Komentari na vest
Odbijen zahtev Sparte, na Letni definitivno samo 1.000 gledalaca
M
Musa Đenepo
pre preko 4 godine
Ma Partizanu je isto bio pun ili prazan stadion, gube svakako
R
Repac Plandiste
pre preko 4 godine
Da je kojim slučajem situacija obrnuta, odnosno da je Partizanu dozvoljeno da utakmici prisustvuje samo 1000 vernih dervisa, janjicara i principa mediji bi brujali o zaveri planetarnih razmera a Sima Spasic bi to verovatno i objavljivao na megafon svakih pet minuta. Sa ovim su se složili krizni štab, Peca Kon, kineski stručnjaci, brat Si, Ursula Van der Lajen, Vladimir Vladimirovič, Sebastijan Kurc, postovani cjenjeni i uvazeeni Vladan, Vuleta Popović iz Podgorice aka bratski Partizan i mnogi drugi znani i neznani Sebastijani...
S
SamoTi
pre preko 4 godine
Fantastična vest za Partizan.
j
jdoelsnaj
pre preko 4 godine
Zato kod nas jedan klub može da radi sve,prave se zakoni po njima. E to je bajo moj uređena država. Objavite komentar obavezno redakcijo!
G
Gost GM
pre preko 4 godine
Nikad tacniji komentar video nisam
O
Observer
pre preko 4 godine
Nikad jasnije nisam video da neko sam sebi komentariše komentar i da kaže kako je prvobitni komentar najtačniji koji je ikad video
t
tori
pre preko 4 godine
Jel misliš na ovaj koji je prvi na tabeli?








