Komentari na vest

Ode Severina, zamena je stigla, ali šta je sa špicom?

L

Lee Addy

pre gotovo 2 godine

Ivice cuj me, Eli Babalj. Slobodan je + bivsi igrac Zvezde, ispunjava sve uslove.
I

Imamo

pre gotovo 2 godine

"Preobiman igrački kadar" žali se šamročanin,ne može tako da radi. Imamo 32 igrača,od kojih je šamročanin doveo 11 od kada je došao u junu ove godine. "Ne osećaju dres" kao oni iz prethodnog šamrojevog mandata,ali pristaju da se tale,kao oni iz prethodnog mandata.
(

(ko)lektor

pre gotovo 2 godine

Sa spicOm nije nista, ali sa spicEm mozda nesto i bude.
d

d. g.

pre gotovo 2 godine

Kakav špic? Tu je reprezentativac Jovanović i robusni Kalulu.
S

Sve moj

pre gotovo 2 godine

DO MOJEGA. TO JE TO. KRAJ. GASI SVETLO I EKSER. OKAČITE KLJUČ.
N

Nejbi

pre gotovo 2 godine

Ko ce Zvezdu tamburati. Svati !
j

jajajanskskms

pre gotovo 2 godine

U redu, Partizan je izlevatio da je fudbaler ovako ili onako, ali gledaj on ode u Makabi da zaradjuje, pa kako, na koji nacin?!
P

Pedja108

pre gotovo 2 godine

Ima Severinu od blata da pravite. Nije bio nista posebno, ali umeo je da sutne bolje od svih. Umesto njega, doveli ste kao pojacanje igraca koji je bio rezerva u trecoj ligi. Ocekujem inace da Stanoje dovede jos nekog beka.
V

V. Bulatović

pre gotovo 2 godine

Nije trka za špica, Marko i Stefan Šćepović su još bez kluba. A možemo opet da pojurimo i onoga Francuza Bajbeka što ga je Stanoje doveo u prošlom mandatu.
K

Kon

pre gotovo 2 godine

Ne mora, mi smo već u Bajboku.
G

Gostza

pre gotovo 2 godine

Pa ovaj sto dosao vrv. bolji od Severine i pravi razliku😳
i

igor978

pre gotovo 2 godine

Sva sreća pa se Škuletić penzionisao, inače bi pao potpis…
n

nola1.

pre gotovo 2 godine

zar ovaj klub i dalje postoji
G

Gost 1234

pre gotovo 2 godine

Pa ovaj Senegalac što dolazi iz Liona igra pored krila i špica.
C

Cekaju

pre gotovo 2 godine

Ljudi iz Partizana da se javi Dario Srna i da im nadje spica kao i Saldanju... Posto skauting sluzbu nemaju
O

Omladince

pre gotovo 2 godine

Gurajte malo Jovanovića iz škole, dovedite Jovetica!
O

Omladince

pre gotovo 2 godine

Gurajte malo Jovanovića iz škole, dovedite Jovetica!

Skauting

pre gotovo 2 godine

Tu je i spic, i to kakav, Partizanovo dete, vidim i da trenira sa prvim timom, necu reci o kome je rec jer svi znaku o kome se radi, samo ga treba iskoristiti..

Skauting

pre gotovo 2 godine

Tu je i spic, i to kakav, Partizanovo dete, vidim i da trenira sa prvim timom, necu reci o kome je rec jer svi znaku o kome se radi, samo ga treba iskoristiti..
D

Dexaman

pre gotovo 2 godine

I Severina se fudbalerom Partizana zvao...Bruka i sramota ko je sve prodefilovao kroz naš klub. Bolje forsirati školu (mada je i ona devastirana), pa neka se i borimo za opstanak, nego angažovati ovakve amatere i polu igrače...
N

News

pre gotovo 2 godine

Kako nema koliko zaradjuju u Partizanu? Ni jednom igracu se ne zna plata iako je budzet najveci u istoriji kluba
y

yui

pre gotovo 2 godine

ti decko imas lobotomiju..
G

Grupa JNA

pre gotovo 2 godine

svi beze iz Penaltizana mog
Б

БГ

pre gotovo 2 godine

Дрхтавим рукама из предграђа улази на вест о нашем Клубу на коју ни ми нисмо написали коментар, још ћеш да се мучиш, до краја живота јер је Партизан ВЕЧАН

Prosečni Komentator

pre gotovo 2 godine

Devojcice sto lazes, kad se iz aviona vidi da si fan zvezdanaesterca 🤣
M

Matematka je to

pre gotovo 2 godine

Kupiće Vazura šestar,nema boljeg špica.
G

Grupa JNA

pre gotovo 2 godine

svi beze iz Penaltizana mog
D

Džabe

pre gotovo 2 godine

ostavljaš 5 komentara,dobićeš samo jedan sendvič. Ovaj put skini celofan, nije jestiv.
G

Grupa JNA

pre gotovo 2 godine

svi beze iz Penaltizana mog

Prosečni Komentator

pre gotovo 2 godine

Devojcice sto lazes, kad se iz aviona vidi da si fan zvezdanaesterca 🤣
G

Grupa JNA

pre gotovo 2 godine

svi beze iz Penaltizana mog
G

Grupa JNA

pre gotovo 2 godine

svi beze iz Penaltizana mog
T

TamoSveCifrePoznateSvima

pre gotovo 2 godine

Tamo su svi brojevi svima poznati i imaće upola manju platu nego ovde gde su crni dečki dobijali subvencije od države i još mu nisu ni plaćali plate:)))Naravno umesto bonusa, pošto ovih trista hiljadarki sigurno neće ispuniti, Severina će crnim dečkima poslati račun za neisplaćene plate i onda će biti mnogo tekstova i povika kako su crni dečki pošteni:))))Ostaje da bata Muljaj prepošteni reguliše to sa Severinom:)))
D

Dabovski

pre gotovo 2 godine

Možeš crnim momcima da se napaseš znaš ti šta!!!
d

darkok

pre gotovo 2 godine

Severina je igrao u Partizanu za godišnju platu od 200.000e što realno nije puno za razliku od zvezdinih stranaca koji niko nema ispod 1.000.000e po sezoni naravno iz budžeta Srbije koji se puni iz kriminalnog sveta znamo svi kako se peru pare od raznih k