Komentari na vest

Odbijen zahtev Sparte, na Letni definitivno samo 1.000 gledalaca

M

Musa Đenepo

pre preko 4 godine

Ma Partizanu je isto bio pun ili prazan stadion, gube svakako
R

Repac Plandiste

pre preko 4 godine

Da je kojim slučajem situacija obrnuta, odnosno da je Partizanu dozvoljeno da utakmici prisustvuje samo 1000 vernih dervisa, janjicara i principa mediji bi brujali o zaveri planetarnih razmera a Sima Spasic bi to verovatno i objavljivao na megafon svakih pet minuta. Sa ovim su se složili krizni štab, Peca Kon, kineski stručnjaci, brat Si, Ursula Van der Lajen, Vladimir Vladimirovič, Sebastijan Kurc, postovani cjenjeni i uvazeeni Vladan, Vuleta Popović iz Podgorice aka bratski Partizan i mnogi drugi znani i neznani Sebastijani...
S

SamoTi

pre preko 4 godine

Fantastična vest za Partizan.
j

jdoelsnaj

pre preko 4 godine

Zato kod nas jedan klub može da radi sve,prave se zakoni po njima. E to je bajo moj uređena država. Objavite komentar obavezno redakcijo!
G

Gost GM

pre preko 4 godine

Nikad tacniji komentar video nisam
O

Observer

pre preko 4 godine

Nikad jasnije nisam video da neko sam sebi komentariše komentar i da kaže kako je prvobitni komentar najtačniji koji je ikad video
t

tori

pre preko 4 godine

Jel misliš na ovaj koji je prvi na tabeli?