Komentari na vest

Oglasio se Spartak povodom izbacivanja iz Evrope: Uznemireni smo, nismo saglasni, ali poštujemo odluku

Stella-Rossa-Di-Belgrado

pre preko 4 godine

Pogurase nemce na silu,kakva nepravda za Rusiju i ruski sport,sramota sta se braci rusima od strane Evrope i Sveta. Gde je ta Evropa i taj Svet bio kad se bombardovala Srbija i kad se otimalo Kosovo od srpskog naroda?!
N

NBGD

pre preko 4 godine

A zbog cega je bombardovana srbija,objasni ????
J

Jertisis

pre preko 4 godine

Evo sad ce cika putin da prekine sve operacije jer je Spartak izbacen iz Lige Evrope!
N

Neravte

pre preko 4 godine

Putin se sigurno bas potresao zbog sporta
B

Berza

pre preko 4 godine

Udri Putine...udri i ne biraj sredstva
P

PopajFJ

pre preko 4 godine

Najzalije mi je Spartaka Fibu i Evroligu ionako ne racunam ..Gromovska nepravda je ucinjena prema ovom normalnom klubu ..Pozdrav iz Zenice
З

ЗВЕЗДА!

pre preko 4 godine

Ми смо браћа, то је ипак најбитније. СПАРТАК МОСКВА ОЛЕ!