj nivo,desni bek im treba sa ofanzivnim karakteristikama.Znaci moraju dovesti dobrok trenera i bar 4-5 vruhunskih igraca ako hoce da budu bar u konkurenciji za titulu.Ceka nas zanimljivo leto.
G

Gost/)

pre preko 4 godine

Megvajer rupa,isto kao onaj dragović sa repićem
С

Спарта

pre preko 4 godine

Смијешан си.
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Kako je Hari postao (i ostao) drvo!
R

Radem

pre preko 4 godine

Meni nije jasno kako De Hea nije kapiten pre svih. Ni Ronaldo ne zasluzuje da bude kapiten, jer se nekad ponasa kao razmazeno dete.

Mali peca

pre preko 4 godine

Bruno - prirodni lider,voli da prica sa sudijama,trazi stalno loptu de hea - u klubu od 2011 ,godinama bio najbolji igrac u klubu, jedini problem sto nije pricljiv
i

iskreno

pre preko 4 godine

megvajer je smesno da bude kapiten ali opet mi vise ima smisla nego ronaldo bacac trake da bude kapiten.Jednostavno ne moze kapiten da bude tip koji je nesporno savrsen fudbaler ali ujedno i devojcica koja na sat vremena brije svaki deo tela
G

Gost555

pre preko 4 godine

Ima u Utd dosta pitanja kako, prije svega Ronaldo, istina, nije više taj igrač, ali dovoljno govori to da pored sanca i rasforda je prvi strijelac ekipe sramota je da on sa 37 godina vrši presing ponekad (za takvog igrača to ne treba ni biti zadatak) a da su krini napadači, vezni igrači koji su mladi možda i po 10 godina izuzetno staticni. Jos jedan od problema je trener, Ragnik ne može imat autoritet kad se zna da dugoročno neće biti na klupi, Utd treba trener tipa Konte, koji će postaviti čeličnu ruku, podić tim na novi nivo i nakon 2 sezone da ga preuzme trener koji umije raditi na duže staze. Jer Utd treba instant uspjeh.
P

Partymaker

pre preko 4 godine

Donekle razumem to da je Megvajer dobio traku, papreno je plaćen pri tom je Englez..Ima tu logike ali nažalost dečko nije taj nivo
A

Ahaaaaaa

pre preko 4 godine

Ne samo Ronaldu vec i jednom Varanu koji je osvojio sve moguce sto se osvojiti moze da kapiten bude jedno precenjeno Englesko drvo!?Covek je placen 60 miliona preko svoje realne cene, nista nije osvojio u karijeri a da ne pricamo da nece ni osvojiti dok je on jedan od stubova bilo koje ekipe!Mislim da je najveca greska Junajteda sto ne zeli da prizna svoje greske, Fred za 60 miliona, Megvajer za 80 miliona to je 140 miliona za dva igraca koji su u rangu jednog Brajtona...A ne kluba koji konkurise za sve moguce trofeje....Bolje da priznaju da su pogresili i dovedu zamene nego da se muce i guraju te diskutabilne igrace u prvu postavu i da im se ljudi smeju svake nedelje!A Junajted kao klub i tim sve vise i vise srlja u propast, ogromne plate igracima, svakog igraca kog zele da dovedu oni placaju bar 20 miliona preko realne cene i preko cene koju bi bilo koji drugi klub platio zato sto svi znaju da mogu da im uzmu para koliko god da zahtevaju!Niko im u timu ne igra da se kaze da je svetska klasa, a placeni su kao da su sam krem fudbala!Jedan od najboljih igraca Grinvud im je u zatvoru, Rasford je dosta povredjen i kao da stagnira godinama, Ronaldo je tu jos jednu maksimum dve sezone ako i toliko, mada mislim da ide on vec na leto, Sanco ni senka igraca iz Dortmunda ali za njega ima vremena, Kavani ide na kraju sezone, Marsijal se svadja javno sa trenerom....Bas tezak kanal u klubu nije ni cudo zasto tako igraju kada se pogleda sta se desava u samom klubu!
G

Guplentranter

pre preko 4 godine

Kako Megvajer moze biti kapiten pored cunja..
B

Babaroga

pre preko 4 godine

Ja se nemogu nacuditi da igrac njegovih kvaliteta ima mesta u prvih jedanaest u Mancesteru ili se ja nerazumem u fudbal, mislim da se on i sam i cudi!!
m

mr.wolf

pre preko 4 godine

Ja ne mogu da shvatim kako je uopste doso do PL, a Mancester je misterija. Stoper za Championship.
U

Uo

pre preko 4 godine

Mene bi kao rekreativcu bilo sramota da meni licno Megvajer bude kapiten, mogu misliti kako se neki drugi osecaju, na stranu sve drugo :D
P

Paleo

pre preko 4 godine

Oni nemaju nista da bi bili ozbiljna konkurencija za bilo sta vise od 4. mesta. Treba im ozbiljan stoper, tipa Kulibali, desni bek, 2 zadnja vezna (jedan od tih Filips ili Rajs), centarfor. Kavani ne moze biti prvo resenje, a ne mozes ocekivati od Ronalda, kolko god bio najbolji, da sam iznese golove. Sanco je ocito bio cudo od 2 dana. Tako da, nemaju oni bas ni neki tim, hemije ni na vidiku. Previse su doneli losih resenja.
S

Slepi Gost

pre preko 4 godine

Cuj Ronaldo da iznese tim, covek koji kampuje u 16 metara vec par godina.. Igra UTD-a mora da se zasniva na Brunu, on im je glavni kreativac i to je to. Ako se PSG/UTD budu oslanjali na ove dede koji su bivsi igraci, daleko ce dogurati.