Komentari na vest
Oglasio se Spartak povodom izbacivanja iz Evrope: Uznemireni smo, nismo saglasni, ali poštujemo odluku

Stella-Rossa-Di-Belgrado
pre preko 4 godine
Pogurase nemce na silu,kakva nepravda za Rusiju i ruski sport,sramota sta se braci rusima od strane Evrope i Sveta. Gde je ta Evropa i taj Svet bio kad se bombardovala Srbija i kad se otimalo Kosovo od srpskog naroda?!
N
NBGD
pre preko 4 godine
A zbog cega je bombardovana srbija,objasni ????
J
Jertisis
pre preko 4 godine
Evo sad ce cika putin da prekine sve operacije jer je Spartak izbacen iz Lige Evrope!
N
Neravte
pre preko 4 godine
Putin se sigurno bas potresao zbog sporta
B
Berza
pre preko 4 godine
Udri Putine...udri i ne biraj sredstva
P
PopajFJ
pre preko 4 godine
Najzalije mi je Spartaka Fibu i Evroligu ionako ne racunam ..Gromovska nepravda je ucinjena prema ovom normalnom klubu ..Pozdrav iz Zenice
З
ЗВЕЗДА!
pre preko 4 godine
Ми смо браћа, то је ипак најбитније.
СПАРТАК МОСКВА ОЛЕ!
Uživo
Tenis
Najava mečeva
sreda | 24.06.2026.
četvrtak | 25.06.2026.








